Origam (Metal) - Ankara

FateX demiş ki:
penta.jpg

Ahanda buraya gidioz :metal

Anılım bu konsere söylenecek bişey yok zaten herşey ortada :LOL: :LOL: :twisted:

nevermore demiş ki:
http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=GSLI2

Hmm çok güzel olmuş...Tekrardan tebrik ederim..Siz hangi parçayı coverlamayı düşünüyorsunuz?ya da repertuarınızda bulunan hangi Pentagram parçasını çalmayı planlıyorsunuz?O kadar gurp var aynı parçalar çakışmasın?Her ne kadar çok güzel bir sürü parçaları olsa da coverlanması gerken özel şarkıalr var.Bunlar ayarlanacak mı ? :roll:

Grupların seçtigi parçalar belli bir düzende oldu , kimse kimsenin parcasını calmıcak yani herşey ayarlanmış :) Biz GMSTKP - Give Me Something To Kill The Pain calıcaz elimizden geldigi kadarı ile efem :D Bakalım artık nası bi gece olucak cok merak ediyorum sahsen :)

CelestialEra demiş ki:
Heyecana kapılma,
Mevzuattan şaşma :) :p

Kuzu kurdun,
Yol FORD' un.

Ayrıca en mühimi:
Dünya' da MAN,
Âhirette İMAN ;)

Allah' ın dediği olur ;) :) :twisted:

:LOL: :LOL: :LOL:

Konsere malesef gelemiyoruz. Başarılar diliyorum Origam'a.Onları bize canlı getirin , gerekirse öldürün , İstanbul'da kafa bırakmayın hepsini istiyoruz.:twisted:

Benim bildiklerim kadarıyla ;

Soul Sacrifice - "Fly Forever"

NITRO - "Rotten Dogs / Powerstage"

Catafalque - "In Esir Like An Eagle"

Episode 13 - "1000 In The Eastland"

Moribund Oblivion - "Lions In A Cage"

Taylan Ayık - " Anatolia "

Konser mekanı Stüdyo Live'dan inciler:

*Etkinlikler sırasında fotoğraf ve video çekimine izin verilmez.

İkincisi daha da iyi, uyarmadılar demeyin sonra kapıdan alınmazsanız:)

*Studio Live yönetimi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etme koşulu ile mekana almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.

Geri