Nu Metal için gitar ne almalıyım yardım lütfen

Black metal gruplarının kalite kelimesiyle yakından uzaktan alakası yok çünkü

Kişisel fikirlerini kendine saklamanı tavsiye ederim. Dinlemediğin müziğe kötü deme hakkın yok, Bir müzik grubunun ya da albümünün kötü olup olmadığını ancak o müziği dinleyenler belirler. Zikrettiğin fikir sadece senin fikrin olup Bathory'nin Black Metal (+viking) müzik tarihinde ne kadar büyük ve önemli bir grup olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yorumun at gözlüğü takmış bir ergen yorumunun ötesinde değil, ciddiye alınacak bir yorum da değil.

Çevremde ratt loudness dokken wasp winger cinderella dinleyen yok ne yazık ki.Olsaydı gayet güzel olurdu çünkü insanlar artık tost makinesinde kaydedilen black metal denilen bomboş türü dinleyip kendini farklı zannediyor 😀
sen Cinderella'yı da mı biliyorsun ? 😄 👏👏

bak şimdi şöyle anlatayım; günümüzde başta rock olarak metal türevleri ve jazz, blues ve pop dahil her türün içi boşaltıldı.
80lerdeki pop ile şimdiki aynı mı? değil.

ben bi rock, heavy metal sever olarak jazz ve blues'dan nefret ederim ama sadece günümüzde yapılan içi boş olanlardan.
60lar 70ler de yapılan jazz ve blues'a bi bakmanı tavsiye ederim.
özellikle Buddy Rich'in Big band adlı grubu ile yapılan jazz ve davul sololarına göz at.

her tarzın bi hakkını vereni vardır ama rezil edenide muhakkak çıkar, ama black metal denince BATHORY baş tacıdır biçok kişi için.
BATHORY'yi anmadan önce bi ağzını çalkalayacaksın önce.
sonra gider beğendiğin rock grupları dinlersin yine.

bidaha birilerini eleştirmeye kalkacaksan kendin gibi internetten rockçı/metalci olmuş sanma karşındaki herkesi. burada ben dahil yaşları 40'ın üstünde olup, rock ve metal müziği 90'ların ilk yarısında trt'de RockMarket ile keşfetmiş insanlar olabileceğini de aklından çıkartma ki rezil olma boş yorum yazıp.

bi önceki sözde laf soktuğunu sandığın boş yazında bakırköyden yer ayırtmışsın bana da harleyimle gidip "check in" yaptırmamı önermişsin.
check in" dediğin şey uçak yolcuları içindir, fiziki veya internetten aldığın bilet ile hava alanında kalkış saatinden en az 45 dakika önce uçağa binişini teyit etmek için yapılır yani.

Son düzenleme:
sen Cinderella'yı da mı biliyorsun ? 😄 👏👏

bak şimdi şöyle anlatayım; günümüzde başta rock olarak metal türevleri ve jazz, blues ve pop dahil her türün içi boşaltıldı.
80lerdeki pop ile şimdiki aynı mı? değil.

ben bi rock, heavy metal sever olarak jazz ve blues'dan nefret ederim ama sadece günümüzde yapılan içi boş olanlardan.
60lar 70ler de yapılan jazz ve blues'a bi bakmanı tavsiye ederim.
özellikle Buddy Rich'in Big band adlı grubu ile yapılan jazz ve davul sololarına göz at.

her tarzın bi hakkını vereni vardır ama rezil edenide muhakkak çıkar, ama black metal denince BATHORY baş tacıdır biçok kişi için.
BATHORY'yi anmadan önce bi ağzını çalkalayacaksın önce.
sonra gider beğendiğin rock grupları dinlersin yine.

bidaha birilerini eleştirmeye kalkacaksan kendin gibi internetten rockçı/metalci olmuş sanma karşındaki herkesi. burada ben dahil yaşları 40'ın üstünde olup, rock ve metal müziği 90'ların ilk yarısında trt'de RockMarket ile keşfetmiş insanlar olabileceğini de aklından çıkartma ki rezil olma boş yorum yazıp.

bi önceki sözde laf soktuğunu sandığın boş yazında bakırköyden yer ayırtmışsın bana da harleyimle gidip "check in" yaptırmamı önermişsin.
check in" dediğin şey uçak yolcuları içindir, fiziki veya internetten aldığın bilet ile hava alanında kalkış saatinden en az 45 dakika önce uçağa binişini teyit etmek için yapılır yani.
gece gece iyi ki foruma girmişim, her yaştan eğlence bulmak mümkün.
her yaşın da tribi bir başka oluyor, onbeşinden kırkına, kırkından yetmişine insanoğlu işte.

zaten moda neydi insanın kendine yakışanı doğru zamanda yanlış yerde giymesi miydi yook harley sırtında bir kuyruklu yıldız mı olmaktı, o halleydi gerçi, trt'de bathory dinlemek miydi? he bi de dişlerimi yeni fırçaladım, bathory demem bi sıkıntı olmaz de mi?

düzenleme: pardon BATHORYY
ikinci düzenleme: bathory i hiç bilmem, kimsenin ne sevip sevmediğiyle de ilgilenmem

Geri