Nu Metal için gitar ne almalıyım yardım lütfen

yeni nesil işte böyle pehlivan gibi.
yenilen pehlivan güreşe doymaz derler, yeni nesil de madara olunca susmayı bilmiyor
peki hangi şaka kutusundan doğdun ?
yenilen pehlivan konusunda dediklerinize kesinlikle katılıyorum.
yeni, eski, orta, az pişmiş vs. nesiller için yıl aralıkları verebilir misiniz?

dipnot: konuyu açan arkadaştan ve ciddi mesaj yazanlardan gerçekten özür dilerim. konu dağıldı, bireysel atışmaya girdi. ama böyle durumlarda elimde değil cevap veresim geliyor. bir daha yanıt verirse engelleyip geçicem, yine de kesin konuşmayayım çünkü hüstadın yan çarı esintileri geliyor lml.

Son düzenleme:
sen nerelerdeydin şimdiye kadar ?
çok geç kalmışsın ama.
kimselerin gövde-manyetik uyumunu konuşup tartışdığı falan da yok, kendi tercim olan ağaç türünü önerdim sadece. polemik peşinde koşup salça olmak yerine önce bi dikkatli oku sonra anlayacak kapasiten varsa anla ve yaz.
yazdığının ilk 3 satırdan sonrasını okumadımığı bilesin.
Okusan şaşardım zaten reis 😁

Susam sokağını trt'de izlemediyseniz foruma yazmayın arkadaşlar yeter artık!!!11

Başlığı açan arkadaş js61kvt alıp bu başlığı takipten çıkmış bu arada, internetten susam sokağı izleyen nesil bilmez bunları...
Biz çözdük onla özelden meseleyi, trip metale devam.

O sarı canavarımsı şey de neydi öyle ya, şirin desen değil, eciş bücüş bişi.

motorlar, gitarlar alınsın kızlar da hemen kucağa atlasın.
yeni nesilin kafa böyle çünkü.
gitar alanlar neyse de motor alanlar çok yaşamıyor.

post 40 yaş" diyerek ötekilemiş beni 😄
30 yıldır motor kullandığımı ve 1600cc harley-davidson'ları altımda oynattığımı bilse iyice bozulur 😂
🤫
Valla efenim, sizin aksinize ne motora müzik forumunda racon kesmek için biniyorum, ne de müziği hanımlarla hasbihal ediyim diye yapıyorum. İkisi de tutku sebebiyle yapılan aktiviteler nezdimde. Tam da sözünü ettiğim şu kabarık ve işlevsiz egoyu ötekileştiriyorum. Bence siz millete özenti çekeceğinize, dışarıdan yaptığınız yorumların ne kadar cringe gözüktüğünü bi eşe dosta sorun. Böyle çok kafa dengi insan bulamazsınız bence.

Valla efenim, sizin aksinize ne motora müzik forumunda racon kesmek için biniyorum, ne de müziği hanımlarla hasbihal ediyim diye yapıyorum. İkisi de tutku sebebiyle yapılan aktiviteler nezdimde. Tam da sözünü ettiğim şu kabarık ve işlevsiz egoyu ötekileştiriyorum. Bence siz millete özenti çekeceğinize, dışarıdan yaptığınız yorumların ne kadar cringe gözüktüğünü bi eşe dosta sorun. Böyle çok kafa dengi insan bulamazsınız bence.
sıkıntı yok benim için.
kendin de demişsin: böyle çok kafa dengi insan bulamazsın" diye. kafa dengi olmayan insanları ne yapayım şimdi ?.
gitar çalıyor diye bide motoru varsa kendini rıck star sanan zavallıları tepeme mi çıkarayım ?.
istanbul'da müzik yaptı diye tekirdağ'a yerleşip para ile adam olmuş bi görgüsüze kral muamelesi mi yapayım ?.
olmasın öyle insanlar etrafımda.
yanlızlık iyidir, başını ağrıtan olmaz.
yanlız yapamayanlar zayıf ve güçsüzdür.
benim dostluğumu kazanmak zordur ama kaybetmek çok kolaydır, en ufak bi yanlış yapanı derhal siliyorum çünkü ince eleyip sık dokurum.
ne bi osuruk motor klübü ile işim olmaz nede adam olmayan tiplerle müzik grubunda çalmam.

gereksizin biri yüzünden konu farklı yönlere saptı da acaba konuyu açan kişi bi gitar aldı mı acaba ?

