The Fly (Kült Rock) Ankara

Bu grubun tarihi buraya kadarmış dostlar...Son kadrodan 3 kişi (Zeynep, Evrim ve Kıvanç) bu sayfayı Tansel'in ayrılışıyla kapatmış ve yepyeni bir yola birlikte çıkmışlardır. İşte o bambaşka yolda görüşmek üzere. Bizi yalnız bırakmayanlara sonsuz teşekkürler :D

Yeni grup yolda, daha iyi, daha değişik yeni repertuar, daha iyi performans, daha güzel yerlerde inşallah :D Bizi izlemeye devam edin.

Zeynep(ex-"the fly" vokal, "Radyo" vokal ;) ) :D

reverie demiş ki:
Radyo size pek bir yakışmış, ocakta kavuşmak dileğiyle

*donmaya devam*

Sağolun var olun Finlandiya'lardan bizi unutmayan sevgili dostumuz :D Gelince içinizi ısıtıcaz inşallah. 1-2 haftaya başlamış, siz gelene kadar da yerimize alışmış oluruz sanırım.

Saygılar&sevgiler

wshnochrry demiş ki:
Seni sahnede görmeyi özledim zeynepçim.. Radyo artık sahnelerde haberini bekliorum merakla...

Biz de sizi karşımızda görmeyi özlemiştik ama ne gelir elden...şartlar bizi ayırdı desek yanlış olmaz...yeni yolumuzda karşımıza çıkarsınız belki, belli mi olur? ;)

radyo demiş ki:
wshnochrry demiş ki:
Seni sahnede görmeyi özledim zeynepçim.. Radyo artık sahnelerde haberini bekliorum merakla...

Biz de sizi karşımızda görmeyi özlemiştik ama ne gelir elden...şartlar bizi ayırdı desek yanlış olmaz...yeni yolumuzda karşımıza çıkarsınız belki, belli mi olur? ;)

çıkarız efendim neden çıkmayalım... artık zamanımız çok.. yeterki siz isteyin ;)

wshnochrry demiş ki:
radyo demiş ki:
wshnochrry demiş ki:

çıkarız efendim neden çıkmayalım... artık zamanımız çok.. yeterki siz isteyin ;)

Time will tell...

Herkesin yeri ayrıldı sahne önünde...daha nerede çıkıyoruz bilinmiyor ama olsun :D Bi belli olsun ilk siz bileceksiniz zaten.

Yenilenen grubumuz ve repertuarımızla "Radyo" olarak ilk performansımızı yarın akşam yani 3 Ocak 2007 Çarşamba gecesi saat 22.00 - 00.00 arası IF Performance Hall'da gerçekleştireceğiz...

Hepinizi orada görmekten mutluluk duyarız.

reverie demiş ki:
radyo'nun kendi başlığı var mı? varsa link atabilir misin Zeynepciğim? yoksa yılbaşı konseri nasıl geçti? çok soru sordum, evet.

:D

Radyo'nun kendi başlığı yakında olacak. Sabit bir program olduğunda da oradan takip edilebilicez canım :D Yılbaşı gecemiz iyi geçti ama biz sahnede değildik, abilerimizi seyretmeye gittik ;) Keşke rüyamda gördüğüm gibi sürpriz yapıp bir hafta erken gelmiş olsaydın da bizi bu gece seyredebilseydin. Neyse haftaya inşallah :)

Bu akşam herkesi If'e bekliyoruz. @22.00 :D

radyo demiş ki:
reverie demiş ki:
radyo'nun kendi başlığı var mı? varsa link atabilir misin Zeynepciğim? yoksa yılbaşı konseri nasıl geçti? çok soru sordum, evet.

:D

Keşke rüyamda gördüğüm gibi sürpriz yapıp bir hafta erken gelmiş olsaydın da bizi bu gece seyredebilseydin. Neyse haftaya inşallah :)

Bu akşam herkesi If'e bekliyoruz. @22.00 :D

Ya ben erdim ya! Kesinlikle erdim! Dün akşam geldi bu yukarıda adı geçen şahıs ve beni dünyanın en mutlu insanı yaptı, şarkının ortasında kekeledim ama olsun :D Aynı rüyamda gördüğüm gibi!

Muhteşem bir gece oldu dün sayenizde arkadaşlar. Gelen herkese teşekkürler. Kendi sayfamız için de beklemede kalın. Haftaya aynı saatte aynı yerdeyiz, bunu saymayız, yine bekleriz :D

Geri