Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
man-a-man demiş ki:
yaa bide bişi diyim yaw ben sizi ne zman dinlemeye gelsem ogün cüzdan kayboluyoo yaa delircem amaa bu hafta kesin gelicem program saati takışmazsa bu arada yeni neler var!!

bu sefer geldiğinde zincir falan takarsın artık cüzdanına 😀 yenilerden jamiroquai, destiny's child, simply red, justin timberlake den yeni şarkılar ve bu hafta her hafta olduğu gibi sürpriz yeni şarklılar da var elbet 😆

efes otelinin hemen yanında. amerikan kültüre ve sevgi yolunun girişine çıkan yolun üzerinde iş bankasının yanında tek katlı bir mekan.ya da cumhuriyet meydanından efes oteline karşıdan baktığında soldan giren yolun üzerinde.

Cumartesiye az kaldı gene beraberiz haftasonu hehe. Buarada Orçuna sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Çarşamba saolsun geldi çaldı süperde çaldı hani eline ayağına sağlık. Sizin siteden afişinzin fotosunu buldum buraya koyuyorum hadi kolay gele

tatlı bi grupsunuz.sadece çağılı önceden dinlemiştim,gerçekten çok hoş bir sesi var,.ama bütün grupta baya sağlammış...değişik ve hoş parçalar seçiosunuz,hatta britney çalmanıza çok şaşırdım...biri bana britney çalıyo bi grup deseydi baya yadırgardım heralde,ama dinleyince ööle olmadı,demekki önyargılı olmamak lazımmış.başarılarınız devamını dilerim...

funky_marla Wanted çok sağlam gruptur. Britneyde çalarlar dinleriz alkışlarız severiz çok. Bence Çağıl'ın en yakıştığı grup Wanted, Logosunda en iyi solisti Çağıl sanırım. Muhtemelen Wanted ekibide aynı görüşte.

bencede...wanted ve alive arka arkaya çok güzel gidiyo,tarz olarak çok yakışıyo iki grupta,ve ikiside gerçekten kaliteli müzik yapıolar.bios çok şanslı ne diyim,umarım daha uzun zaman,bu iki güzel grubun insanlarını bööle beraber ve dayanışma içinde görürüz...

funky_marla demiş ki:
tatlı bi grupsunuz.sadece çağılı önceden dinlemiştim,gerçekten çok hoş bir sesi var,.ama bütün grupta baya sağlammış...değişik ve hoş parçalar seçiosunuz,hatta britney çalmanıza çok şaşırdım...biri bana britney çalıyo bi grup deseydi baya yadırgardım heralde,ama dinleyince ööle olmadı,demekki önyargılı olmamak lazımmış.başarılarınız devamını dilerim...

yorumun için teşekkürler öncelikle.repertuvarı oluştururken öncelikle farklı ve bizim soundumuza uyabilecek şarkılara dikkat ediyoruz.ilk bakışta sadece albüm kayıtlarıyla yadırganabilecek şarkıları, canlı performanslarımızda yüksek enerjiyle çalmaya özen gösteriyoruz.ayrıca solistimiz, sesine ve grubun diğer müzisyenleri de çalgılarına çok iyi hakim oldukları için sahip olduğumuz avantajları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz.bu bağlamda micheal jackson,jamiroquai,simply red,britney spears,justin timberlake,prince,sting,destin's child,paul simon,maroon 5 ve şu an aklıma gelmeyen birçok şarkıcı ve gruptan olan şarkıları en iyi şekilde çalmaya çalışıyoruz.

wanted dün gece biosta muhteşem performansıyla coşturdu resmen özellikle skin den faithfullness mükemmel oldu zaten survivor ve rock your body mutlaka bu gruptan dinlenmeli bu gece yine biostayız....

funky_marla demiş ki:
önceden biri bana britney çalıyo bi grup deseydi baya yadırgardım heralde,ama dinleyince ööle olmadı,demekki önyargılı olmamak lazımmış.başarılarınız devamını dilerim...

britney konusunda böyle düşünen çok kişi var aslında ama senin de söylediğin gibi biraz daha geniş bakmak gerekiyor. çünkü yaptığımız şey "cover" ve sonuçta bir şekilde bizi yansıtan, bizim yorumladığımız bir şey olarak ortaya çıkıyor. 🙂

Durum
Yanıtlara kapalı.

Geri