Okusan şaşardım zaten reis 😁
boşuna yazma diyecektim ama bak bu sefer istemesem de okundu tek satır yazdığın için gözüm gördü.

kazıklı Voyvoda'nın oturtuğu gibi yüz ifadesi olan profil fotolu bi yancı da bulmuşsun kendine hadi hayırlısı. artık nokta koysan Like atar ezik.
birbirinizi bol bol like'larsınız şimdi bana cevaz yazdıkça. başka işiniz vede vasfınız yok çünkü. polemik arayan ve ancak sanal ortamda varolabilen hiçlikten ibaretsiniz.
"reis" gibi bi jargon kullanarak basit bi ayak takımı olduğunu da göstermiş oldun.
kendine az bi saygın varsa daha da kaşınıp cevap yazarak rezil etmek yerine sus bence.

yenilen pehlivan konusunda dediklerinize kesinlikle katılıyorum.
yeni, eski, orta, az pişmiş vs. nesiller için yıl aralıkları verebilir misiniz?

dipnot: konuyu açan arkadaştan ve ciddi mesaj yazanlardan gerçekten özür dilerim. konu dağıldı, bireysel atışmaya girdi. ama böyle durumlarda elimde değil cevap veresim geliyor. bir daha yanıt verirse engelleyip geçicem, yine de kesin konuşmayayım çünkü hüstadın yan çarı esintileri geliyor lml.
😂😂😂😂
lütfen engelle çünkü yağ gibi üste çıkma eğilimin var kepaze olunca susup kenara çekilmek yerine.
yolda yürümeyi bilmeyen bu yeni nesil yokken daha güzeldi müzisyen ortamları 1990lar sonu falan (önceleri daha da güzeldir eminim)
şimdi daha açık yazarım da yine üyelik iptali olacak. bu 5. üyelik. gerçi ortalıkla adam gibi müzik yapacak adam da yok biliyorum ama belki çıkarsa diye üyelik açmıştım ilan vermek için.
sana değmez çünkü sokulan lafı ya anlayacak beyin yok yada anlazdan gelmek işine geliyor.
bide lütfen engelle artık, yavrum 😂

Ton ağacı, ton baskılama falan gerçekten çok abartılan durumlar, bütün herşeyi altüst edip baştan yaratacak bir etki oluşturmaz asla. Hele ki EMG gibi bir manyetikte neredeyse hiçbir şey farketmez. Amfi+hoparlör ikilisi asıl mevzu. Kafandaki mevzuya göre istediğin manyetiği seçip (single-humbucker-p90) yola devam etmek lazım. Gitar yapısal olarak düzgün mü, perdeleri doğru çakılmış mı, sap ayarı+entonasyon+akord tutuyor mu, köprüsü rahat mı, tel yüksekliği iyi mi bunlara bakın önce.

vay vay vaaaaaaaay.
tamam, sensin,
tartışmaya gerek yok.

boşuna yazma diyecektim ama bak bu sefer istemesem de okundu tek satır yazdığın için gözüm gördü.

kazıklı Voyvoda'nın oturtuğu gibi yüz ifadesi olan profil fotolu bi yancı da bulmuşsun kendine hadi hayırlısı. artık nokta koysan Like atar ezik.
birbirinizi bol bol like'larsınız şimdi bana cevaz yazdıkça. başka işiniz vede vasfınız yok çünkü. polemik arayan ve ancak sanal ortamda varolabilen hiçlikten ibaretsiniz.
"reis" gibi bi jargon kullanarak basit bi ayak takımı olduğunu da göstermiş oldun.
kendine az bi saygın varsa daha da kaşınıp cevap yazarak rezil etmek yerine sus bence.
aga senin ciddi sorunların var gerçekten, biz de boşu boşuna vakit harcıyoruz sana cevap verelim diye, kabahat bizde.

olsun olsun böyle karakterler baya eğlenceli, foruma baya renk katıyo. Adama gitar diyoruz oturup otobiyografisini falan yazıyo.
senin gibi anlama özürlülerlerin olduğunu bildiğim için detaylı yazıyorum ama nafile.
yazıyorum diye de kendini adamdan sayma.
bu forumun kuran kişiler başı boş bıraktığı için burada sesi çıkıyor senin gibi cahillerin. yönetici ben olsam saniye kalamazsın bu ortamda.

