Raporluyorum

Biraz rapor:

1- Hoca sıfatını kullanarak artistlik yapmaya çalışan ve yaptığını sanan elemanlardan tiksiniyorum.
2- Hak etmeden bir yerlere gelen embesillerden iğreniyorum.
3- Zeka ile aklın ne olduğunu bilmeyen; sınavlarda başarının SADECE çok çalışmakla elde edildiğinin farkında olmayan, hocalardan ve öğrencilerden nefret ediyorum.
3- Ezberci eğitimden tiksiniyorum.
4- Gerçek hayatta hiç bir halt ifade etmeyen: ergenlerinde, şişko kel akılsız zekasız düşük heriflerinde, klavyeden bir şeyler sallamalarından iğreniyorum.
5- Etraflarında dolanan iki yüzlü yavşaklara göz yuman, bütün dişilerden, nefret ediyorum.
6- Akılsız salak kızlardan nefret ediyorum.
7- Tv izleyip bıçağa tabancaya(silah deil : D ) polise hayran olan herkesten iğreniyorum.. 9 yıldır tv izlemediğimi belirttiğimde ise suratlarında oluşan mallığa da doyamıyorum tabii.
8- Babasının tarlasındaymış gibi araç kullanan mallardan tiksiniyorum.
9- Yolcuya saygısı olmayan kaptan ve muavinler ölsün gebersin.
10- Kendini kendisinden fazla hisseden gerzeklerden nefret ediyorum.
11- Haketmeyenin, haketmediğini yaşamamasını diliyorum.
12- Koyun kafalardan tiksiniyorum.
13- Siyasetin vefatını talep ediyorum.
14- Ağır ve pis işte çalışan çocukların gençlerin gençadamların ve abilerin, hakkını savunacak birilerinin çıkmasını ümid ediyorum.
15- Burgercı mekDomalscı çibocucu sıtarsbakscı barcı mekancı şucu bucu tiki entellerden nefret ediyorum.
16- Otobüste dolmuşta yüksek sesle konuşan elemanların eğitilmesini talep ediyorum.
17- Anadolu kavramını, sadece Batı olarak algılayan kellerden de, sadece Doğu olarak algılayan kırolardan da bıktık artık.
18- Doktorunda, avukatında, akademisyeninde, asla malı olamayacağını inkar eden entel modern tiplerden nefret ediyorum.
19- Eşitlik ve Adalet olmayacaksa, şuanki sistemin devletlerin herşeyin yıkımını talep ediyorum. Doğal şartlarda yaşayalım o zaman, herkes bıraksın kartını anahtarını.
20- Paradan nefret ediyorum.😀
21- Şehrin heryerine asılan, masum görünen kola reklamlarından İĞRENİYORUM. (Bir bilseniz nasılda zarar veriyor o içecekler vücudunuza. Ama nerde... Ezberci kapitalist sistem. Doğar doğmaz herşey ezberletilip, suratının ortasını etiket şamarlarını yiyip, öylede devam ediyor insanlar.)
22- Suçlu çocuklar değil, gençler değil, gençadamlar değil. Suçlu büyükler. Ve bunu anlamayan inkar eden bu büyüklerdende nefret ediyorum.
23- Yaşamak istemiyorum. Ama ölmekte istemiyorum. Arada kaldım.
24- Düşündüğüm herşeyi gerçekleştirebilme gücüne sahip olmayı istiyorum.
25- Yurtdışı hayallerim var, ama ne zenginim nede çalışkan.
26- Sağlık sorunu dışında gözlük takan her elemanı gereksiz buluyorum. Açık ve net. O kadar.
27- CüneytArkın ın gençliğinin geri gelmesini talep ediyorum. O adam nasıl yaşlandı aklım almıyor zaten.
28- futbol dan, topla ilgili herşeyden iğreniyorum. Ayrıca maç muhabbeti yaparak, üstünlük kurma çabası içerisine giren herkes direk nefeslerini tutsunlar.
29- Argonun ve küfrün ayrımını yapamayan, küfürbaz olan, elin karısına kızına kardeşine hatta anasına gayet rahat küfür eden ve sonrada bilmem nereliyikde adamık diyen maloğlumallardan, düşük beyinli tiplerden nefret ediyorum.
30- ...

