Nora (Alternative/Metal) - Ankara

Ben Bu Grubu Her Yönüyle Çok Seviyorum...Hem Mütavazilikten Yıkılacaklar 😆 Hem Sevimliliklerinden 😆 Hem de Çaldığı Tarz ve Sağlam Repartuarlarıyla Tüm Sahneleri Yıkabilecek Bir Düzeye Gelecekler Bundan Eminim 8) Bu Kadar Azim ve Kendilerine Güvenle Her Türlü Yol Alıcaksınız... 😉

Konser Değerlendirmesi Yapalım...
Yukarıdan Dinlediğim Kadarıyla Seyircileri Eğlendirdiklerine İnanıyorum Çünkü Grup Sustuğunda Sadece Seyircinin Sesini Duyuyordum...
Gül(vokal)'e Gerekli Açıklamaları Yaptım...Ufak Bir Eleştri Olsun , Her Parça Aynı Tonda Sölenmez...
Erçin(baterist), Hakikaten Performance'n İçin Teşekkür Ediyorum Twin Pedal İçin Üzgünüm İlla Ki Bir Aksaklık Çıkacak Zaten :? Benim Eksikliğimi Kapattığın İçinde Ayrıyetten Teşekkür Ediyorum...
Cem Kafan Dağınıktı Tahminen Olur Böyle Arada Bir Merak Etme Grubun O Kadar Sağlam Ki Hissettirmediler Aksaklıkları 😉
Eren Perdelere Biraz Daha Önem Verirsen Sevinirim...Belkide Zamanın Olmayabilir Ama Arada Bir Sıkıldıkça Parmakları Harakete Geçir...
Emre Sana Yorum Yapmıyorum, İçimden Gelmedi 😆
Pyracantha Akşamın En İyisiydi...
Başarılar Kardeşlerim...

Öncelikle bu sorunsuz ve herkesin keyif aldığı (şahsi kanaatim değil emin olabilirsin 🙂) organizasyonda yer almamızı sağladığın için çok teşekkürler...
Eleştirilerin ve önerilerin de en kısa zamanda ve mutlaka dikkate alınacaktır...
Tüm "Pyracantha" ekibi olarak en kısa zamanda yeniden görüşmek dileğiyle...

bonustrackvocal demiş ki:
Sadece cross ların o şekli benim kulağıma hoş gelmedi. Pek çok kişi beğenebilir.

2 gitarın ayrı ayrı ritm attığının da farkındayım. Zaten fazla bir solo öğe yok şarkıda. Şöyle söyliyim o zaman kayıtta daha arkada kalan, geride duyulan gitarın akordu bozuk. Ya da verilen efektten yani chorustan öyle geliyor dicem ama duyumu bu kadar bozucağını sanmıyorum.

Umarım ters algılamadınız. Tek amacım, 13 yıllık deneyimimle duyduklarımı, farkettiklerimi yazmak.
iyi çalışmalar...

nedemek sizin gibi deneyimli kişilerin yorumları bizleri şekillendiriyor zaten çok sağolun yanlış falan algılamadık yani 🙂

Organizer demiş ki:
Ben Bu Grubu Her Yönüyle Çok Seviyorum...Hem Mütavazilikten Yıkılacaklar 😆 Hem Sevimliliklerinden 😆 Hem de Çaldığı Tarz ve Sağlam Repartuarlarıyla Tüm Sahneleri Yıkabilecek Bir Düzeye Gelecekler Bundan Eminim 8) Bu Kadar Azim ve Kendilerine Güvenle Her Türlü Yol Alıcaksınız... 😉

Konser Değerlendirmesi Yapalım...
Yukarıdan Dinlediğim Kadarıyla Seyircileri Eğlendirdiklerine İnanıyorum Çünkü Grup Sustuğunda Sadece Seyircinin Sesini Duyuyordum...
Gül(vokal)'e Gerekli Açıklamaları Yaptım...Ufak Bir Eleştri Olsun , Her Parça Aynı Tonda Sölenmez...
Erçin(baterist), Hakikaten Performance'n İçin Teşekkür Ediyorum Twin Pedal İçin Üzgünüm İlla Ki Bir Aksaklık Çıkacak Zaten :? Benim Eksikliğimi Kapattığın İçinde Ayrıyetten Teşekkür Ediyorum...
Cem Kafan Dağınıktı Tahminen Olur Böyle Arada Bir Merak Etme Grubun O Kadar Sağlam Ki Hissettirmediler Aksaklıkları 😉
Eren Perdelere Biraz Daha Önem Verirsen Sevinirim...Belkide Zamanın Olmayabilir Ama Arada Bir Sıkıldıkça Parmakları Harakete Geçir...
Emre Sana Yorum Yapmıyorum, İçimden Gelmedi 😆
Pyracantha Akşamın En İyisiydi...
Başarılar Kardeşlerim...

