Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

zapin demiş ki:
evet, balıkesirde konser de mi veriliyomuş 😳

konser varsa balıkesirde, özellikle de rock ise kıyamet geliyor derim ben :?

hadi konser yapıcaksınz diyelim, yer yok ki :x

zen mi?durock mı? şan cafe mi 😆

yapılacak yer var bi kaç tane. gerçi genelde üniversite fakültelerinin konferans salonlarında konser verdiler 🙂 ama güzel oluyo 😀

balıkesir acayip bir yer bir bakıyorsun gelişiyor daha doğrusu gelişmeye çalışıyor bir bakıyorsun geriliyor hiç bişey yok o yüzden elinden ne geliyorsa bu şartlar altında en iyisini yapmaya çalışan bu grubu kutluyrum.konser yapılacak yer olmayabilir önemli olan düğün salonunda olsa bile kendini dinletmek gerisi önemli değildir.

kesinlikle siyahzeplin.balıkesir'i biliyorsan zen eskiden underground idi ve bütün cafeyi doldurabilecek kadar güzel rock performansları sergileniyordu. uzun yıllar oldu, değişen tek şey herşeyin gerilemiş olması. yeni rock-ı grubunda çalışan arkadaşlar bu konuda bir şeyler başlatabilir mi acaba? zen'in eski underground ikenki halini yakalatsalar çok keyifli olurdu..

şu an balıkesirdeyim bir süreliğine.balıkesirdeki gruplar arası yardımlaşma ile aslındaherşey olabilir kafe zen i eskiden biliyordum ve gerilemiş olduğunu görüyorum evet.yani balıkesir çok geri bir yer olabilir ama geliştirecek olanlar kim bu şehrin grupları bişeyler yapılması lazım kaderine küsüp oturmak olmaz ben elimden gelini yapmaya hazırım.

bir dinleyici olarak ne yapılabilirse ben de elimden geleni yapabilirim( kafe sahipleriyle iletişim vs).peki yeni rock-ı elemanları ne diyor bu duruma bunu da bilmeden olmaz tabi.

zapin demiş ki:
bir dinleyici olarak ne yapılabilirse ben de elimden geleni yapabilirim( kafe sahipleriyle iletişim vs).peki yeni rock-ı elemanları ne diyor bu duruma bunu da bilmeden olmaz tabi.
valla zapin kardes uygun bi ortam olusturulursa biz biseyler yapmaya calısırız.uygun ortam hazırlayabilirsen bizde biseyler yaparız.görüsmek üzere!

vay memleketimizde sahne alıcaz ilk kez hemide en sevdiğimiz mekanda.canakkaleli hemserilerimiz gelin bizi yanlız bırakmayın o gece.bakın ilk gelen 10 kisiye birer duble rakı bizden 😀 görüsmek üzere!

nightbird demiş ki:
han150207gx9.jpg

başarılar!!!.. 😀

arkadaşlar sizi epeydir takip ediyorum. çok iyisiniz. izmirdeki etkinliklerde görmek isteriz sizi.görüşürüz.

arkadaslar basarılarınızın devanımnı diliyorum......ismini hatırlıyamıyorum cok özür...ama içinde SÜLEYMAN ABİ diye gecen bir parcanız var dinledim....
içtenlikle soyluyorum cok güzel olmus.......ve daha kaliteli bir kayıt ile kim bilir ne kadar harika olur....hepinize sevgiler.....

napalim_rock demiş ki:
arkadaslar basarılarınızın devanımnı diliyorum......ismini hatırlıyamıyorum cok özür...ama içinde SÜLEYMAN ABİ diye gecen bir parcanız var dinledim....
içtenlikle soyluyorum cok güzel olmus.......ve daha kaliteli bir kayıt ile kim bilir ne kadar harika olur....hepinize sevgiler.....

çok teşekkürler sizede başarılar arkadaşlar. dediğin şarkı Düş Sokağı Sakinlerinin "seni tanımayan yok bu şehirde" parçası sanırım 🙂
görüşmek üzere.. 😉

Geri