Şöyle Bi Başlık Olsun Canı Sıkılan Girip Saçmalasın...

Beyler,
İcerisinde fazla uye olan ve sorabilecegim bir baslik oldugu icin buraya yaziyorum yoksa sacmalama degil su anki durumum :shy:

Bir tane basligimiz vardi fiyat danisma türünden. İsmini hatirlamiyorum ama iceriginde almak istedigi ikinci el ekipmanin ortalama fiyatini soranlar, satmak istedigi fakat artik uretimi olmadigi icin referans fiyat bulamadigindan dolayi ortalama bir fiyat ogrenmek isteyenler vb. ürün-fiyat iliskilendirmesi ile ilgili olan basligi ariyorum. Hatirlayan, bilen var midir bana yardim edecek?

Bir tane basligimiz vardi fiyat danisma türünden. İsmini hatirlamiyorum ama iceriginde almak istedigi ikinci el ekipmanin ortalama fiyatini soranlar, satmak istedigi fakat artik uretimi olmadigi icin referans fiyat bulamadigindan dolayi ortalama bir fiyat ogrenmek isteyenler vb. ürün-fiyat iliskilendirmesi ile ilgili olan basligi ariyorum. Hatirlayan, bilen var midir bana yardim edecek?

Vallahi bilmirem.
Şey gibi oldu bu da "hani bi şarkı vardı, tınısı çok güzel neydi o şarkının adı bilen var mı" 🙂

http://haber.gazetevatan.com/4-liraya-rekor-ikramiye/517898/1/gundem

260220131926220501123_4.jpg

abime 1 kupon da yetmemis 2 kez oynamis aynisini. Sonuc 1 trilyona yakin ikramiye. Vay babam vay helal olsun, saygiyla egiliyorum futbolu bitirmis kendisi :notworthy:

Valla buldum lan! 4-5 yıldır hatunlar arasında moda olan bi lehçe, daha doğrusu konuşma bozukluğu var, formülünü buldum!! Kelimedeki noktalı sesli harfleri, noktasızlaştırıyolarmış meğer.
Örnekler: "Askım! (aşkım). Gelmedım (gelmedim). Ay ne seker! (ay ne şeker).
Siz de bunun gibi örnekler bulup eğlenebilirsiniz.
Şimdi bunu neden yaptıklarını bulmaya sıra geldi.

Vay arkadaş şimdinin çocukları böyle tabi. "Mario ile prensesi kurtarmak üzereyken o kaplumbağa yedi beni orda" dediği an yüz ifadesine bak 😀 Bizim çocukluğumuzda farklı şehirde, farklı ülkedeki akrabalar hediye mediye yolladıkları zaman karışık kaset de doldurup koyarlardı pakete. Takıp dinlerdik. İşte şarkı aralarına bizim kuzenler anonslar yapmış. Arada gaza gelmiş andımızı okumuş en cırtlak sesiyle. "Şimdi andımız" deyip veriyor coşkuyu böyle ahahahh. Yıllar sonra bugünlerde o kasetlerden bahsettiğimizde utanıyorlar 😀 Bu çocuk da sanırım aynı duyguyu yaşayacak ilerde.

Geri