Daha devam etmek istiyorum. Ama biraz ara vereyim sonra...

Saçma sapan işte...
Sert bir azınlık raporu olmuş. İşte bunlar hep rock.

kpss başvuru son günü ödüm bokuma karıştı lan! bi uyandım osym den mesaj gelmiş. "sınav ücretini yatırdığınız halde başvuru yapmamışsınız bugün son gün". gözlerim çizgi filmlerde ki gibi yuvalarından fırladı. pijamalarımla açtım laptopu alel acele titreyerek. napıcağımıda tam bilmiyordum ya... açtım aday işletim sayfamı. ne yapabilirim diye baktım. geçen haftadan beri gözüme takılan bilgi güncelleme şeysi. bilgilerde değişiklik yok ama bir yapayım dedim. neyse yaptım yeşil çentikli güncelleme onay şeysi geldi. sonra döndüm bir daha denedim. yine aynısı oldu. sonra giyindim apar topar başvurduğum liseye gitmek için. telefonu aldım bir mesaj daha gelmiş "başvurunuzu tamamladıysanız saat bilmem kaçta gönderdiğimiz mesajı dikkate almayınız" yazıyor. biraz rahatladım ama ne olur ne olmaz koşa koşa minübüse atladım. kan ter içinde müdürün ordaydım. Allahtan bir kişi vardı önümde sadece. dedim müdürüm kurban olam böyle böyle geçen hafta başvurmuştum ben bi yardım et. aldı tc no mu baktı dedi "başvuru yapmışsınız". dedim başk bi taraflara da bakın hele. dedi "sadece bunu görebiliyoruz sistemde". teşekkür ettim çıktım minübüse bindim geldim,açtım pc yi sayfaya geçtim aynı güncelleme işini 4-5 defa daha yaptım takıntılı ve Yusuf Yusuf şekilde. 444 lü ÖSYM numarası da hep meşgul tabii. gece 12 ye kadar o sayfa güncelleme mümkün halde duracak sanırım.

Aklınızda bulıunsun başvuru yaptıysanız sayfanızdan bilgi güncelleyip "yeşil onay çentiği" görün arkadaşlar. bak hala titriyorum. tam oldu mu %100 emin değilim hala. offf allahım nedir bu sıkıntı oooof.....

Vol.2

ulan osym ulan osym.... sonunda meşgul telefonu düşürdüm. konuşmak için iğrenç bir müzik eşliğinde 38 kişi bekledim. çıkan hatuna anlattım böyle böyle. var mı yapacak başka bir şey? kontrol edermisiniz? baktı bir sorun yok her şey tamam dedi. MEĞERSE O MESAJI SİSTEM DE Kİ FİLTRELEME BİLMEMNEY HATASI YÜZÜNDEN YANLIŞLIKLA ADAYLARA GÖNDERMİŞLER!!! Yok böyle bir şey amk ya!
2.mesajı da o mesaj hatalı diye göndermişler meğer. ulan hala elim ayağım titriyor. durduk yere aksiyon-macera-dram yaşattılar amk ya... :yawn:

Daha önce bir raporda bahsettim, şu yemek ve abur cubur olayları hani.

Bak bugün öğlen gördüm yemin ederim 1 tabak yemek almış çocuk. Yanında da biraz salata mı ne... 1 saatten beri sırasıyla önce fındıklı/çikolatalı kraker gibi bir şey, sonra Halley, şimdi de geldi en son simit veriyor; bir de durmadan ısrar ediyor. B*k ye it herif.

Vuracam bu çocuğu, saldıracam en sonunda ya. Bu nasıl bir zihniyet arkadaş adam gibi yesene yemeğini öğlen... Herif dur durak bilmiyor, herkes yiyip ben reddedince parlıyorum tabii arada, bunun üzerine yine dedi ki "sen de her şeye hayır diyorsun ama".

