Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

cigarette demiş ki:
enver demiş ki:
thunderhead demiş ki:
janmoreye demiş ki:
Lentz HSL x (Roccaforte Kafa + Divided By 13 Kabin) = Sonik Orgazm

Once parantezin icinimi yapiyorduk ?? 😀

yok gerek yok HSL i parantez içinede dağıtabiliriz... espirin çok hoşuma gitti 😀😀
bence eşitliğin öbür tarafına atıp bölsün 😀
😆 😆 😆 😆
Allah parantez icinde toplaminizin iyiligini versin.

Tandirhed'in yatagi kosesinden bu hafta; 🙂

Jeksin elime gecti......

Toparlanmasi lazim.....

Photo-0046.jpg

Photo-0047.jpg

Bu resimde iki hatunu opusurken goruyoruz... (lezbiyen)

Photo-0048.jpg

PhoibosApollon demiş ki:
solitude71 demiş ki:
Photoshop mıdır değil midir ya da gitar hakikaten var mıdır farketmez ama insan okudukça acaip şartlanıyor valla. Şimdi merak edip tekrar baktım da beyaz Jem'in sapı acaip PShop gibi duruyor.

photoshop degil arkadasim. zaten uv'nin ustunden hali yansiyor, baska yansimalar da var dikkat edilince gorulur. sonra gitarlarin koltuga dokundugu noktalarda koltuktaki cokmeleri de gorebilirsiniz. falan filan. cok gulerim yani. 😆

Dedim ya farketmez ne olduğu ama okudukça şartlanıyor insan şimdi de gözümü ikna edemiyorum valla 😀

masterofpuppetsasd demiş ki:
bu gitara güzel bir beyaz pickguard gider aslında 🙂 di marzio yuda görünce gözümün önünde belirdi nedense 🙂

Su anda renk konusu belirsiz. Warmoth'daki anaconda (!) rengi pickguardlar hosuma gitti aslinda. Onun uzerine X2N iyi gider gibi duruyor. Govdeyi ne yapicagima hala karar veremedim. Naturel birakma olasiligim var yada koyu bir bordo yada cok koyu bir lacivert :? ... (tavsiyelere acigim bu arada 🙂 )

Bugun pickguardin alti ile ilgileniyorum, yarin buyuk ihtimal zimpara isine baslarim. Benden onceki sahibi boyayi kaldirmis ama zimparayi iyi yapamamis (yada ugrasmamis...)

En son koyduğun resimde çok hoş görünüyor gövde. Ben olsam zımparalamaz, olduğu gibi bırakırdım; böyle daha bir karakter sahibi gibi geldi bana. Tabi üzerinde kıymık falan varsa ayrı...

Geri