Ferman (Alternative) - İzmir

diamond_dust:elbette isteyebilirsin...mesela?
çiğdem:ıııı...bilmem ki ne olsunn?
diamond_dust:söyle canım herhangi bişey...
çiğdem:eek: zamaaaan....ııı... :fikrimvar heh grup 84 ölürüm hasretinle olsun.. :LOL:
diamond_dust: :kaydim

geyik bi yana isteyebilirsin tabii...çarşamba görüşürüz ya da yarın...

güldürdün beni !
:D peki görüşürüz , bu gece olmaz sanırım, çarşamba sınavım var ama , çarşamba gecesi mutlaka görüşürüz...

bu arada ben dorian diyecektim "zor"... -:?:

herkese selam!

Grubun performansını iki veye üç kez dinledim ve gec kaldığımı düsünüyorum... cok basarılı bu enerjiyle yollarının : hep acık olmasını dilerim... benim canım kardesim severek yürüttüğü işlerde hep basarıyı yakalamıstır...menejerlik ona cok yakısıyor onu seviyorum yaaaaaa....sacların süper sebiiiii :p :p :p :p :p :p :p :p :p

öncelikle grup süper biraz dinlemekte gec kalmısım...sans hep sizinle olması dileklerimle...Benim kardesim severek yaptıgı işlerde hep basarıyı yakalamıstır sonuna kadarda destekliyoruzzz...sebi sacların süperrrrrrrrrrr :p

öncelikle grup süper biraz dinlemekte gec kalmısım...sans hep sizinle olması dileklerimle...Benim kardesim severek yaptıgı işlerde hep basarıyı yakalamıstır sonuna kadarda destekliyoruzzz...sebi sacların süperrrrrrrrrrr :p

:(

Selam millet:) şebocum herşey çok güzel gidiyor hepiniz çok iyisiniz.Yaa şu proğramı biraz daha uzun tutsanız olmazmı yetmiyor vallahi:(

zor çalabiliriz,emi sen de harikasın,him21 in başına gelenlere grupça çok üzüldük,8 YTL ye kola...kaç litre olduğuna bağlı..ha ha ha şaka yaptım ewt pahalı...,çarşamba da gelmediniz cumartesi de neyse...bi ara buluşuruz çığın da dersi ekti zaten...programı uzun tutmamız sizin erken gelmenize bağlı,serkancım sen de haklısın...
hepinize teşekkürleeeeerr!
ferman tam gaz! :metalhead

soner, tunç'a yazarken gördüm senin de yazmış olduğunu.

biz de sizi çok özledik, sahnenizi ve enerjinizi de :)
salı ordayız.

görüşmek üzere.

çok ösledim fermanı...salı gelsin artık haklısınız walla...ha bu arada en çok dersi özledim gerçekten yaa,çok çalıştım bu boşlukta grup 84'ün şarkılarını çalmayı öörendim :)bak hocam dersi ekmeyi fırsat bilip kaytarmadım.he he hee...herkese slmsss görüşürüz :)

ayıp ayıp kınıyorum sizi şiddetle :p o kadar yazın diosunuz sonra cwp wermiosunuz,çooook ayıp... :D

arkadaşlar dün gece çok başarılıydınız.dungeona gelen ilk insanlardan biri olarak,daha kimseler yokken sizi izlemek harikaydı.kurban-yosma'yı süper çaldınız,tebrikler..!sakın repartuardan çıkarmayın.

Geri