Kısadevre

koçicim paşa sayfayı hazırlasın linkleri felam kursun mp3ler için.. sadece benim siteye upload etme kısmım kalsın bende onu burdan ftp'den halledeyim.. bölece bizim kendi sitemize de koymuş olurus şarkıları..

berkay amma dakik adamsın dostum yaw daa yeni yazdım msjı:) bi yayınlasak su parçaları, hemen senin fikrini sorcam çok kafa dengiyiz seninle müzikal zevkler açısından..

Hehe evet dakikimdir! :D Zaten işim gücüm yok ki, bütün gün evde gitar çalıyorum, arada bir de forumu kontrol ediyorum... Bişiy göreünce hemen yazıyorum :D
E sizin başlığı da takip ettiğim için, öyle işte :D

tanselim charlie big potato'yu çalışma kılasörüme aldım elemanlara da cd yapıp verdim. ayrıca ne maydonoz olması, senin önerilerine açığız (zira bizi tanıyosun, grubun kapasitesini biliyosun).
duygunun slmı var, bide ben de bi tane demo istiyorum, duyguya kopyalarken bana da bi tane yaparsanız sevinirim. baraka performansınız konusunda sonra konuşuruz demiştik ama halen fırsat olmadı. bi ara görüşürüz nasılsa o zaman fikirlerimi beyan ederim.
hadin seeu

**purevolume biraz daha beklerse küfredecem ama..sabrım kalmadı birader...nerede bizim şarkılar..bence acaip beğendiler albüm olarak basıyolar bunun başka açıklaması olamaz canım..hatta bana solo albüm bilem yapıyo olabilirler..

**koçiciim şarkıları siteye koymak en iyisi galiba.bu purevolume deli etti beni.ben bi paşayı arayım da kıçını kaldırabilirse halletsin şu işi..

**yav bu plak şirketleri böyle namussuzlar..neymiş klipte angelina jolie mi bana daha yakışırmış yoksa elisha cuthbert mi karar verememişler o yüzden çıkamıyomuş albüm klip olmadan...lanet olsun yav... :) :) :)

**arkadaşlar insannah pzt günü internetteyiz...3 gün yazıyormuş çünkü açıklamada...olmadı küfredecem o olacak :)

elishayla angelina seni napsın lan koçi kara kuru 1.69 boyunda bi adamsın. :)
arkadaşlar kamuoyuna duyururum: ben seçemedim ikisi de birbirinden güzel ikiside benimle klipte oynamak istio..gerçek budur... da ben karar veremedim işte ama sanırsam elisha yı seçeceim:)
zaten dier elemanlar şööle bir on saniye kadar görünecek o da silüetleri yani.:):):)
plak şirketi bu durum itiraz etti ama ben dayanamadım işte çok yufka yürekliyim napim :D :seytan 8)

ehem ehem,kayıdı ilk dinleyenlerden biri olarak genel anlamda çok başarılı buldum..herkesin ellerine sağlık...sınırlı imkanda güzel bir çalışma ortaya çıkmış ; e brravo!!!

**ah aahhh..bi de ben iyi çalsaydım süper olacaktı da kayıt neyse artık şu şarkıların hepsine solo yazıyım da ondan sonra tekrar bi kayıt yapcaz insannah..

**alp koçi .ok yemişin sen..benim vahşi cazibem karşısında hiç şansın yok..benim uzamama gerek yok olm ben böyle de çok yakışıklıyım uzayım da kızlar iyice kafayımı yesin yani..hayır hayır..yapamam bunu onlara :) klipte oynatmak üzere allaın emri ctu nun izniyle kızımız elisha yı yani dizideki adıyla kimberley i oğlumuz tansele istiyeceez jack bauer babamdan...angelina zati beni seviyo..

**şarkılarımız güzel olmuş be..dinledikçe daha da ısınıyorum..bu arada acaip keyifli bişe insanın kendi yaptığı kaydı dinlemesi..üretmek mutlu ediyor insanı..garip bir duygu :)

**buarada içiyoruz içiyoruz bize bişi olmuyor yav..di mi alkolik family..bugünkü shadow buluşması için gölgelerin gücü adına diyorum son olaraktan :)

evet arkadaşlar besteleriniz gayet iyi, gerçi shadow da istediğim özenle dinleyemedim ama yine de beğendim, ellerinize sağlık.

bu arada kayıt da kanal kaydı aratmamış gayet kaliteli olmuş...

sevgiler...

Geri