emrahcım esas senin gibi bir organizatörün onu geçtim senin gibi bir insanın yaptığı bir organizasyonda yer almak hem keyif verici hem onur verici bir olay Whiskey in the jar ı birdaha çalacaktık ama biliyorsun olanları o yüzden pek bişi diyemedim sonuçta emeğe saygı herzaman 🙂 daha nice organizasyonlarda beraber çalışmak dileğiyle SAYGILAR ....

gOdheAd demiş ki:
:arrow: :arrow: arkadaşlar ilk olarak tüm grup üyelerini tebrik ediyorum önceki konserlere göre çok ciddi bir gelişme wardı bence pyracantha'da.. Hani böle çok daha iyi hazırlanmışsınız dersinizi çok iyi çalışmış da gelmişsiniz gibi bi izlenim uyandırdı bende 😆 😆 😆 gül ve emre vokalde çok iyi bi senkronizasyon yakalamışlar we gül'ün sesi kesinlikle daha iyiydi öncesine göre.. bass'ın sesi biraz daha açık olsaydı keşke de cem'in güzelim solosu duyulsaydı bi tek ona üzüldüm 😀 grubun soundunda bi sertleşme war gibi geldi bana bu da kişisel olarak çok hoşuma gitti tabi 😉 😉 playlist iyi hazırlanmıştı yani.. sahne performansında biraz durağanlık wardı onu da grup elemanlarının yorgunluğuna weriyorum sanırım havaların soğuması sizi de etkilemiş 😆 😆 daha nice konserlerde sizi çok daha iyi yerlerde görmek dileğiyle..

çok sağol kerimcim elimizden geleni yapıp sizlere layık olmaya çalışıyoruz evet playlist biraz daha sertleşmiş durumda ama yeni repertuarda yine slow şarkılarla karşılaşabileceksinizki Cem çok güzel bir örnek vermişti şuanda söylemeyelim biraz merak uyandıralım yine sert yumuşak farketmeksizin yeni parçalar eklemeye devam edeceğiz.Finallerin bitmesiyle 5 kişi eve kapanıp yeni beste çalışmalarına başlayacağız.Ruhsuz Kadın tadında ve daha melodik biraz daha profesyonel bir beste ile sizlerin karşısına çıkmayı umuyoruz.Bizleri her konserde desteklediğin için çok teşekkür ederiz özellikle Ruhsuz Kadın'ı bağıra bağıra söylediğiniz anı hiç ama hiç unutamayacağım gözlerim doldu ne yalan söyliyim hadi başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle ...

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederiz eleştirileriniz için ben bu konseri saymıyorum bi dahaki sefere daha iyi bir cem we daha iyi bi pyracantha olucak karşınızda sizlere burdan söz weriyorum...

teşekkür ederim...

Teşekkürler Apo'cum... Benimde Yılların Yadigarı Bir İnsanla Çalışmam Gerçekten Gurur Verici 😉

Cemcim Dediğim Gibi Arada Bir Olur Öyle Vakalar,Olsun Ben Senin Esas Halini Biliyorum.Başarılı Bir Müzisyen Olduğunu Grubun ve Seni Dinleyen Seyircilerin Biliyor...

Başarılar Pyracantha...

studio_adan_zye demiş ki:
emrahın düzenledigi organizasyon ların hepsi birbirin den başarılı onun yer aldıgı organizasyonda bulunmakdan guruduyuyoruz iyi konserdi arkadaş lar başarılar

Organizer demiş ki:
Teşekkürler Apo'cum... Benimde Yılların Yadigarı Bir İnsanla Çalışmam Gerçekten Gurur Verici 😉

Cemcim Dediğim Gibi Arada Bir Olur Öyle Vakalar,Olsun Ben Senin Esas Halini Biliyorum.Başarılı Bir Müzisyen Olduğunu Grubun ve Seni Dinleyen Seyircilerin Biliyor...

Başarılar Pyracantha...

nice organizasyonlara işallah daha yolun çok başındayız en iyisini yapmak için vargücümüzle çalışıyoruz 😉

bonustrackvocal demiş ki:
Sadece cross ların o şekli benim kulağıma hoş gelmedi. Pek çok kişi beğenebilir.

