Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

janmoreye demiş ki:
Vine_Inlay demiş ki:
Gitarların seri numaralarını isteyelim! 8O 😆

Arkadaş baya baya sahip gibi duruyo bu gitarlara arkadaşlar, kıskanmayalım... Gerçi bi ara '59 Les Paul Reissue vardı bu sayfalarda, ben de böyle bi iftira atmayı düşünüyodum, bu gitar alınamaz, fotoşoptur diye. =)
Hemi de solaktı, olacak iş değil. 8O

Flamed Maple kaplaması ve klavyenin alt kısmında kalan noktalarıyla göz dolduruyodu... :mrgreen:

Resim photoshop degil arkadaslar. 😆

Ayrica resimdekilerin hicbiri benim gitarim da degil, ben kendi beyaz jem7vwh'imi ocakta bu forumdan bulloween arkadasimiza sattim. Bende su an ibanez uv777 ve washburn mg94 var.

Resimdeki Rg3270 ve beyaz jem istanbuldan bir arkadasima ait, kendisinde ayrica bir rg350 de var. Uv777 ise izmirden bir arkadasima ait, yeni aldik gitari, bu resim de gitari kendisine gondermeden hemen once cekildi, ayrica bir ibanez rgt42 sahibi. pembe jem de yine istanbuldan bir arkadasima ait. izmirden tanisiyoruz hepimiz.

Photoshop mıdır değil midir ya da gitar hakikaten var mıdır farketmez ama insan okudukça acaip şartlanıyor valla. Şimdi merak edip tekrar baktım da beyaz Jem'in sapı acaip PShop gibi duruyor.

solitude71 demiş ki:
Photoshop mıdır değil midir ya da gitar hakikaten var mıdır farketmez ama insan okudukça acaip şartlanıyor valla. Şimdi merak edip tekrar baktım da beyaz Jem'in sapı acaip PShop gibi duruyor.

photoshop degil arkadasim. zaten uv'nin ustunden hali yansiyor, baska yansimalar da var dikkat edilince gorulur. sonra gitarlarin koltuga dokundugu noktalarda koltuktaki cokmeleri de gorebilirsiniz. falan filan. cok gulerim yani. 😆

cigarette demiş ki:
Vine_Inlay demiş ki:
JS30 olunca beğenilemezmi?illaki soloist yada kingv veya rr mi olacak beğenilmesi için? 🙂

Evet.

Benim ev arkadaşımda da var bu gitardan, donanım siyah olsaymış, fretboarddaki nokta kakmalar da hoş değil bence, bi tek kapalı manyetikler hoş görünüyo, kafadaki logo kakma olsa keşke ve köprü de pek sağlam durmuyo, kırılcak diye korkuyorum çalarken... =)

Tondan bahsedecek olursam... Hiç girmiyim... Zaten bolt-on... Hiç sevmem. :mrgreen: (Cihan gitarını kafamda kırcak birazdan. 😀)

Geri