Evet belki ben değilim ama sen kesinlikle değilsin... 😂
polemik arıyorsan başka kapıya.
solderless kit ile kurulmuş emg 81'in ses rengini ıhlamur kasa ibanez rg350 veya bin bilmem kaç olan prestij seri ile kızıl ağaç kasalı bi jackson dk2s ile takıp aradaki farkı anlayamayacak kadar sağırsan o senin problemin. ha sana anlatmış ha duvara anlatmış olmanın farkı olmayacağı için boş kalabalık yapma.
bu yüzden diyorum zaten sen ne dersen o olsun. hadi şimdi ikile.
burda kimsenin gövde ağacı tartıştığı yok gelmiş salça oluryorsun sürü psikolojisine kapılıp.
yanlız yaşayamayan zavallılardan biri olduğunu gösterdin sadece. bu ağaç konusunda bilgili bikaç kişiden ikisi olan @justaperfectday adlı kullanıcı veya
@RaNCoR adlı kullanıcıya danış istersen kasa ağacı konusunu, O daha sabırlı olarak ve ağaçların frekanslarının bilimsel ölçümleri ile seni madara etsin. bide bu iki kullanıcı seni yerin dibine soksun.
madara olmaya doymadıysan cevap yazmaya devam et, boş vaktim oldukça foruma girince yine alırım gazını

Son düzenleme:
3-4 aydır ilk defa giriyorum. Bir ürüne ihtiyacım oldu bulabilir miyim diye bakmak istedim. Bıraktığım oranda leş şekilde devam ediyor. Cidden ortalama bir Anadolu kahvehanesinde daha kaliteli bir ortam vardır.

😂😂😂😂
lütfen engelle çünkü yağ gibi üste çıkma eğilimin var kepaze olunca susup kenara çekilmek yerine.
yolda yürümeyi bilmeyen bu yeni nesil yokken daha güzeldi müzisyen ortamları 1990lar sonu falan (önceleri daha da güzeldir eminim)
şimdi daha açık yazarım da yine üyelik iptali olacak. bu 5. üyelik. gerçi ortalıkla adam gibi müzik yapacak adam da yok biliyorum ama belki çıkarsa diye üyelik açmıştım ilan vermek için.
sana değmez çünkü sokulan lafı ya anlayacak beyin yok yada anlazdan gelmek işine geliyor.
bide lütfen engelle artık, yavrum 😂
engellemiyorum, eğleniyorum şu an.

"adam" gibi müzik yapmak için çok fazla eksiğiniz olduğunu görüyorum.

yaptığın müziği paylaşabilir misin yavrum 😂, bu kadar konuşmaya ne yaptığını merak ettim?

(tekrar forum üyelerinden özür dilerim. yazarken utanıyorum ama bu tip da... pardon heriflerle denk gelmeyene kadar böyle bi üsluba girmiyorum, demiştim yazabilirim tekrar diye.)

3-4 aydır ilk defa giriyorum. Bir ürüne ihtiyacım oldu bulabilir miyim diye bakmak istedim. Bıraktığım oranda leş şekilde devam ediyor. Cidden ortalama bir Anadolu kahvehanesinde daha kaliteli bir ortam vardır.
ne orda ne burda kaliteli bir ortam yok maalesef, arada kaliteli başlıklar oluyor.
bu tip insanlarla polemiğe girmemek gerektiğini biliyorum, @PatiDostu . ama cevap aldıkları zaman sinir olduklarının farkındayım, gözlemlerim bunu gösterdi.
başkalarına karşı direkt kırıcı olan bu tip insanları sinir etmek bu yüzden hoşuma gidiyor.

Geri