Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

bunlar var ya bir çalıyor bir çalıyor o gün stüdyoda bizden önce çalıyolardı oturduk dinledik gurupça inanılmaz haz ettik..
duraksamadan yola devam delıganlılar..
FİLOFOBİ'nin cirkindevi kwanch..

ben beste yapmak istiorum artıkın. ona göre bişeyler düsünün arkadaslar. sadece cover grubu olmayalım. ama beste yaparsak da cover dan vazgeçmeyelim........
iyi midir???

Evet nıahahaha!
rofl.gif
Kesin bu konser de iyi geçer.
O zaman 7sine yetiştirmeye çalışırız konseri abi merak etme :D
Gökhan'ım sana sonuna kadar hak veriyorum. Aynen bence de. Başladım ben kafama göre takılmaya, yazı iyi değerlendirelim! Şöle sağlam bestelerle dönelim aleme :D

:) Abi bizim orda konser vermeyi düşünmemiz yetmiyo ne yazık ki, bi şekilde kendimizi ordaki bir etkinliğe dàvet ettirmemiz gerekiyor ki gidelim istanbul'a...

Abi ankara'ya taşınmana gerek yok, burda konserimiz olduğu zaman gel, bizde kalırsın bikaç gün, konseri de izlersin. Sonra evde vcd de izleriz senle yolladığın cdleri fln 8) ...

Sonra dönersin tekrar isranbul'a olmaz mı?

Eğer yaz tatilinde çok sıkı çalışırsak ve de verimli de geçerse seneye İstanbul'da konser verecek seviyeye gelebiliriz bence...
Guardian... bundan böyle ben de seni bizim konserde görmeyi çok istiyorum :metalhead :metalhead

Burdan bir açıklama yapayım, konsere yeni gitarımla çıkacağım eğer teslim alabilirsem gitarı o gün...

Yani benden, uzun zamandır konser vermemiş olmamın ve de yeni gitarla çıkacak olmamın gazıyla mükemmel bir sahne performansı bekleyebilirsiniz.

:metalhead :metalhead

Bu geceki konserle ilgili canizane yorumum, metalden çok haz etmeyen bir insan olan ben bile kudurdum çok güzeldi.

Yani taklacı çağrı kaçtı ben kaçmadım :p

Konser bence de çok güzel geçti, iyi çaldığımızı düşünüyorum. Ufak aksaklıklar oldu ama tabi bunlar her konserde zaten olan minimum aksaklıklardandı. Grup olarak iyi çaldık. Seyirci de oldukça iyiydi. Kötü diyebileceğim hiçbir şey yoktu bu gece. Ben çok eğlendim çalarken. Tek tatsız olay ben fade to black söylerken mikrofonun beni sürekli elektrik çarpmasıydı. Sinir oldum.

Önümüzdeki günlerde "biziz bar"da bir konserimiz daha var fakat ben katılamayacağım ailevi nedenlerden ötürü.

Konser yorumlarına devam edelim...

Yorumlar için çok teşekkürler bence de iyi gibiydik ama istediğim gibi değildi açıkçası...
Umarım bundan sora daha iyi performanslı, daha çok BESTE içerikli konserlerde de gelip izlersiniz :metalhead

Hehe deli gaz oldu.. :metalhead Işıklandırma falan ortam oldu.. Kimle konuştuysam sizi beğenmiş.. Sahnede kafa sallama sözüm hala geçerli.. Bu sayılmaz.. Sağlık nedenlerinden ötürü kısıtlamaya gidildi efendim..

Bir dinleyici ve arkadaşınız olarak diyeceklerim şudur ki; şarkılarda sound olarak o havayı veriyorsunuz.. Sahne şovu iyi.. sadece metronom olayına dikkat derim benden bu kadar..

bugun gercekten cok guzeldı. yıne cok eglendım, davul daha iyiydi bu sefer, seyirci de öyle. bugün yanlızca bizi tanıyan arkadaslarımızın değil, tanımayanların da eslık ettıgını gordum (baraka da cok daha azdı yanı :) )oradakı herkese tesekkurler. artık bu işten zevk almaya basladım...cok mutkuyum su anda, sacma sapan yazıyorum o yuzden ama sebebı var....
:!: (bilmeyenler için anlatıyorum) büyük grup GULYABANİ'yi bilmeyenimiz yoktur heralde :LOL: :LOL: :LOL: ben ilk defa izledim, ama iyi bişey bekliyordum zaten berkayın dedıklerınden dolayı..... işte bu dev grup sahnedeyken davulcu Akay'ı izleyip "ulan benim hep istediğim türde şeyler calıyo(lar) ve olamadığım kadar da profosyonel(ler)" diyordum (bu arada setup'ı da harıkaydı saygıdeger :LOL: akay abimizin), sonra konser sonunda berkayı sahneye davet ettiler solo bişeyler doğaçlaması için, bass, davul ve gitar (berkay) harika şeyler yaparken, bir anda davul durdu (davul=AKAY :) ), ayağa kalktı ve beni sahneye davulun basına 8O (artık burda davul≠AKAY) :D davet etti, once tırstım zıcarım diye utandım, ısrar edince gittim ve benim için harika olan yaklasık 5 dakika basladı (bu arada söyliyim; zıçmadım da değil :) ).........
yani fazla uzatmiyim, Akay ver elini öpiiim :taptim :taptim :taptim :taptim ..............
bu kadar!.!.!.!.!

bu grubu sırf gulyabani yakınlaşması için bırakıcam.neyse bence de harikaydı konser.takla makla,next highway ve kaotik gruplarına teşekkürler.onların da performansları çok iyiydi.seyirciye de çooooooook teşekkürler.çok güzel bir ortamdı ve herşeyden öte dün geceyi benim için unutulmaz yapan ben sahnedeyken sağdaki masada oturan güzel,sarı lüle saçları olan ve barbie bebeklerden daha güzel o harika kıza da teşkkür ediyorum.en sonunda yaşadığımı anlamamı sağladı.o kadar güzel biriyle aynı dünyayı paylaşmak bile çok güzel.
özetle dün benim için unutulmazdı.hemen hemen her konuda.herkese teşekkürler.12sinde görüşmek üzere.

Asıl ben size teşekkür ederim sizinle beraber çalmak büyük zevkti...Ve harbi çok güzel coşturdunuz, gazladınız...Berkay' ında dediği gibi açıkçası ben sizden beste bekliyorum artık yavaş yavaş... ;)

Gökhan' ım ciğerim ben seni yerim :LOL:

Görüşmek üzere.. :)

Geri