2 gitarın ayrı ayrı ritm attığının da farkındayım. Zaten fazla bir solo öğe yok şarkıda. Şöyle söyliyim o zaman kayıtta daha arkada kalan, geride duyulan gitarın akordu bozuk. Ya da verilen efektten yani chorustan öyle geliyor dicem ama duyumu bu kadar bozucağını sanmıyorum.

Umarım ters algılamadınız. Tek amacım, 13 yıllık deneyimimle duyduklarımı, farkettiklerimi yazmak.
iyi çalışmalar...

akort ilk başta bozuktu daha sonra düzeltip tekrar kaydettik sanırım sen nakaratın bi yerinde wurulan we susmayan boş teli kastediyorsun kayıtta biz de farkettik onu ama çalarken onu susturması biraz zor olduğu için öle kaldı diebilirim ama tam olarak neresinde detonelik war ö.m atarsan sewinirim...

bu arada ters anlamayız tabiki de her eleştiriyi ters anliyacaksak buraya forum açmazdık öle deilmi 🙂 bu tarz şeeler ters anlamaktansa bizi daha çok sewindirio hatalarımızı görüyoruz her daim "yürüyün bee kim tutar sizi" tarzı mesajlar almaktansa böle yapıcı eleştirileri her zaman tercih ederiz...

saygılar...

Bu güne kadar sadece bir konserinize gelebildik (ki o konserde de gercekten eğlendiğimi açık sözlülükle söyleyebilirim) ama görüyorum ki önünüzde daha cok konserler var ve daha çok birlikte olacağız...
kim bilir belki bir gün aynı sahneyi paylaşırız...
Başarılarınızın devamını diliyorum görüyorum ki bu hızla çok kısa zamanda çok iyi yerlere geleceksiniz...
dipnot: bu gidişle okullar nasıl bitecek gerçekten merak konusu...

klismenes demiş ki:
Bu güne kadar sadece bir konserinize gelebildik (ki o konserde de gercekten eğlendiğimi açık sözlülükle söyleyebilirim) ama görüyorum ki önünüzde daha cok konserler var ve daha çok birlikte olacağız...
Başarılarınızın devamını diliyorum görüyorum ki bu hızla çok kısa zamanda çok iyi yerlere geleceksiniz...

Teşekkürler...Sahnede olduğumuz süre içinde eğlenmek ve izleyenlere de bunu aksettirebilmek en büyük amacımız.Şu ana kadar aldığımız tüm tepkiler açıkçası bizi oldukça mutlu etti...Dediğin gibi umarız bundan sonra yine konserlerde ve hatta aynı sahnede görüşmek dileğiyle...
Dipnot;Okula da gerekli özeni göstermeye çalışıyoruz 🙂

klismenes demiş ki:

saol arkadaşım yorumun için inşallah aynı sahneye denk düşeriz...

bu arada okul diosan sorun etme 1 senem kaldı gibi gözüküo 🙂

klismenes demiş ki:

desteklerin ve yorumların için çok sağol abi elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz şuana kadar güzel konserler verdik ve güzel bir beste yaptık ki konserde bizi izlemeye ve dinlemeye gelen seyircilerin besteyi tek bir ağızdan söylemesi açıkcası hepimizi çok duygulandırdı bu tepkileri alabilmek için yeni bestede en azından Ruhsuz Kadın tadında bir beste daha yapmamız lazım eksik değil ama fazlasını kullanarak sonuçta ilk bestemizdi ve aceleye gelmişti artık yeni bestede ne varsa kullanmayı planlıyoruz zaman zaman yavaşlayan zaman zaman hızlanan güzel bir şarkı yapmayı planlıyoruz eren erçin ve ben söz olayına başladık bir çok şey ortaya çıktı hepimizin hissedip yazdığı bölümler var sanırım hepsini kullanacağız tabi bu arada dediğin gibi okulu unutmamak lazım okul için gerekli olan herşeyi yapmaya başladık çalışıyoruzda bakalım işallah bi sakatlık çıkmaz 🙂 eren kardeşimizin dediği gibi yeni yıla beste çalışmalarıyla giriyoruz ne kadar sürer bilemeyiz belki 1 ay sonra elimizde olur belki 3 ay sonra hiç belli olmaz ama içimize sinen ve sizi etkileyebileceğimiz bir beste yaptığımızı düşünmeden yeni besteyi bitirdik demeyeceğiz tekrar saol yorumların için kendine çok iyi bak umarım birgün aynı sahneyi paylaşırız seninle ki bu gerçekten bizim için çok özel ve hoş bir durum olur kendine çok iyi bak SAYGILAR ...

Geri