Roulette (Alternatif) - Ankara

Herkese selam!
Ewt konsere az bi süre kaldı! Performansımız nası olur bilmem ama biz şu an kendimizi hazır hissediyoruz, umarız herşey beklediğimiz gibi olur ve hep birlikte eyleniriz! Güzel olucak güzel... :LOL:

PS: Konserde bizimle yer alıcak tüm gruplara şimdiden başarılar diliyorum! :metalhead

beyler hazrimisinizz son 3 gunnnnnnnnn
herzaman yaninizdayim
raaahat olun eminim mutis olucak hersey
gonul isterdiki yunus ta burda olsunn ama bidahakine isallah
MEHMET ALI BURAK MURAT MERTCAN HEPINIZE BASARILARRR...

Göxuna teşekkürlerimi iletiyorum. Mali'nin her dediğine katılıyorum. Çalışan daima kazanır derler , diğer grupları bilmem fakat biz haftada 2 studio ile okul günlerinde bile prova yaptık artık kötü bir performans çkmasının olasılığını çok düşük bir seviyeye indirmiş durumdayız.

Bu arada konserden sonra her türlü eleştiri'yi bizm forumda yapabilirsiniz Kötü/İyi... :D

Herkese sevgiler...

Roulette en son dinnediğimde konser için çok iyi durumdaydı artık pazar gecesi stüdyoda çaldığınız kadar güzel çalmaya bakın derim ben. Hepinize bol şans sizleri çok sevior beyenior ve desteklioruz başarılar...

comma tesekkur ederiz yazdıkların icin.. umarım hersey cok guzel olacak. benim sizi hic dinleme fırsatım olmadı studyoda ve merakla bekliyorum 24 ekim'i acıkcası. :) hadi herkese basarılar..

24 Ekim bende ordaym. Burakcm ii çalmadıın takdirde en kötü eleştiriyi benden yersin ama tersi çıkarsa seni ilk tebrik eden kişilerden birisi ben olacağım!!!!!! :D

slm, yarın için hepinize iyi şanslar, valla inşallah iyi çalarsınız zaten çalmazsanız benden azar işitirsiniz sizin için Mor ve Ötesi konserine gitmiorm :)...
Şaka bi yana size harbi güveniorm iyi olduğunuzu düşünmesem konsere gelmezdim.

Beylerrrr ben nie orda olamiorm yaaaaaaaaaa :( off off, acimasiz hayat. nese beler hepinize guveniorm, sunu bilin, cok iii is yapacanizdan eminim. Gostern kendinizi! Goxuncum NOLURSUN konseri videoya cekmeyi unutma. Walla bozulurm hepinize bu ilk konser videoya cekilmezse! Bu arada Gembo kim yaw? Hepinize basarilar beyler. Yarin aksam butun biziz cafeyi ayaa kaldiriiin :metalhead

Beyler duyduuma gore cok gsl calmissnz. Birileri foruma bikac elestiri yazsada onnarida okusam. Hepinizi tebrik ediorm. Offf keske bende orda olsaydm :'( Neyse hepinizi cok opuorm, kendinize ii bakin...

vokalin ses rengi pek güzel.. gelecek var

bir de sizden bir ricam var arkadaşlar "Smells" e saygı lütfen..

Onun dışında başarılı buldum. Hele pokerheadi dinledikten sonra.

Evet beyler herbirinizi kutluyorum..
Bu ilk konseriniz olmasına ragmen güzel bir performans sergilediniz..Kaotik ve Pokerhead den hem playlist olarak hemde performans olarak daha iyiydiniz..
Maevar'a katılıyorum vokalin ses rengi konusunda..
Bizim vokalde aynı fikirde oda begendi..
Bu arada bir besteniz vardı bilmiyorum adını hadi "cennet-cehennem" olsun adı, çok begendik ellerinize sağlık valla..
Genel olarak negatif birşey yoktu konserinizde başarılısınız..
Çok tebrikler..
Başarılarınızın devamını şiddetle diliyorum..

Geri