Origam (Metal) - Ankara

Maalesef gelemedim konsere . :( Umarim cok guzel gecmistir.

Basarilar arkadaslar ve umarim bundan sonraki Istanbul veya (olursa) Sakarya konserinde gorusuruz . ;)

Vallahi dorock acaip kalabalıktı , seyirciler de oldukca iyiydi öle koyun seyreder gibi seyretmediler , eşlik ettiler , kafaları kopana kadar salladılar falan :D Ama performans hakkında yorum yapmak oraya gelen ve aynı zamanda forumlara giren insanlara düşüyor ama sanırım pek fazla foruma giren yok :) Bence iyi bir performanstı ben memnunum , Istanbul'da oldukca memnundu inince aldıgımız tepkilere bakarsak da keşkem foruma da yazsalarmış :D

Sizde teşrif ettiniz ya...Hatta konseri izlediniz ya hanımefendi daha ne olsun ;)

İyiysiyle kötüyüsüyle bir istanbul daha geride kaldı.Arkadaşlarımız kardeşlerimiz oldu...
Sırada ne var :?:

Birisi Ankarock'mu dedi :twisted:

bende o akşam oradaydım. içeriye girdim, baktım ki ortalık yıkılıyo. ses düzeneği iyi olosaydı konsrede iyi olacaktı. do rock tan çıktıktan sonra rahatladığımı hissettim

Evet biri ankarock demiş :D

ankarock2006smalljf2px8.jpg

Senin forumda ne işin var kardeşim konser yaklaşıyor git solo neyim çalış :p
Bir de artık şu video söylentisini ya yalanlayın ya da doğrulayın :D

Videomuz var çok şükür Emrah' cığımın ellerine ve yüreğine sağlık. Fakat boyutu büyük olduğu için ve mekan ışıklarından ve kamera kalitesinden ötürü videoda süper olmadığı için malesef nete koyulabilinecek şekilde değil. İsteyen olursa CD ye çekeriz ve veririz kendilerine izlerler naçizane konser videomuzu.

Ayrıca sen merak etme Mert' cim, Tayfun solo atar arada 2 quest Oblivion atar sanada öpücük atar neye uğradığını şaşarsın hiç merak etme sen ;)

Öptüm gül yanaklardan...19 Kasım' da görüşmek üzere ;)

Geri