KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Vocalsizde olsa studio yapmanızı öneririm aman hamlar valla insan bu müzik çok nankör :)
Çıkar bir vocal artık umudunuzu kesmeyin...
Kolay Gelsin
Diyer hatunuda çok ayıpladım öyle güzelim müzik bırakılırmıymış...
MetaL 4 ever !

Vokalsız çalışmak tabiki zor ama hamlamamak içinde dediğin gibi çalışmak lazım Kehanet Voltranı oluşturmuş sanırım başarıların devamını görmek isteriz

Mert tekrar aramıza döndü, şu ana kadar grubumuzla 2 konsere çıkıp bize katkıda bulunduğu için geçici basçımız Sercan'a teşekkür ederiz.

kewin demiş ki:
eywallah deli gibi Accident Of Birth çalışıyorum duğum gunum için çalacağız :(

Çalış Çalış bi yere kadar ama neyse çalış bakalım fazlada içme bu aralar sigara içerkende dikkat et oranı buranı yakma ha :D
Bu arada YEni Gitarın hayırlı olsun kral bişeymiş duyduuma göre elbet görürüz ama güzelmiş işte duyduk :D

Terror demiş ki:
kewin demiş ki:
eywallah deli gibi Accident Of Birth çalışıyorum duğum gunum için çalacağız :(

Çalış Çalış bi yere kadar ama neyse çalış bakalım fazlada içme bu aralar sigara içerkende dikkat et oranı buranı yakma ha :D
Bu arada YEni Gitarın hayırlı olsun kral bişeymiş duyduuma göre elbet görürüz ama güzelmiş işte duyduk :D

ben de duydum bizim basçı yeni bir gitar almış galiba. Göreceğiz bakalım nedir ne değildir ;)

Feci paslanmışız, vokal adaylarını denemeye başlıyoruz stüdyoda sırasıyla. Varsa başka vokal adayları buradan bize ulaşsınlar...

berkee90 demiş ki:
vokali bulmuşsunuz galiba Kerem die bi arkadaş umarım başarılı olursunz.

Henüz bulmadık, kendisi ile deneme çalışması yapacağız öncelikli olarak. Umarım iki taraf da birbirinden memnun kalır ve KaraLeke'nin bitmek bilmeyen vokal sıkıntısı çözülür ;)

Gitaristimiz Musti 15 günlük tatilinden sonra gelecek ve gümbür gümbür çalışmalara kaldığımız yerden devam. Bomba coverler var vallaha. Ve yine ağırlıklı olarak Iron Maiden...

Bas gitarda grubumuza son iki konserde olduğu gibi gene Sercan eşlik edecek. Vokal için bazı kişileri deneyeceğiz. Bunun dışında ikinci beste çalışmamız sürüyor. Vokal melodisi ve davulları yazılmakta şu anda. Gitarları bitmiş durumda sayılır. Umarım en yakın konserde iki bestemizi de çalabiliriz.

DamnationGame demiş ki:
Can, Kerem'i deneybildiniz mi?
Deneyebildiyseniz ne buldunuz ne bulamadınız??? :D

çocuğu bulamadık ki deneyelim arda :)
gelsin deneyeceğiz :)
umarım grubumuza oturur cuk diye :)
acil vokal ihtiyacımız var beste yapıyoruz vokal melodisi yazamıyoruz dellendim :)

Geri