Yasak Bölge

Ben pek beğenmedim ya birderdim var kötüydü vega fena değildi ama neden marshalın distotion unu kullandınız çok kötüydü tonu birinden isteseydiniz dist... ayrıca 2 gitarın akoru tam turmuyodu...

zorknemesis demiş ki:
Ben pek beğenmedim ya birderdim var kötüydü vega fena değildi ama neden marshalın distotion unu kullandınız çok kötüydü tonu birinden isteseydiniz dist... ayrıca 2 gitarın akoru tam turmuyodu...
İki gitaristinde distortionu var çıkmadan akordlar da yapıldı ama naapalım böyle oldu bu sefer..

öncelikle ii we kötü bütün eleştiriler için herkese çok teşekkürler..
bence fena bi konser diildi,bikaç şarkının belli bikaç yerinde bocaladık bi de en önemlisi seslerde sorun yaşadık..onun nedeni de ii bir soundcheck alamadıımız için oldu,marshall'ın distortionlarını falan kullanmadık ama bas we tiz ayarlarını tam tutturamadık,gökçeni tam bilmiorum ama ben clean tonlarda ses sistemiyle cok cebelleştim...
neyse,yasincim bu konser de bize de yer werdiin için teşekkürler,biliorm tam istediin gibi bi organizasyon olmadı ama bi dahakine artık umarım..
6'sı akşamı saat 9 gibi barfly dayız,herkesi beklioruz...

ha bu arada biz sahnedeyden bizi destekleyenlere ayrı teşekkür etmek lazım,cidden saolun arkadaşlar..
bi de yine biz sahnedeyken kendine seyirci süsü wermis,aleyhimize konuşan we tanıdıklarımızı rahatsız eden bikaç tip warmış...umarım onlarla yine fakat bu sefer daha farklı bir ortamda karşılaşırız...

bizimle bayağı bir dalga geçtiler...
neyse la havle çekip gene eğlendik siz sahnedeyken...gerçekten mükemmel ve gelecek vaadeden bir grupsunz başarılar:)

batu_han demiş ki:
zorknemesis demiş ki:
İki gitaristinde distortionu var çıkmadan akordlar da yapıldı ama naapalım böyle oldu bu sefer..

ya ben kötülemek için söylemedim bu tür hatalar gözardı edilmemeli bence çünkü akort en önemli şey yani sahnede olurya insan çalarken hata yapabilir onlar gözardı edilebilir... Bide bende bi akord takıntısı varda en küçük kaymada çok batıyo kulağıma ama mesela derin6 da hiç batmadı bile.. Başarılar bu arada...

yasak bölge en sevdiğim grup lakin erken gitmek zorundaydım hepsini izleyemedim barflyda...
gelelim son iki konser eleştirilerine
özellikle uzun saçlı gitarist arkadaş isim neydi gökçe galiba neyse onun sahne duruşuna hastayım ama tüm grubun sahnede bu kadar rahat olmasına çok şaşırıyorum. Hiç mi heyecanlanmaz insan ya'''
davulcu arkadaş da bi yerden tanıdık gibi. zillerin ve trampetin hakkını çok iyi veriyo. raka ta taka ta dıdım tıssss saygılar, güven

arkadaşlar iyi kötü bütün eleştirileriniz içim çok teşekkürler.dünkü barfly konserindeki sahnede az kalışımız ve performasımızın kötü olmasından ötürü çok özür diliyoruz.hakikaten çok yorucuydu bu son bir hafta bizim için. umarım tekrar dahada güzel bir performansa beraber oluruz hepinize sevgiler.... :D

Geri