Thomann'dan Alışveriş

Ben Thomann'dan bas gitar kafa amfi almayı düşünüyorum. Buradaki fiyat ile oradaki fiyat arasında 350-400 TL oynuyor. Az para değil sonuçta. (vergi ve kargo dahil). Burada 1300-1400 TL civarlarında olan bas amfi kafaları 850 TL'e geliyor. Burada sadece kafa amfiye vereceğim paraya kabinde alırım, ya burdan ya da ordan yine. Bakalım artık son durumu yazarım yine buradan 🙂

Benim aldığım amfide ettiğim kazanç 220 tl.Yerli firma ve thomann daki fiyatlar kafa kafa ya denk gelse bile thomann dan alışveriş yapacaktım önceki do re müzik tecrübemden sonra midem bulandığı için.

arkadaşlar fiyat hangisi , alman seçtim doğrudur de mi

Dosyalar

• 23.webp
    23.webp
    14.5 KB · Gösterim: 522
"In den wo...." yazan yere tiklayip sepete ekleyIn. Daha sonra sepeti acip ulke secimi yapin. Direk olarak oradaki vergisini dusuyor. Ve kargo bedelini gosteriyor. sizde kargo bedeli olmadan orada gosterecegi fiyat üzerinden %18 vergi hesaplayacaksiniz. Urununuz kapiniza geldiginde vergisini odeyip alacaksiniz. Olay bundan ibaret. Bende bakalim, amfi alacagim ama kabinde alabilir miyim diye düşünüyorum. Baktigim bas gitar kafa amfileri 3-8 kg arasinda degisiyor. Kabinler de keza 15-23 kg arasinda. buradan almaya kalksam 500-750 tl daha fazla saka gibi.

kafa+kabin sparişi verdim kredi kartımda sorun oldu ödeme başarız dedi sonrasında aynı üyeliğimle fikrim değişti, ve combo sparişi verdim ilk sparişimin iptal edilip combo amfinin işleme alınmasını istedim ödeme yaptım toplamda 69 euro fazla ödeme yaptım combo fiyat farkı ve combo birden stoktan yok oldu (satılmıştır) diye yazıyordu ve yine kontrolum dışında ilk sparşim aktiif hale geldi kafa + kabin ve dhl ile takip numarası geldi... 69 euro uçtumu yoksa bir şekilde bana dönüşü olacakmı hakkımızda hayırlısı.

Bu arada, anladığım kadarı ile saniye veya dakika farkı ile son kombo senden önce satılmış. Aksilik ne ise giderilip kafa siparişin sisteme düşmüş. Bu aksilik senin bankanın sisteminden mi kaynaklandı, nette mi sorun oldu Thomann'da mı onu söylemek zor. Ben de Jet City'yi aldıktan bir saat sonra "stokta yok" yazısını görüverdim tesadüfen. Galiba sonuncuyu veya sondan ikinciyi almışım.

kafa+kabin sparişi verdim kredi kartımda sorun oldu ödeme başarız dedi sonrasında aynı üyeliğimle fikrim değişti, ve combo sparişi verdim ilk sparişimin iptal edilip combo amfinin işleme alınmasını istedim ödeme yaptım toplamda 69 euro fazla ödeme yaptım combo fiyat farkı ve combo birden stoktan yok oldu (satılmıştır) diye yazıyordu ve yine kontrolum dışında ilk sparşim aktiif hale geldi kafa + kabin ve dhl ile takip numarası geldi... 69 euro uçtumu yoksa bir şekilde bana dönüşü olacakmı hakkımızda hayırlısı.

kredi kartıma 69 euro yatırdılar gerçekten ciddi bir firma.

Bu sitenin giriş safasında lokasyon seçimi var. Fiyatlar seçilen lokasyona göre değişiyor. Siz direkt Almanya'yı mı seçiyorsunuz yoksa en ucuz neresi ise orayı mı?

Bu sitenin giriş safasında lokasyon seçimi var. Fiyatlar seçilen lokasyona göre değişiyor. Siz direkt Almanya'yı mı seçiyorsunuz yoksa en ucuz neresi ise orayı mı?
o giriş dil ve para birimiyle alakalı. Almanya seçerseniz site Almanca fiyatlar Euro oluyor, Britanya'da İngilizce fiyatlar Pound, İtalya'da İtalyanca vs. Ürünleri seçip sepete attıktan sonra gönderilecek yeri Türkiye olarak seçeceksiniz. Ona göre vergi hesaplaması ve kargo ücreti (30 Euro) çıkarıp ödeyeceğiniz tutarı görebiliyorsunuz.

Geri