Metrobüse bindireceksin bunu, bütün gün Avcılar-Söğütlüçeşme arasında gitsin gelsin mk.

bizim işyerinde bu bahsettiğin modelin öğle yemeğini düzgün yiyip te 1 saat sonra yine abur cubura dadanan modelleri var 🙂
bazı insanlar hakkatten yemek yemek için yaşıyor, bu pis boğazlığı ben de anlamıyorum, ulan bir de bi damak tadı kaliteniz olsun, insan herşeyi beğenir mi yaw, bunu böyle söylemem tabağındakini yeme israf et manasına gelmesin lütfen, hayatımda en sevmediğim şeylerden biridir israf. kız önümde bisküvi yiyor, "hmmmm harika birşey, çok lezzetli". ulan olm bildiğimiz bisküvi lan, nesi lezzetli, obez olmaya and mı içtiniz?
insanoğlu hakkatten açgözlü, israf ta insana dair birşey, hayvanların bu konuda insanlara göre kesinlikle çok daha bilinçli olduğunu iddia ediyorum.

Usta hayvanda neyin bilinci olcak et gördü mü ıstırası geliyor işte. Aslan yiyor, sırtlan yiyor kalırsa akbaba yiyor hemencecik kaldırıveriyorlar cenazeyi orda. 😀 Bu arada yemek zevklidir ya yemekten zevk almadığını iddia edende sorun vardır bence. 😀

doğada israf yoktur işte, bende onu anlatmaya çalışıyorum, verdiğin örnek iyi olmuş, o bi tarafını yiyor, diğeri bi tarafını yiyor, israf olmuyor 🙂

yemek konusunu anlamadın sen beni. elbet yemek yemekten zevk alınır, ben de alırım. benim tepkim her yediğine "off harika, müthiş" muamelesi çekenlere. işyerinde yediğim yemekten tad almam ben mesela, beğenmem ama israf etmem, karnımı doyuracak kadar alırım ve geçerim.

Bazı şeyleri, bazı düşünceleri insan küfür kullanmadan anlatmakta zorlanıyor.

Arkadaşlar size haberlerim var; hız yapmak, ara gazı vermek, egzoz patlatmak düşündüğünüz kadar havalı değil lan. Hatta bildiğiniz kıro işi.

Saat 23.30; lavuk durmadan veriyor gazı. Gerçi böylesine ilk defa denk geldim hakkını teslim edeyim, bugüne kadar gördüklerimin hepsi hareket eder haldeydi yani gidiyorlardı, bu 10 dakika boyunca durduğu yerde yaptı bunu. Yatağın içinde donla uzanıyorum (kızlar yanlış olmasın en doğal halimdeyim siz beni öyle hayal edin, hikayenin sinir kısmına bakmayın hiç); 5 dakika ya sabır, 6 dakika ya sabır, 7 dakika ya sabır; yok, durmuyor şerefsiz. Artık kan beynime sıçradı, nerede hangi sokaktaydı bu bilmiyorum (belki sitenin içinde bile olabilir) ama dolaptan elime bir eşofman altı geçirdim, yanına ineceğim lavuğun. Tam hareketlendim ses kesildi, gece vakti aksiyon dalgası başlamadan bitmiş oldu.

Lan oğlum delikanlılık demek arabayla gazlamak, kendini alkole uyuşturucuya teslim etmek, sürekli itiş kakış içinde olmak, egzoz patlatmak demek değil lan. Bu değil, sizin rehberlerinize saydırayım ben. Delikanlılık demek bir yaşlıya karşıdan karşıya geçerken yardım etmektir, otobüste yer vermektir, evde ayaklarını uzatıp anasına onu bunu getir demeden kendi işini kendin görmektir lan. Azıcık delikanlı olan adam düşünür, der ki; ulan saat 23.30 olmuş... Bunun yaşlısı var, hastası var, bebeği var, bebeğini saatlerdir uyutmaya çalışan annesi var. Yapmaz böyle dingillik, kıroluk. Çok meraklıysan git piste, öde 1 saatlik parayı, ne bok yiyorsan ye pezevenk.

