Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hasan85 demiş ki:
şöyle de bir durum var açıkçası.bu adam ilk albümleri gibi albüm yapsaydı..hep aynı şeyleri yapıyo..sıkıldık yapacaktınız..farkli şeyler deniyo..biraz zaman alsa da ben beğeniyorum açıkçası...
ben önceden begenirdim.o albümü falan iyiydi..haklısın belki sıkıldık aynı seyleri yapmasından derdik de..artık ne yapsa önceki albümleri gibi gelmiyo bana.çok göz önündeydi biara(magazin programlarına falan cıktı ya) belkide ondan artık itici geliyoo !! :evil:

teoman=???

teoman konusunda bişey diyemeyeceğim ama !nacizane! fikrimi paylaşmk istiyorm teoman bnce popüler kültüre kurban olmuş takip etmesin diyemem ama biraz daha az magazine çıksa fanları daha mutlu olur bnce

ısınabilen var mı ki...

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

elfbrn demiş ki:
hasan85 demiş ki:
şöyle de bir durum var açıkçası.bu adam ilk albümleri gibi albüm yapsaydı..hep aynı şeyleri yapıyo..sıkıldık yapacaktınız..farkli şeyler deniyo..biraz zaman alsa da ben beğeniyorum açıkçası...
ben önceden begenirdim.o albümü falan iyiydi..haklısın belki sıkıldık aynı seyleri yapmasından derdik de..artık ne yapsa önceki albümleri gibi gelmiyo bana.çok göz önündeydi biara(magazin programlarına falan cıktı ya) belkide ondan artık itici geliyoo !! :evil:
evet bazen sanatçinin yaptiklari yaptiği müziğe gölge düşürebiliyo

teoman popüler kültür akintisina direnemeyen ama geçmiste sahiden iyi isler yapmis olan bir sarkici bence.simdiki haliyle klasik liseli kizlara hitap eden popcular gibi üzülüyorum ama kendi düsünmüyormu bunu sanki?yoksa para derdinemi düstü???

ya arkadaşlar bu magazin programlarını kendiniz izliyorsunuz sonra gelip teo popüler kültüre yem oldu diye söyleniyorsunuz,adamın tercihi bu ,fazla bir yerlere çıktığı da yok...ilk önce birini eleştirirken lütfen ilk önce kendimize bakalım... 😆 😆 😆 😆

teoman'a dair söylenecek çok şey var aslında.. öncelikle iyi bir müzisyen sonra, hımm, sonra bir kere şey, hım şey ya filmci, besteci bir sürü şey.. yaa.. 😆
seviyorum teoman'ı; ancak beyimizin 'acı çeken adam' imajından sıkıldım.. bilmiyorum işte, acıyı, mutsuzluğunu seversin falan bunun için mazoşist olman da gerekmez.. ama dayanılmaz olur bir yerden sonra ne bileyim hani şarkılarında, filmlerinde böyle bir adam yaratmak belki ona yüklemek acıyı fayda etmez artık, kurtulmalısındır ondan, değişmelidir birşeyler..
bu kadar şimdilik.. :roll:

Geri