Ogün Sanlısoy

aysu_ demiş ki:
klip (bkz."hadi beni güldür") çok başarılı olmuş. klip için beynimde kare kare insanlar falan dönüyordu öyle bir şey düşünmüştüm. parçaya çok uygun bir klip olmuş; doğal, hayatın içinden ve insanlarla. mekan seçimleri de çok iyi.
ayrıca klipte 'performans' bölümünde Metin Türkcan, Bijen Rahimi, Kadir Keskin ve Sertan Soğukpınar'ı görmekteyiz.
bu başarılı proje için gürcan keltek'e teşekkür ederiz =)

😆 😆 süper olmuşş... ee Ogünn...

aysu_ demiş ki:
klip (bkz."hadi beni güldür") çok başarılı olmuş. klip için beynimde kare kare insanlar falan dönüyordu öyle bir şey düşünmüştüm. parçaya çok uygun bir klip olmuş; doğal, hayatın içinden ve insanlarla. mekan seçimleri de çok iyi.
ayrıca klipte 'performans' bölümünde Metin Türkcan, Bijen Rahimi, Kadir Keskin ve Sertan Soğukpınar'ı görmekteyiz.
bu başarılı proje için gürcan keltek'e teşekkür ederiz =)
Klip için de başka kişileri de görüyoruz 😀 Başarılı olmuş, özellikle sonlara doğru 😀

Ne yerdeyim ne gökte, kendin oldun, parası var,dön evine bence bunlardan birine çekseydi daha ii olurdu ya artık rockcılarımızın sert şeyler sunmaları sürekli olmalı.ama yine de son klip ii bence de.

Klip yayına gireli bikac gün oldu..Dream tv en cok calan kanal..Klipte cok doğallık var sıradan insanlar yasamlar hayatla içiçe bir klip..İnsanlardan sokaklardan oluşan kareler..Ki benimde hayatım boyunca hep gurur duycağım bir karee yer verildi sağolsun Ogün..Ekipte cok iyi kamera arkasında gördük zaten bunu cok doğal parcaya uymuş bir klip..Hepsinin ellerine sağlık..Umarım daha cok görüceğiz kanallarda "Hadi Beni Güldür"ü..

ya şu rock=sert kavramını nasıl atıcaz merak ediyorum.bence dikkat çekecek bi şarkıya geldi bunu daha önce de demiştim saten.umarım gitme dönmezsin ve dön evine ye de klip gelir ama başka şarkılara da gelse olur saten hepsi harika

sevenler neden sevdiğini yazıyorsa bende sevmediğimi yazabilirim.galiba forum kurallarında sevmediğiniz müzisyenlere yazamazsınız diye bir kural yok :!: 😆

swin demiş ki:
sevenler neden sevdiğini yazıyorsa bende sevmediğimi yazabilirim.galiba Forum Kurallarında sevmediğiniz müzisyenlere yazamazsınız diye bir kural yok :!: 😆
Haklı. Hatta tamamen haklı, Ogün Sanlısoy'un bölümündeyiz diye durmadan onu övmek zorunda değiliz. Ben severim o ayrı mesele, bu sadece kişisel düşüncem. Fakat sevmediğimizi yazmak ayrı, neden sevmediğimizi yazmak ayrı. Forumda fikir paylaşıyorsak neden sevmediğimizide yazmamız gerek yoksa sevmediğimizi yazmak anlamsızlıktan başka bir şey olmaz

leonjohancool demiş ki:
swin demiş ki:
sevenler neden sevdiğini yazıyorsa bende sevmediğimi yazabilirim.galiba Forum Kurallarında sevmediğiniz müzisyenlere yazamazsınız diye bir kural yok :!: 😆
Haklı. Hatta tamamen haklı, Ogün Sanlısoy'un bölümündeyiz diye durmadan onu övmek zorunda değiliz. Ben severim o ayrı mesele, bu sadece kişisel düşüncem. Fakat sevmediğimizi yazmak ayrı, neden sevmediğimizi yazmak ayrı. Forumda fikir paylaşıyorsak neden sevmediğimizide yazmamız gerek yoksa sevmediğimizi yazmak anlamsızlıktan başka bir şey olmaz

leonjohancool çok haklısn,seviyorum sevmiyorum atılan mesajlar çok anlamsız,neden sevdiğini ,niçin sevmediğini belirtmek gerek 😉

sevin sevmeyin herkesin kendi sorunu ama burda kimsenin kimseye hesap sorma gibi bir hakkı yoktur, bunu unutmayalım.

Ogün Sanlısoy, Dream TV - "soundwave" konuğuydu. Her ne kadar sorulan sorular her zamankilerden (farksız) olsa da güzel bir sohbet oldu. "aynalı cd"lerden de haberi olmayan yoktur heralde.(?) Olmayan varsa da ben yine yazayım. Sınırlı sayıda basılmış olan "hadi beni güldür" single CD'si sadece radyo ve tv kurumlarına dağıtılmış. Yani satışa çıkmayacak; çünkü bunun için basılmamış. cd'nin en can alıcı noktası ise; kapağının bir ayna olması...
Ancak cd'nin basılmasını isteyenler SONY Müzik'e mail atarlarsa bu cd'den basabilirler diye düşünüyorüm; Ogün de bu tazr bir şey söyledi programda zaten.

aysu_ demiş ki:
sevin sevmeyin herkesin kendi sorunu ama burda kimsenin kimseye hesap sorma gibi bir hakkı yoktur, bunu unutmayalım.

Ogün Sanlısoy, Dream TV - "soundwave" konuğuydu. Her ne kadar sorulan sorular her zamankilerden (farksız) olsa da güzel bir sohbet oldu. "aynalı cd"lerden de haberi olmayan yoktur heralde.(?) Olmayan varsa da ben yine yazayım. Sınırlı sayıda basılmış olan "hadi beni güldür" single CD'si sadece radyo ve tv kurumlarına dağıtılmış. Yani satışa çıkmayacak; çünkü bunun için basılmamış. cd'nin en can alıcı noktası ise; kapağının bir ayna olması...
Ancak cd'nin basılmasını isteyenler SONY Müzik'e mail atarlarsa bu cd'den basabilirler diye düşünüyorüm; Ogün de bu tazr bir şey söyledi programda zaten.

her zamankilerden farkli bir sorunuz varsa keske programa yollasaymissiniz da ogün sanlısoy da yanıtlasaymış 😀

yav sizde dostum susuyoruz diye basıyosunuz yaraya yani rock0sert die bişey kimse demedi ama sound olarak daha yüksek çizgilere sahip olmalı yoksa rock müziğin başta anlam ve özgürlük olmak üzere bi çok açılımı olduğu vslerini herkes biliyo ama tutupda hadi beni güldürü,belkiyi,istanbulda sonbaharı falan rock müziğe etiket etmenin de anlamı yok.

Arkadaslar önce su rock=sert degildir görüsüne birkac sey söylemek istiyorum...

evet belki rock=sert degildir ama önemli olan bunu nasil degerlendirmemiz gerektigidir yani rock sert olmalimi olmamalimi(tekerleme gibi oldu he🙂)
evet tabikide sert olmalidir durum böyle olunca ve söz konusuda OGÜn ise bunu kendisi cok ama cok güzel yapiyor gerek saund gerekse sözler müthis BİLMECE🙂)

Geri