Yarın öbür gün nerede nasıl gazladığını, kime nasıl makas attığını anlatır, ben biliyorum malımı. 30 yaşına gelmiş ama zihin halen daha liseli. Vallahi bak böyle tipler çok övündükleri gazlamalarıyla filan ölüp gitse üzülmem de, o mallıklarında kendilerinden başka kaç kişiyi tehlikeye atıyorlar belli değil. Bazen hakikaten dayak cennetten çıkma; koca mahalle senin karga sesli egzozunun sesini çekmek zorunda mı lan eşek herif?

yemin ediyorum aynı olayın bi benzerini 2 gece önce ben yaşadım. acaip uykulu bir şekilde yatağa yattım, bir yerlerden lastik sesleri geliyo aq.
bizim evin yakınlarında bi dönel kavşak var, havalar ısındı mı gece 12'den sonra orası adeta bir drift alanına dönüşüyor, odadan da görüyom herifleri, çok ta yakın bir yer değil ama gece sessizliğinde o ses cam açık olduğu zaman uyutmuyor aq, hele benm gibi takınaklı bir adamı, başta duymamaya çalışıyorum ama yok abi driftleyen driftleyene. sonra siktirip gittiler de rahat ettik.
ayrıca niye lastiklerini sikiyorsun evladım, çok mu paran var aq, o lastikler artık muayenelerde hafif kusur çıkarıyor, böyle drift yapan pezevenglerinkinde inşallah ağır kusur çıkar da alırlar babayı.

bir diğer, gece uykumu kaçıran ve son 2 senedir benim için kabuse dönüşen şey ise Ramazan ayları. bir sitede ikamet ediyorum ve muhafazakar insanların epey bol olduğu bir yer. kimsenin tipine kılığına dinine asla birşey demem ama toplu bi arada yaşayan herkes birbirlerine saygılı olacak arkadaş, 2 yazdır kavga etmemek için zor tutuyorum kendimi, bu yaz bakalım nasıl olacak.
olay şu ki sitede kadınların iftardan sahura kadar dışarıda çardakların altında çay içerek vakit geçirmeleri ve bunu yaparken çocuklarını saldım çayıra mevlam kayıra kafasıyla olabildiğince serbest bırakmaları ve o çocukların bütün gece saat 2'lere 3'lere kadar çığlık çığlığa bağıra çağıra oyun oynamaları, aşırı ses çıkartan bisiklete benzeyen dört tekerlekli plastik birşeylere binip muazzam bir gürültü kirliliği yaratmaları, camlar haliyle açık olduğu için (sıcaklık 35 derece) bütün ses odalarda.
geçen yaz balkona çıkıp bağırarak filan birkaç defa saldım, ama ne çare 5 dakka sonra yine, 1 ay boyunca bu işkenceyi çektim arkadaş, onların sözde ibadeti benim için kabusa döndü, ulan her sabah 6'da kalkan bir insanım, siz açık havada çay kahve içip dedikodu yapacaksınız diye ben her gece uykusuz kalmak zorunda mıyım, çocuğuna sahip çıksana, gürültü yapmasına izin vermesene.

Arkadaşlar hatsan marka havalı tüfek alıyorsunuz. Etkili menzil 250m. Öyle baktın camdan herif hem yanlıyor hem de "taa taa taaaa tat tat taa taaaaaaaaaaaaaaa!!!!" diye gazlıyor, doldur tüfeği sık kaportaya bir tane. Unutmayın en büyük zorluk ilk mermiyi atana kadar. 😀

Suya girince alışıyorsunuz diyorsun : )

Benim ilk etapta isteğim elbette gidip kafa-göz dalmak değil. Çok sinirlensem de hani dedim bir göreyim kimdir ve neden kendine küfrettirmekten hoşlanıyor? Konuşarak anlamaya ve anlaşmaya çalışayım ilk önce. Ama karşındaki bazen dingil bile değil dingil ötesi olunca, ders alabilmesi için dayak yemesi yararlı olabiliyor. Var bu tipler bu ülkede. Her yerde var esasında fakat bizde biraz daha bol sanki.

Komşuların gürültüsü konusunda benim de başımda var bir iş. Üst kata yeni taşınan ailenin hanımı manyak çıktı. Espri değil, duyduklarım doğrultusunda kadının sinir hastası olduğuna kanaat getirdim. Ufak bir kızı var, ilk okula gidiyordur muhtemelen, 2 hafta önce sabah 06.00 sularında ona bağırışına uyandım. 06.00 yahu... Ve çocuğa öyle sözler söylüyor ki, ağaç yaşken eğilir, bu sözlere ve bu davranışlara maruz kalarak büyüyen bir çocuktan sen yarın hiç bir beklenti içinde olamazsın. Hayatını kaydırıyorsun çocuğun.

