Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

arkadaşlar bu akşam da saat 8de Dip rock bar'da programımızın olduğunu hatırlatırım. Dip rock bar mithatpaşa ile meşrutiyet caddesinin kesiştiği dörtyolun aşağısında, trafiğin yönüne göre sol tarafta.

Sayenizde düzenli bar alışkanlığım olacak... Ben ne diyeyim size, bu gece zaten sürekli söyleyip durdum, harikaydınız. Gerçekten mekanda güzelmiş. (O da gene sizin sayenizde) Ehh artık ön sıralardaki yerimi ayırırsınız:)))
Reklamınızı yaparsam komisyon yerine bira verecek misiniz bari???? Neyse sırf sizi daha çok dinleyeyim diye bedavaya yaparım ben bu işi.
Aytaç'ım bu arada iltifatını bak karşılıksız bırakmıyorum :))) Sana bol bol ıslık, alkış ve "vay bea"ler yolluyorum :)))
Bol "Street Cats"li günlere diyorum, bi de Guns'nRoses bayağı güzel gidiyor bea diyorum :oops: Elinize, ayağınıza, ağzınıza sağlık!...
Deniz

yaaa ben bu gruba ne diyim!!!
insan bu kadar da allak bullak olmaz ki
sen iki önce kur grubu hergün yanımda prova
yap ondan sonra neymiş efendim bomba gibi patla!!

şaka maka ben bu kadarını ilk aşamada beklemiyordum, tamam grup kadrosu çok sağlam
ama ben biraz zaman alır diyordum
adamlar ikinci sahnede olayı bitirdiler valla

tekrar tebrikler hepinize umarım böyle devam edersiniz (bu arada tamam artık yapıcam logoyu:))

Bu hafta Dip bardaki programımız pazartesi akşamı olacak. Bu haftadan sonra da sabit bir günde çalmaya başlayacağız. Görüşmek üzere...

Ehh bir hafta zor dayandık, bir Street Cats'li gece için kudurduk vallahi. Tabii ki orada olucağız da acep kaçta çıkıyorsunuz arkadaşlar. Baksanıza önleri kapmak için erken orada olmamız gerekecek:) Sanki listeye yeni şarkılar da eklemişsiniz gibi bir şeyler kulağıma geldi. Aman aman ne güzel!!!... Yarın sayenizde müziğe doyacağız... :)

Dun aksam grubu ilk kez izledim son derece keyifli bir programdı elinize sağlık..
Soundunuz çok başarılı, sarkılar ait olduğu donemin havasını veriyordu.
Vokal ve bateristin sanırım doğal sahne duruşları var onları ayırmak istedim çünkü genel olarak grubun sahnesi ilk programları olan bir gruba gore başarılı zamanla çok daha iyi olursunuz eminim.
Çalışmaya devam edin bence adınızı daha çok duyacağız ileride
Başarılar :D

hoşgeldiniz aytçtç :) hade hayırlı uğurlu olsun, en kısa zamanda gelip izlemeye çalışıcam.. hatta şöle bi bölüm buluşması gibi mi toplansak yaw..nese en azından alakoç olur :p
başarılar arkadaşlar... _serkan

Bana artık iyice pişmeye başlamışsınız gibi geldi. Ses düzeniniz bu sefer daha dengeliydi. Sahneye de iyice oturmaya başlamışsınız işte. Çok daha rahat ve kendinizden emin duruyordunuz. Ehh bir de Aytaç'la Çağrı'nın karşılıklı gitar atışması vardı ki... uzun zamandır böyle güzel bişey duyulmamıştır herhalde:) Gökhan'ın da aralara kattığı güzel bateri soloları da harikaydı.. (Yürüyen davulla rağmen:))) Yakup'un sesi bu sefer daha iyi duyuluyordu, çok iyiydin valla (Hatta 18&life ve Knockin' on Heaven's door'da ağlayasım geldi. Ehh sınavında iyi geçmiştir inşallah..:)) Ben pek bass'dan anlamam ama Altar bu işten bayağı anlıyor sanırım. O da ben burdayım diyordu her şarkıda...
Kısaca harika bir gece daha geçirdik sayenizde... Eşlik edebildiğimiz harika playlistinizle bizi uzun süre Street Cats'siz bırakmayın... sonra enerji fazlalığından ne yapıcağımızı şaşırıyoruz. Çok sağolun.. en yakın zamanda bir Street Cats'li gecede daha karşılaşmak üzere...

günümüz henüz kesinleşmedi, olanak olursa daha çok seyircinin gelebileceği bir güne alınacak, ama şimdilik pazartesi.

ayrıca sahneye ısınma çabaları gösterdiğimiz bu ilk programlarımızda bizleri yanlız bırakmayan arkadaşlarımıza çok teşekkürler... görüşmek üzere

Arkadaşlar şimdilik pazartesileri Dip Rock Bar'dayız. Yarın yani Cuma akşamı bir grubun yerine saat 10 gibi sahne alcaz. Yine Dip Bar'da(Meşrutiyetle Mithatpaşanın kesiştiği kavşaktan Mithatpaşa caddesi trafik yönünde solda 3. bina) gibi bişey işte:)

Bu zamana kadar bizi yalnız bırakmamış tüm dostlarımıza sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum.

Geri