Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

teoman diyince duruyorum aabi....hayatımda (19 senelik bi hayat) doğru dürüst tanımadan saygı gösterdiğim tek insan...yaşam tarzı beni en çok etkileyen insan...evet bazılarına saçma geliyo ama ööle...filmine çok kötü, berbat diye bi yorumda bulunmuştum, şimdi ööle düşünmüyorum, gerçekten anlaması zor bi film...gayet de başarılı olmuş....

bilmiyorum yaa...artık savunmuyorum da onu..yani sevmeyenlere karşı...

evet aabi sevmeyin..nefret edin hatta...kimseyi de iplemiyo...en iyisini yapıyo..hayatını hep istediği yolda götürüyo...ben ancak saygıyla eğilirim önünde

adam o kadar para kaybetti o filmle... ama hala sonucunun aynı olcagını bilsede film cekmeye devam edecegini soyluyor. helal olsun, adam icin o kadar paradan daha onemli seyler var ve tutkularından ne olursa olsun vazgecmiyor... bu bile sevmeme yeter.

bluesrocknroll demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
hayatımda izlediğim en berbat filmlerdendi hatırlatmayın şu filmi
ya biz o kadar dedik seyretmeyin die 😀 😀 😀 😀 ..
yani tavsiye verdik güsel değildir o yenilsin popüler kültüre bizde desteklemeyelim yani..

Ya düşüncelerinize saygı duyuyorum ama acaba insanın hayallerini gerceklestirmesinin popüler kültüre dahil edilmesi düşüncesizlik değil mi??O sadece istedi ve fırsatını bulup yaptı,keske herkes hayallerini bir nebze olsun gerçekleştirse ne mutlu olur insanlar!Ne kaybettiği para ne de tepkiler önemli değildi onun için,o yaptı ve hem onun hem ekibinin içine sindi mi?!Sindi..Ondan sonrası fasafiso 😉 Biraz saygı :idea: Filmin kabasına bakıp atıp tutmak hiç hoş değil :!: Filmdeki kopukluklar birbirlerine inceden bağlı ve teoyu bilen,dinleyen yada önyargısız filme gidip kafa yoran anlar ancak..

PS::Kişisel anlaşılmasın,tepkim böyle düşünen herkese 😉

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Valla forumların birinde okumuştum biri yazmıştı..Çıkıyomuş öyle duydum...

Teoman, sert ve baba bişeyler yapsın artık yaa. Bir önceki albüm sertti ama ben pek sevmedim soundu ve sözleri(tıklık tıklım yalnız olmak hariç)....

Rockla kalın,
Değerli kalın..

lise donemindeki fotografiyla yaran, amerikadaki meslektaslariyla karsilastirildiginda kanimca sonuk kalan, arkaplaninda bogazici universitesi ni barindiran muzik kisisi. ulkem kizlari tarafindan cokca abartilmakta ve kendisini gercekten rock muzik yapiyor sanmaktadir.. :twisted:

Yönetici Uyarısı: Tümü bold mesaj yazmak forum kurallarına aykırı olduğundan mesajınız silinmiştir. Forum kurallarını okuyunuz,uyunuz.

zimbaux demiş ki:
lise donemindeki fotografiyla yaran, amerikadaki meslektaslariyla karsilastirildiginda kanimca sonuk kalan, arkaplaninda bogazici universitesi ni barindiran muzik kisisi. ulkem kizlari tarafindan cokca abartilmakta ve kendisini gercekten rock muzik yapiyor sanmaktadir.. :twisted:
sandığının aksine hiçbir zaman rock müzik yaptığı hakkında bir söylemi olmayan müzik kişisi.'rock benim için bir paye popta negatif değil benim için 'demiştir bir ropörtajında.ama genel olarak bakıldığında rock şarkıları çok.ilk iki albümü ve son albümündeki tüm şarkılar türk rock müziğinin en önemli hitlerini toplamıştır bünyesinde .keza diğer albümlerindeki çoğu şarkıda bu kategoriye giriyor.yani benim için onun rockçı popçu gibi tanımlanması umrumda değil.o benim için gerçek bir sanatçı. 😀 😀 😀 😀 😀

hayatımın 5 yılını alan çok şey kazandırıp bir o kadar da kaybettiren
çoğu zaman keşke hiç olmasaydı dediğim insan

adam önceden güzel parçalar yapıyordu ama şimdi bence yaptıkları hiç birşeye benzemiyor ve artık ne kendisini ne de parçalarını seviyorum :x

müziklerini,tarzını,yaşayışını beğenmemek başka birşey ama teoman iyi söz yazarıdır,yazdığı iyi sözlerin örnekleri çoktur...yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım...

Geri