Ogün Sanlısoy

yener demiş ki:
ogün 5 martta ankara sanatolia'da konser verecek.programın kaçta başladığını bilen var mı?

5 MART ANKARA KONSERİ - MİGROS SANATOLİA SAHNESİ - 2005-02-11
Konser Yeri Migros Alışveriş Merkezi Sanatolia Sahnesi Saat 20,00 de Bilet Satşı Yerleri Ada Müzik Migros Sanatolia Sahnesi :D

arkadaşlar ne zamandır bugünü bekliyordum...ogün sanlısoyun pencere klibini hala izleyememiştim...sonunda sitesinde yayınlamışlar ama dosyada sorun var sanırım...winzipte açmıyor winzipli olmasına rağmen...siz de bir bakabilirmisiniz acaba ben mi açamadım :-(((

aisharose demiş ki:
yener demiş ki:
ogün 5 martta ankara sanatolia'da konser verecek.programın kaçta başladığını bilen var mı?

Konser Yeri Migros Alışveriş Merkezi Sanatolia Sahnesi Saat 20,00 de Bilet Satşı Yerleri Ada Müzik Migros Sanatolia Sahnesi :D

saat 20:00 de konser mi olur :( o saatte galatasaray-beşiktaş maçı var.

yener demiş ki:
aisharose demiş ki:
yener demiş ki:

saat 20:00 de konser mi olur :( o saatte galatasaray-beşiktaş maçı var.

hadi ya :( müzik mi spor mu deseler bana önce müzik sonra spor derdim hehe ;) maçın kritiklerini dinler en güzel dakikalarını tekrar tekrar yorumlarıyla izleyebilir hatta maçın tamamının tekrarını izleyebilirsin belki ama sevdiğin sanatçının ayağına kadar gelen canlı performansını,heyecanını kaçırman yazık olur bence :(

açıldı dosya...klip harikaymış yaaa...nasıl bugüne kadar izleyememişim... ayrıca 25 martta istanbul vox barda sahne alacak....power turkte de turnelerde sahne arkası görüntüler ve 25 saat ogün sanlısoy var :))) hayranlarına duyrulur... www.ogunsanlisoy.com sitesinden takip edebilirsiniz saatleri...

Harbi kötü olmuş maçla çakışması.Ogün'ü izlemenizi tavsiye ederdim.Ben Sakarya da izledim.Sahne performansı çok iyi.Metin Türkcan'la acaip çoşturuyolar seyircileri.

tek kelimeyle harika!albümü aldım!Çok güzel!Altyapısı en iyi sanatçılardan biri!İlk albümü de var ama şimdikiyle alakası bile yok!İlk album acemiliği olsa gerek!

Geri