Kelepir İlanlar

@DemolitionLover buna bir bak istersen. GeT ile geliyor.
Hocam Sx SST62 bu.Yani sıfırı 900 TL 🙂 Hiç riske girmeye değmez sıfırını alırım daha iyi.Bu arada n11'de kelepir sayılabilecek baya indirimde olan bi gitar buldum.Ancak stokta çok az kaldığı için kimseyle paylaşmak istemiyorum 🙂 Mağazaya teşhir olabilir mi diye soru yönelttim cevabını bekliyorum.Ürün sorunsuzsa sipariş verip buraya linkini bırakacağım.

O Gibson bildiğimiz LP Custom değil. Zaten 2012 üretimi bir LP Custom gitarın seri numarası CS ile başlamalı. Muhtemelen alt model bir gitarın truss rod kapağını değiştirmiş, LP Custom diye satmaya çalışıyor. Yoksa yurt dışında bile ikinci elleri 3000 dolar olan gitarı kimse 10.000 liraya satmaz.
Seri no ile ilgili detayı bilmiyorum, fakat sadece truss rod kapağını değiştirme vs gibi bir durum olduğunu sanmam.
Head stock fln standard, classic, traditioal serilerinden farklı...
Zaten fiyat ne olursa olsun gitarı görmeden, denemeden alınmaz, bir durum varsa orda ortaya çıkar

Hocam Sx SST62 bu.Yani sıfırı 900 TL 🙂 Hiç riske girmeye değmez sıfırını alırım daha iyi.Bu arada n11'de kelepir sayılabilecek baya indirimde olan bi gitar buldum.Ancak stokta çok az kaldığı için kimseyle paylaşmak istemiyorum 🙂 Mağazaya teşhir olabilir mi diye soru yönelttim cevabını bekliyorum.Ürün sorunsuzsa sipariş verip buraya linkini bırakacağım.
Bilgilendirme için sağ olun hocam 🙂. Estağfurullah hocam 😀. Hayırlı olsun diyorum şimdiden.

Seri no ile ilgili detayı bilmiyorum, fakat sadece truss rod kapağını değiştirme vs gibi bir durum olduğunu sanmam.
Head stock fln standard, classic, traditioal serilerinden farklı...
Zaten fiyat ne olursa olsun gitarı görmeden, denemeden alınmaz, bir durum varsa orda ortaya çıkar
Bu gitardan @justaperfectday ve ben dun bahsetmistik. Sahibinden'deki ilan ilk basta 8500tl olarak acilmisti ama hemen kapatildi. Bu gitarin modeli Gibson Les Paul Classic Custom yani dusundugunuz gibi Gibson Les Paul Custom degil (Gibson Les Paul Classic serisinin Custom modeli gibi dusunun).
Aynen @Ketamin'in dedigi model oluyor. Satici gitarin Gibson Les Paul Classic Custom oldugunu sahibinden'deki ilk ilan basliginda belirtmisti ama sonra sahibinden ilanini kapatip fiyati 2000tl arttirip letgo'da ilan acmis ve gitar icin 'Gibson Les Paul Custom' demis. Ayrica sahibindeki ilk ilaninda gitarin yaninda gelen sertifikanin uzerinde alakasiz bir Gibson Les Paul Traditional modelinin numarasi vardi bunun icin sertifikasi karismis olabilir yazmistik...
Ayrica, evet truss rod kapagi "Gibson Les Paul Custom" modelindeki kapakla degistirilmis (Classic Custom'daki kapak bos).

Son düzenleme:
Bu gitardan @justaperfectday ve ben dun bahsetmistik. Sahibinden'deki ilan ilk basta 8500tl olarak acilmisti ama hemen kapatildi. Bu gitarin modeli Gibson Les Paul Classic Custom yani dusundugunuz gibi Gibson Les Paul Custom degil (Gibson Les Paul Classic serisinin Custom modeli gibi dusunun).
Aynen @Ketamin'in dedigi model oluyor. Satici giarin Les Paul Classic Custom oldugunu sahibinden'deki ilk ilaninda belirtmisti ama sonra sahibinden ilanini kapatip fiyati 2000tl arttirip letgo'da ilan acmis ve gitari Gibson Les Paul Custom'mis gibi satmaya calisiyor. Dikkat.

Hocam bana kötü niyet var gibi gelmedi, ilan sahibi ile ben de konuştum. 8700e ilan açinca les paul custom olduğunu düşünen bir süru kişiden mesaj gelmiş. O da fiyatı tam bilmeden ederinin çok altında yazdıgıni dusunerek ilanı geri çekmiş. Gitarın ederinin farkında, ne zaman kac paraya kac dolara aldığini açıkça söyledi. Modeli ile ilgili karışiklık olduğu konusunda ise gibsona mail atmasını ve gelecek cevabı ilan görüntüsüne koymasını tavsiye ettim, mantiklı buldu teşekkür etti. Bundan sonrası bence "buyers beware" durumudur.

Hakli olabilirsiniz. Sadece sahibinden'deki ilk ilaninin basligi "Gibson Les Paul Classic Custom" idi. Letgo'da actigi ilanda ise "Gibson Les Paul Custom" demis.
Neyse ben gene de alintiladiginiz mesajimi duzenledim. Ama o gitar dedigimiz gibi "Gibson Les Paul Classic Custom" modeli. Fiyati da normal gozukuyor. Sadece alacak kisi insallah bunun Gibson Custom Shop cikisli Gibson Les Paul Custom oldugunu dusunup almaz. 😀

Son düzenleme:
ben de youtube'dan baktım biraz dediğiniz gibi gitar classic custom serisi sanırım.
Yİne de bu fiyat oldukça iyi geldi bana çünkü o fiyata standard ve traditional seriler görüyorum sahininden'de.
hatta bir iki kişi ona yakın fiyatta studio bile koymuş 🙂

Geri