Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

unrealistic-teo demiş ki:
zebrail demiş ki:
şarkıyı hakkaten bambaşka bi boyuta taşımış...çok hoş olmuş

+sonsuzz 😉 Sarkıyı teomanla sewdim-önceki dinlediklerim cook mıy mıydı yani güsel ama sarkının ruhunu teoman tam vermiş yada dierleri bana o ruhu gecirememiş..[/quote tanju okana öykünmeden şarkıyı teomanlaştırmış...tabi ki tanju okanla sevdiğim bir şarkı ve teoman bana göre şarkının hakkını çok iyi vermiş.ayrıca soundtrackteki üç beş kişi adlı şarkı ise gözden kaçan ayrıca teomanın sesini çok iyi kullandığı albümdeki en iyi parça...sözleri ve sakin müziğiyle büyüleyici olmuş bana göre

teoman bence sahnede en çok saçmalayan bi rockcı çünkü o kadar genç arasında tekbi o adam alkol alıyo senin özelli ne yawrum sahnede neden alkol alıyosun veya sigra içiyosun birilerini bişeylereme özendirmeye açlıyosun analadım çok şaçmalıyosun heycandan olsa gerek be neyse atık yapmaz belki abisi

zebrail demiş ki:
unrealistic-teo demiş ki:
zebrail demiş ki:
şarkıyı hakkaten bambaşka bi boyuta taşımış...çok hoş olmuş

+sonsuzz 😉 Sarkıyı teomanla sewdim-önceki dinlediklerim cook mıy mıydı yani güsel ama sarkının ruhunu teoman tam vermiş yada dierleri bana o ruhu gecirememiş..[/quote tanju okana öykünmeden şarkıyı teomanlaştırmış...tabi ki tanju okanla sevdiğim bir şarkı ve teoman bana göre şarkının hakkını çok iyi vermiş.ayrıca soundtrackteki üç beş kişi adlı şarkı ise gözden kaçan ayrıca teomanın sesini çok iyi kullandığı albümdeki en iyi parça...sözleri ve sakin müziğiyle büyüleyici olmuş bana göre

Kesinliklee!!Üç beş kişi süper bi sarkı 😉 İlk dinlediim zamanlarda canımı acıtmıstı-teonun o unutamadıı kim die :? günlerce dinledim sarkıyı..Sonra kendinden de öğrendimki;cook eski bi olaymış 😉 Neyse sonuc olarak insanı alıp bambaska yerler götüren,büyüleyici bi havası var parcanın..Helal olsun teomuza 8) 😉

SaKaMaTiKHL demiş ki:
teoman bence sahnede en çok saçmalayan bi rockcı çünkü o kadar genç arasında tekbi o adam alkol alıyo senin özelli ne yawrum sahnede neden alkol alıyosun veya sigra içiyosun birilerini bişeylereme özendirmeye açlıyosun analadım çok şaçmalıyosun heycandan olsa gerek be neyse atık yapmaz belki abisi

Bırakalım bu -örnek müzisyelen olmalı-oldurmalıyız-olduramıyırsak da buldurmalıyız- sevdasını.

İnsanların müziğine bakalım sonra da bu müziklerini kişilikleri ile özdeşleştirelim. Arabesk rockerlık nereye kadar?

Teoman biraz burnu havalarda bir tavır sergilemekte hem konserlerde hem de tv de çıktığı programlarda. Yönetmenlik denemesi ise oldukça kötü bir sonuç verdi. Türkiye'de olmasak bu kadar başarısız olmazdı. O da ayrı bir konudur.

SaKaMaTiKHL demiş ki:

Bu neydi şimdi pehh :!: O kadar genc arasında "tek" o mu alkol alıo????!!Ya sen naptın ya 😆 Oke sanatcıdır,örnek olması lazım denir,kötü alışkanlık vs..Ama orası onun sahnesi,karısmaalım bi zahmet ve onu dinleyenler de cocuk diil-ki nolursa olsun kişilik die bişi vardır,zaten özenti bişiyse herhangi bi büüyüünden görcektir elbet ve ozaman da yapcaktır :idea: Eleştri oke ama lütfen karalama yapmayalım(.)

Ayrıca konserlerde burnu havada bi tavır olarak neyi kastetti arkadas anlayamadım :roll: Çıktıı programlarda da olabildiince kibar bi tavır sergilio,hatta sabredio bazı ukalalıklara,kendini bilmezliklere..Filminde kopuklukların arasındaki o mütiş bağlantıyı çözenlere güzel,dierlerine boş..Neyse 😉

dark_elessar demiş ki:
bence teo bir daha ilk 3-4 albümündeki haline dönemeyecek onun en iyi zamanlarıydı.. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
teomanın son albümü kanımca teomanın çıkardığı ve çok beğenilen ilk iki albümünü aratmaycak hatta bence onları bile aşan güzelliğe sahip. 😛 😛 😛

şöyle de bir durum var açıkçası.bu adam ilk albümleri gibi albüm yapsaydı..hep aynı şeyleri yapıyo..sıkıldık yapacaktınız..farkli şeyler deniyo..biraz zaman alsa da ben beğeniyorum açıkçası...

Geri