Bu sabah saat 06.50, müthiş bir çığlıkla uyandım yine. Scream/brutal vokal tarzı bir şey desem abartmış olmam. Ne dediğini anlamadım. Hatta daha önce yazmıştım galiba yahu; oğulları evin içinde plastik bisiklete binip sürekli gürültü yapan aile bu... Anneleri çocuklardan beter çıktı. Bu sabah o bağırış üzerine uyanınca, kalkıp dolaptan (ben de her boku dolaptan alıyorum, yaşam alanı mübarek) askıyı aldım, devam ederse yatağın üzerine çıkıp tavana vurup, "ayıptır" minvalinde kendim bağıracaktım. Devam etmedi.

Bir defasında da sabah 07.00, kahkahalara şahit olduk. Sanırsın sergi açılışı var, sürekli yüksek desibelde konuşup gülen kadın sesleri. Anlayacağınız; Japonya saatine göre yaşayan bir üst kat komşusuna sahibiz... Hayır bu evin erkeği ne yapar, neden hiç uyarmaz anlamıyorum. Adamın sesini duymuş değilim daha. İyi komşu çok önemli arkadaşlar, gerçekten çok önemli. Annemler mesela Antalya'da can ciğer, her akşam bir yerlerde takılmacadalar 2 aile, her akşam biri diğerinde yemekte filan.

Gerçi o da biraz fazla, annem fazla cana yakın bir insan 😀

Şu an ben de raporluyum beyler kafa gitti!!! İşyerindeki Pc ye virus girdi yok mu beleş bir program bilen yazsın şuraya da indirelim. Ama rezil etmesin beni. 😀

@Purgatory , yalnız sen tam harekete geçip eşofmana askııya davrandığında aksiyon bitiyor. İyi düşün.
Şüphelenmedin mi hala? Truman Show'dasın dostum anla artık! 🙁
Replicant da prodüksiyon ekibinde. Umarım onlar bunu silmeden okumuş olursun.
Kaç! :nailbiting::nailbiting::nailbiting:

Hahaha abi yemin ediyorum aklıma geldi, yaklaşık 7-8 saat arayla yaşadım bu iki olayı ve ikisi de benzer şekilde bitti.

Şu dakikalarda bir 6'lı bira ile yanıma gelen yakın bir arkadaşım olursa kafasına odunla vuruyorum : )

Hah, hacıları da delirttiniz sonunda!

http://www.cnnturk.com/video/dunya/hindistanda-ortacag-filmlerini-aratmayan-goruntu

Lan adamlar Indian Game of Thrones çekmiş, resmen kılıçları çekip girmişler birbirlerine. Hem hafif çaplı şok yaşadım hem de güldüm, yalan yok. Ondan sonra tuvalette iz kalan dışkıyı hedef alarak işeyip, donlarımızı rotasyona sokarak giyince biz deli oluyoruz... Adamlar kılıç çekmiş lahov.

günlerdir ışid denen yamyamların konuşulduğu ülkede şu fotoğrafın yayımlanması bile tepki çekmiş, "skandal" olarak yorumlanmış.

http://www.haberself.com/h/8985/

buna "çarpılcaksınız günahkarlar" tarzında eleştiriler getiren adamların ışid kafasının sadece bir tık altını yaşadıklarını düşünüyorum.
kandil'de alkol mü içilirmiş, sana ne be dalyarrak, o senin kandilin, adamların inanmayışlarına neden takılıyorsun bu kadar, konserine gitmezsin, içki içmezsin, bir daha dinlemezsin olur biter, sen o ortamda değilsin ki sana ne?

daha dün şu ışid'in musul'da yayınladığı manifestonun altına imza atacak kaç kişi çıkar diye düşünmüştüm bizim ülkeden, kendi kendime en az % 10 demiştim, şimdi şu fotoğrafı bile yanlış bulan metalcilerden sonra çok iyimser olduğuma kanaat getirdim.

Belki defalarca söylediğim bir şeyi söylemiş olacağım; fakat kaypaklık ve şovenizmde bizim elimize su dökecek millet azdır.

Bir inanan olarak, inanmayanlara nazaran bu tiplerden gerçekten daha çok rahatsız oluyorum ve insanların şu kafa yapısı nedeniyle dine karşı yaşadığı soğukluğu kesinlikle anlayabiliyorum. Daha fazla ne diyeyim ki...

Geri