Nora (Alternative/Metal) - Ankara

çok farklı bi soundları oldunu dü$ündüğüm bi grup. ilk besteleri olan ruhsuz kadını insn saatlerce sıkılmadan dinlebilir. diğer bestelerini (emrenin özellikle=) mrkla bklemekteim. bu işe gerçektn yüreklerini we hislerini koymaları bn hem heyecanlandırıo we türkiyenin mzk anlayışının biras ilerliyeceğine olan inancım artıo =) bi de ist. a gelseler bşka bişe istemem herhalde =P bol bol başarı diliyorum!!!

spethe demiş ki:
çok farklı bi soundları oldunu dü$ündüğüm bi grup. ilk besteleri olan ruhsuz kadını insn saatlerce sıkılmadan dinlebilir. diğer bestelerini (emrenin özellikle=) mrkla bklemekteim. bu işe gerçektn yüreklerini we hislerini koymaları bn hem heyecanlandırıo we türkiyenin mzk anlayışının biras ilerliyeceğine olan inancım artıo =) bi de ist. a gelseler bşka bişe istemem herhalde =P bol bol başarı diliyorum!!!

çok saol arkadaşım görüşlerin için.bestelere çalışıoruz en kısa zmnda sizlerle paylaşcaz ama işte okul finaller felan sakat oldu bu ara.ist.a da bi organizasyon olursa seve seve geliriz bakalım kısmet🙂

spethe demiş ki:

çok saol gizemcim sevgili davulcumuz erçininde dediği gibi yeni beste çalışmalarına başladık gibi bakalım iyi bişeyler yapmak için uğraşıyoruz ve istanbulda bir konser ayarlamaya çalışıcaz beklemede kal 🙂

yavaş yavaş yapmaya başlıyoruz şuanda grup elemanlarımız ankara dışında hep beraber bir araya gelip yeni beste üzerinde yoğunlaşacağız tabi bu arada repertuarımızı geliştirip güzel bir konser daha vermeyi planlıyoruz ...

Organizer demiş ki:
Birileri Konser Mi Dedi ? 😆 Çalışmalarınıza Hız Verdiğiniz de ve İlk Stüdyonuzda Sizinle Beraberim... 😉

gel emrahçım ne demek🙂 kafamızda bi kaç plan var onları hayata geçirdiimz zaman herşey çok daa ii oturcak yerine..konser de artık bi dönelim ayarlicaz senle bişiler 🙂

gelin valla abi müzik yapmayı özledim yav valla şöyle güzel bir stüdyo yapalım yeni besteyi de halledelim sonra bir konser inşallah süper olacak herşey ...

cagdasE demiş ki:
gerçekten bu şubat tatili fazla uzun galiba :twisted: bitsede başlasak konserlere felan 🙂 yeni bestenizide merakla bekliyorum arkadaşlar,hepinize başarılar 😉

1 haftaya erçin ankaraya geliyo çalışmalara hız kazandıracağız yeni beste olayına ağırlık veriyoruz ve tabiki konserlerimiz olacak beklemede kal çağdaş 🙂

steve_o demiş ki:
beyler başarılar dilerm inş yakında aynı sahneyi paylaşıp beraber coşarız en kısa zamanda sizi dinlemeye gelicem
Çok teşekkür ederiz steve_o...
Tatilin sonlanmasını,konser ve çalışmalara dönmeyi iple çekiyoruz...
Şu an beste çalışmaları aşamasındayız umarım söylediğin gibi aynı sahneyi paylaştığımız bir konserde beraber eğlenir ve eğlendiririz...
Saygılarla...

Geri