Pankart

dedikodu,dedikodu,dedikodu

6-8le pankart 17 haziranda finaller ertesi üniversiteli arkadaslara kutlama niteliğinde bi sahne hazırlıolarmış,uzun süredir okuorum yorumları ve dayanamadım ben de bişiler yaziim dedim,sizi garajda izledim sahnenin yanından bana iyi ayak uydurdunuz doğrusu:) vocalinize bayılıorum ,cok yakısıklı,davulcunuzun metronomu cok iyi,sağlam bi davulcu ama biraz hareket etse erimez heralde:) gitaristiniz biraz huysuz galiba ama soloları çok sağlam annesinin karnından gitarla doğmuş gibi,basçınızın slap tekniği beni şaşırttı ,9-8lik ritme bu kadar iyi ayak uydurması çok etkileyici ,klavyeciniz inanılmaz bir insan:) bu kadar enstrumanına hakim,ritim kulağı bu kadar gelişmiş birine çok az rastlanır ,onu kaybetmemeye çalışın bence ,o vocalinize de söleyin ,benim de o kadar sexy bi sesim olsa bana da her prodüktör albüm yapardı .bu arada benim de bir grubum var ,grubumun adı : klavyeciniz cok sexy bir çocuk. Forum da ziyaret edebilirsiniz yorumlarınızı bekliorum. Başarılar!

Re: dedikodu,dedikodu,dedikodu

koksal demiş ki:
6-8le pankart 17 haziranda finaller ertesi üniversiteli arkadaslara kutlama niteliğinde bi sahne hazırlıolarmış,uzun süredir okuorum yorumları ve dayanamadım ben de bişiler yaziim dedim,sizi garajda izledim sahnenin yanından bana iyi ayak uydurdunuz doğrusu:) vocalinize bayılıorum ,cok yakısıklı,davulcunuzun metronomu cok iyi,sağlam bi davulcu ama biraz hareket etse erimez heralde:) gitaristiniz biraz huysuz galiba ama soloları çok sağlam annesinin karnından gitarla doğmuş gibi,basçınızın slap tekniği beni şaşırttı ,9-8lik ritme bu kadar iyi ayak uydurması çok etkileyici ,klavyeciniz inanılmaz bir insan:) bu kadar enstrumanına hakim,ritim kulağı bu kadar gelişmiş birine çok az rastlanır ,onu kaybetmemeye çalışın bence ,o vocalinize de söleyin ,benim de o kadar sexy bi sesim olsa bana da her prodüktör albüm yapardı .bu arada benim de bir grubum var ,grubumun adı : klavyeciniz cok sexy bir çocuk. Forum da ziyaret edebilirsiniz yorumlarınızı bekliorum. Başarılar!

Köksal Allah cezanı versin diyorum başka da bişi demiyorum sana : ) Git klavye çal yazma buralara birşey : )

Grubun genel ruh/davranış hali bu değildir arkadaşlar kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmasın.Esmiş Köksal'a sağolsun.

Saygı,sevgi..

yok

evt allah benim belamı versin hakkaten de grubun ruh halini yanlış aksettirdim, ben gidip klavye çalıım ,yazmak benim neyime:) gülücük de koydum sona ii oldu

takip ediliyorsunuz ona göre merakla bekliyorum artık şu iillet albumu 4 yıla yaklastık emreeciim koksalcıımm... hep destek tam destek :))) cann uheu

slm emre şimdi diceksin ki sende kimsin sarımsaklı ve tavlada 2 yenilgi desem sanırım anlarsın şarkınız süper tümünü bulmayı ümit ederek aradım ama bulamadım sana ve grubuna başarılar diliyorum destekçinizim. seneye görüşürüz...

Öncelikle yeni kadroyu bir tanıtayım...

Vokal - Emre
Gitar Levent
Bass - Burak
Klavye - Köksal
Davul - Doruk

Yeni kadrosu ve yeni repertuarı ile Pankart her Perşembe Piano Bar da saat 23.00 sularında sahne alacaktır. Sevenlere duyurulur......

Selamlar bir sorum olcaktı 02,04,2005 tarihinde andac cafe de konsere çıkmışmıydınız? Ya sizdiniz yada özenti takılan bi gruptu..Başarılar arkadaşlar..

Saygılar..

bu grup 3 kisi..zaten sozlesmeli 5 eleman var ama albumde sozlesme imzalayan 3 kisi olucak..bu arada andac cafe ne? hic bir bilgim yok..
yeni parcalarımız da "herkesdinlesin" adresimizde..dinlemenizi ve yorumlarınızı bekliyoruz..

Daha önce bu grupta çalan Köksal Kayalar adlı şahıs bir dolandırıcıdır. Benden aldığı bir ekipmanın parasını ödememiştir. Bu adamı tanıyan şahıslar lütfen benimle irtibata geçsin.

Geri