Sahte Gitarlar

En sevdiğim lafı:
"Eddie Van Halen'ın kendi tasarladığı ünlü gitarının çok iyi bir replicasıdır. Zaten tüm frankenstratlar replicadır. Aslı bir tane." .. 🙂
Çok iyi.
Geçenlerde görüm bu ilanı bende, yazıcaktım buraya ama hakkında hiç fikir sahibi olmadığım için yazmadım. Açıklaması çok orjinal ama elemanın.

replika meplika bu solakliğin gözü kör olsun.. ucuzcacik jemleri görüp içim gidiyor. solak olanını bulsam direkt alıp modifiye kasıcam da işte.. tabi size hava hoş. zirilyon tane alternatifiniz var 🙂

replika meplika bu solakliğin gözü kör olsun.. ucuzcacik jemleri görüp içim gidiyor. solak olanını bulsam direkt alıp modifiye kasıcam da işte.. tabi size hava hoş. zirilyon tane alternatifiniz var 🙂
bluescaster
Görünüşe aldanma bence, bu gitarların özellikle Jem replikaları o kadar kötü ki eline ilk aldığın andan itibaren tecrübe ediyorsun 🙂 Squier gitarlar bile genelde daha iyi bunlardan. Yani modifiye amaçlı da alsan uzun vadede bir işine yaramaz, görüntüye kapılma bence.

bluescaster
Görünüşe aldanma bence, bu gitarların özellikle Jem replikaları o kadar kötü ki eline ilk aldığın andan itibaren tecrübe ediyorsun 🙂 Squier gitarlar bile genelde daha iyi bunlardan. Yani modifiye amaçlı da alsan uzun vadede bir işine yaramaz, görüntüye kapılma bence.
ya işte sizin için söylemesi okey. çünkü çok düşük fahiş fiyatlara gayet iş görür gitarlar bulabiliyorsunuz. atiyorum 500 lira ya floydrose lu binbir tane seçeneğiniz var. ya da atiyorum fender gibson gibi simge gitarlar arasinda binlerce renk çeşit seçeneğiniz var. Solak olmak cidden çile.

bro bu kadar dert edip yakınacağına sağlak gitar al öyle çal. bu kadar serzeniş ettiğin kadar sağ gitara zaman ayırsan solak olduğunu unutursun emin ol 😀

o ADAM farklı bi tip. bence müzikle pek alakası yok. yani şöyle diyeyim kendisini hız için geliştirmiş ömrü boyunca. aldiği eğitim cart curt v.s. onunla alakalı. yani zaten götümü de yirtsam olamam da bu saatten sonra. her şey ufaktan başlıyor. katarsis in dediği ancak yeni başlayan solaklar için geçerlidir bu arada. yani zaten bilmeyen bir insan ayni zorluklari çeker farklı eller kullanırken. ancak bazı teknikleri oturtmuş sabit kollu insanlara sol çal, sağ çal demek cidden saçmalıktır.​

Geri