Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

• Konuyu açan Konuyu açan SOAD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

evvy baby deki kızlar çok şeker'neyin var kuzum' 'pedim çok sıkıyoooo' 'maykası ne' kızlar çok tatlıııııııııı :ask
ya ben bu kola turka reklamlarıyla sütaş reklamlarına sinir oluyorum iyyyyyggggg :kustum :kicsalla :kicsalla :kicsalla

thorax demiş ki:
bi biskrem versem!!!
nefret ediyorummmmmm.............

bi bi bi bi bi biiiiiiiiiiiiii
bi biskrem versem

Iyyyyyy, tüylerim diken diken oluyo. En iğrenç reklam.

Ayrıca bence gıda firmalarının çoğu,özellikle de eti , berbat reklamlar yayınlıyolar. Abur cuburu özendirmek için kıçlarını yırtıyolar. Ülker biraz toparladı gerçi.

Tersine, daha olgun kişilere hitap eden ve müşteriye aşırı derecede güven vermesi gereken banka reklamları ise rahatsız etmiyor fazla. Gerçi çok uzun olunca bayabiliyolar.

adidas'ın yeni reklamı çok yaratıcı olmuş!
eki model savaşları andırıyor.kıran kırana mücadeleler,düşüp kalkmalar-kalkamayıp sedyeye taşınmalar.yukardan gelip ağ atan kuşlar ise çok fantastik olmuş.bence güzel!
sevgiler...

abi arkadaşım bana şöyle açıklası aslında çok anlamlı birşe o dedi ama bence genede saçma 😀
bu amerikalılar giyime falan hiç önem vermezmiş işte yok kot olsun taştan olsun giyerim ben falan derlermiş burdada şöyle birşey denmek isteniyo 'hepsini aynı düşünme corç' a.k ya 😆

s_hifty demiş ki:
abi arkadaşım bana şöyle açıklası aslında çok anlamlı birşe o dedi ama bence genede saçma 😀
bu amerikalılar giyime falan hiç önem vermezmiş işte yok kot olsun taştan olsun giyerim ben falan derlermiş burdada şöyle birşey denmek isteniyo 'hepsini aynı düşünme corç' a.k ya 😆
kot olsun da taştan olsun olayı değil o arkadaşım.yukarıda bir arkadaş açıkladı bunu sağolsun.mavi jeans'in eski bir reklamında amerikalı bir giyim şirketinin iki yüksek mevkili(patron ve asistan büyük ihtimalle) çalışan toplantı yapıyorlar aralarında.asistan "türklerin yaptığı daha pahalı,oysa aynı malı kullanıyoruz"gibisinden bir şey diyor.oatron çığırdan çıkarak "aynı malı deme george!aynı malı deme!"diyor.
reklam tamamen geriye dönüşten ibaret,yukarda bu açıklamayı yapan arkadaşın dediği gibi.
sevgiler...

Bi de ( arabalardan hiç anlamam) hurdavari bi arabaya benzeyen kılıfı olan, onu çıkarınca altından yepisyeni araba çıkan bi reklam vardı. O da güzel bi reklamdı.

Atalay demiş ki:
hmmmm ben de merak ediyordum sorun çözüldü de bu 1 no lu kolayı netcez? Valla ben bulursam içerim hemen (hay anasını.... neyse)
ağabey,1 numaralı kolayı içeli çok oldu.bu kaybolan ya da çalınan,herneyse,o ilk kolanın şişesi. 😉
sitesine de girip baktım,bir video çıkıyor.adam "demek 1 numaralı şişeyi aramak istiyorsun?güzel.o zaman 5 mayısı bekle!" diyor ve video bitiyor.
altından bir şeyler çıkacak ama bilemiyorum.
sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
s_hifty demiş ki:
kot olsun da taştan olsun olayı değil o arkadaşım.yukarıda bir arkadaş açıkladı bunu sağolsun.mavi jeans'in eski bir reklamında amerikalı bir giyim şirketinin iki yüksek mevkili(patron ve asistan büyük ihtimalle) çalışan toplantı yapıyorlar aralarında.asistan "türklerin yaptığı daha pahalı,oysa aynı malı kullanıyoruz"gibisinden bir şey diyor.oatron çığırdan çıkarak "aynı malı deme george!aynı malı deme!"diyor.
reklam tamamen geriye dönüşten ibaret,yukarda bu açıklamayı yapan arkadaşın dediği gibi.
sevgiler...
hahaha bizim arkadaş gene iyi sallamış desene 🙂 eheueh bendende sevgiler...

Geri