KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Bayan veya erkek farketmez vokal arıyoruz. Heavy metal grubuyuz. Iron Maiden, Megadeth, Sentenced, Metallica, Pentagram vb grupların şarkılarını çalıyoruz. Bir tane de bestemiz var...

işler ne durumda ? Grup dağıldı fln diye duydum biyerde ? aman haa ne dagılması aradıgınız vokali bulacaksınız eminim :!:

2.A.M. dinliyodum tamda şimdi aklıma geldiniz 🙂

Yılmak yok dewam işler yoluna girecek inş.

Maiden 4 ever 😉

_KehaneTEmre_ demiş ki:
işler ne durumda ? Grup dağıldı fln diye duydum biyerde ? aman haa ne dagılması aradıgınız vokali bulacaksınız eminim :!:

2.A.M. dinliyodum tamda şimdi aklıma geldiniz 🙂

Yılmak yok dewam işler yoluna girecek inş.

Maiden 4 ever 😉

Devam ediyoruz tabii ki 🙂 bir arkadaş spekülasyon yaratmış öyle 🙂
Vokal olmak isteyen arkadaşlarla deneme çalışması alacağız. 2 A.M çalmayacağız ama artık sahnelerde 🙂 onun yerine 1 yeni Iron Maiden olacak. 🙂

anti-social demiş ki:
maiden maiden nereye kadar olm can millet artık isyan edecek 😀 hep trooper hep fear of 😀 isyan ediyom acık da deişik maiden açlın hep piyasa hep piyasa 🙂

Yeni repertuarımızda, Sentenced, Pentagram, Metallica, Megadeth de var ama tabii ki Iron Maidensız olmaz. Onlar 1 tanrı ve 5 kutsanmış adam olarak hala yaşayan efsane... Piyasa dediğini duymayayım bir daha ağzına acı biber sürerim :evil:

yaw abi orası kolay, değişik şeyler değişik şarkılar bilmenneler buluruz da ah bi vokalimiz olsaydı... bi vokal bulalım bak aklımda neler var neler, ilginç projelerin, akıllara durgunluk verecek aktivitelerin, hiç yapılmamış coverların ardı arkası kesilmeyecek 😀

bak ne güzel yazmış megadave işte karalekede özlenen lezzet budur 😀 bide cunkcana bak iron maidenın maaşlı destekçisi sanki 😀 olim maiden çalmayın mı dedik,çalın da trooper yerine dejavu çalın fear of yerine moonchild çalın.

Bu şarklıarı sevmediğimden değil kabak tadı verdi artık herkesten dinleyince 😉

Bi de karaleke jingle'ı yaptım dııı dırırırı dıııı dı dıııııı dırııııırıııııı KAaRAaLEKEe (baştaki trooper harmonisi)

hadi bakalım kolay gelsin vokalsiz de olsa çalışmlarınız inşallah bulursunuz vokal de canın elinden kurtulurum merhaba demeden vokal bul bize diyo adam 😀

anti-social demiş ki:
bak ne güzel yazmış megadave işte karalekede özlenen lezzet budur 😀 bide cunkcana bak iron maidenın maaşlı destekçisi sanki 😀 olim maiden çalmayın mı dedik,çalın da trooper yerine dejavu çalın fear of yerine moonchild çalın.

Bu şarklıarı sevmediğimden değil kabak tadı verdi artık herkesten dinleyince 😉

Bi de karaleke jingle'ı yaptım dııı dırırırı dıııı dı dıııııı dırııııırıııııı KAaRAaLEKEe (baştaki trooper harmonisi)

hadi bakalım kolay gelsin vokalsiz de olsa çalışmlarınız inşallah bulursunuz vokal de canın elinden kurtulurum merhaba demeden vokal bul bize diyo adam 😀

Trooper ile Fear of the dark duruyor 🙂 Ama yenilerini ekleyeceğiz. Adamlar güzel şarkı yapmış populer ya da değil ne önemi var ki 🙂 Gaz şarkı olsun bizim olsun 😛
Kafamızdaki coverları bitirelim hele bir sonra basıyoruz besteyi 🙂

Anthrax demiş ki:
sonunda bana bulaşmayında "vokal ol!" diye. ben başka bişi istemem.... 😀 ne çalarsanız çalın benim için önemli değil 😀

İlk stüdyomuzda gitar çaldın, 2 konserde bas çaldın. Vokal için sana gelmeyeceğiz de kime geleceğiz? Sen önce bana bunun cevabını ver?

AIR GUITARDA CANIN HAKKI YENDİ!!!

Trooper çalarak gösterdiği performansı açılan göbeğiyle pekiştirdi, ama sonradan bi hatunun çıkıp saçmalayıp gitarı götürmesine engel olamadı... Sırf hatun olduu için gitarı götüren bu hatunu KaraBacak olarak kınıyoruz.

NERDE KADIN ERKEK EŞİTLİÐİ!!

Geri