Ogün Sanlısoy

anladım...grupla olmuyor...ogün sanlısoy...
grupla neden olmuyor?
bencillik mi ön planda?

saçlarıma vurmuş ayrılık ayları
bir seni çok sevdim
bir de baharları
bir seni özledim
bir seni bekledim
unuttum gidenleri gidenler dönmüyor geri

yollarıma çıkma
çıkarsan hiç acımam
gözlerime bakma
bakarsan dayanamam
bilirsin sen beni
ne çok sevdim seni
ah seni bekleyeli
belki on dört bahar geçti...

henüz belli değil fan sitesinde anket var büyük ihtimalle 'dön evine' ye gelcek klip anket sonuçları onu gösteriyo çünkü :)

bence de dön evine olması lazım mükemmel bi şarkı

hiç kimseden ses çıkmadı oyunlar kurulurken
hiç kimseden ses çıkmadı çocuklar vurulurken
ama elbet ses çıkar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesinlikle bencede ''dön evine'' olmalı ama şeboyla birlikte ''bir ben'' e klip gelmesini isteyen çok fazla kişi var
aslında klip gelsinde hangisine gelirse gelsin diyorum ben.. :roll:

şimdi her forumda 3. klip istekleri yazar anketler yapılır istekler belirtilir vs.vs.. ama bi bakarız en beklenmedik parçaya klip gelmiştir :D

bkz. pencere
bkz. saydım
bkz. hadi beni güldür

"sana dedim" "kendine gel" parçalarına klip gelmeliydi önceki albümde. "hadi beni güldür" de iyi bi klip ama keşke o parçaya olmasaydı.

Ogün Sanlısoy genelde infodan etkilenerek kliplerine karar veriyor.
soundwave de söylemişti.hatta hadi beni güldür de ankette 1.gelmesinden dolayı klip aldı.bunuda söyledi ogün.iyikide klip geldi çokta büyük ilgi topladı.şimdi dön evine veya bir ben e klip bekleniyor. ama daha henüz bununla ilgili anasayfada bi anket yok.

canı gönülden katılıyorum sana eengin bence de bir ben e gelmesin klip artık üç albümünün soundunu yansıtacak bi şarkıya klip gelmeli ben gitme dönmezsin e istiyorum ama dön evine ye gelceğinden eminim.ama dön evine de harika şarkı hakkını vermek lazım sözler müzik ogün abinin yorumu tarkan gözübüyük...

THE PUSSYCAT DOLLS
110
Athena
Ceza
Duman
Hayko Cepkın
Kargo
Manga Feat. Göksel
mor ve ötesi
Nil Karaibrahimgil
Ogün Sanlısoy
Redd
Sertab Erener
Teoman

MTV nin tanıtım partisi var (17.11 2006) her sanatçı 2 şarkı söyleyecek...Tam: 44,50 YTL // Öğrenci: 34,50 YTL
19.30 diğer bilgileri mtv.com.tr adresinden alabilirsiniz...

Geri