Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Bi dönemler Rocko'nun Modern Yaşamı (ya da dünyasıydı) diye bi çizgi film vardı..hastalıklı ruh şeklinde izlerdim onu..bitti ama sonra... naylon staj dönemimin yakalanıcam korkusuyla yaşadığım günlerinin en unutulmaz tv şeysiydi o...

vampire hunder d
vampire hunter d 2
ninja scroll
ninja resurrection
ghost in the shell
kite
slam dunk
goal
he-man
dragon ball
cobra
transformers(old)
genki
robotech
hentai
çiko

hbbde bi çizgi film vardı böyle şarkıcı sincaplar falan vardı. üç taneydiler.entari giyerlerdi falan kimse bilmiyo o çizgi filmi bilen var mı?hbb kapandıktan sonra hiç izleyemedim bi daha.hala kahvaltı yaparken en büyük zevkim ağzımdan lokmaları düşüre düşüre çizgi film izlemektir:))

Roth-Azad demiş ki:
Çaktırmadan araya da Hentai sokuşturmuş arkadaş ;)

evet hentai ye bende dikkat ettim he he ben de bu animelire falan severim çok zaten anime muzikleriyle metal yapan bir grup var adı
animetal diye gecer albumlerinin isimleri animetal marathon 1,2,3,4,5 ve animetal lady albumu cok guzel solo atıyolar hatta dun tsubasanın metal muzik olarak dinlediğim onlardan super ya gitaristler falan çok iyi tek sorun sozler japonca grubun bi gun engilzce çıkartırlarsa eminim herkes dinler...

Cnbc-e'nin yayınladığı bütün çizgiler (özellikle Simpsons), Nickelodeon diye bi kanal vardı bir zamanlar (hatta cnbc-e şu an ondan aldığı çizgileri yayınlıyo) o kanal süperdi, onun dışında her türlü anime, Voltran, Dragonball, GI-Joe, Taş Devri, Tom-Jerry...........

Ha bir de iki anime vardı hastaydım bunlara, keşke tekrar yayınlansa: Red Baron bi de Cobra

Red Baron'da böyle büyük robotların kavga turnuvaları vardı... Cobra'da gelecekte geçiyodu, casusmuydu neydi bu cobra, bir eli silahtı, acaip vahşet, dehşet vardı sabah sabah nası izlerdik o yaşta, şimdi olsun yine izleyeyim...

Aklıma gelmeyen diğer çizgi filmler, ayıp ettiysek affola...

Bak görüyomusun, He-Man efsanesini unuttuk, bunun bi de filmini yapmışlardı, günümüz dünyasına falan geliyodu He-Man abimiz... Oyuncakları falan vardı, hastasıydım...

Nickelodeon kanalından Rocko'nun modern yaşamı, Ren ve Stimpy (bu nick gelmeden de vardı bi kanalda), Gerçek canavarlar, şimdi cnbc-e'de yayınlanan sponge Bob'la kedi-köpeğe hastayım...

DarkWing Duck'a bayılıyodum bi de bununla aynı dönemde bi disney çizgisi daha vardı Indiana Jones'la dedektif hikayesi karışımı bişeydi....

Vikingler vardı, Japon futbolu vardı ...aahh durdurun beni!

Nerde şimdi o çocukluk yılları...

Bak Cobra'yı ben de hatırladım. Böyle bir bölümde Amerikan Futbolu gibin birşey oynuyorlardı millet paramparça gerçekten vahşet dehşetti ve pazar sabahı tüm çocukların ailenin evde olduğu gün veriyorlardı.
He-Man iyiydi, inanılmaz çok severdim bir sürü kasedi vardı (Ah video zamanları ah!!!), filmini izledim çok küçükken ama hatırlıyorum. Bir de her bölümün sonuda bir tip bir yere saklanıp beni bulun derdi, ben bir türlü bulamazdım o tipi uyuz olurdum.
Rock efsane zaten, ona yoruma gerek yok.
Darkwing Duck'ı da çok severdim iyi hatırlattın. Hatta önce Alaaddin sonra bu olurdu ATV'de, zaten Disney yapıyor bu çizgi filmleri kalitesiz olması imkansız.
Ren ve Stimpy Atv'de de vardı galiba eskiden (Nikolodyından önce, hatta Rugrats'de eskiden vardı).

esraa demiş ki:
hbbde bi çizgi film vardı böyle şarkıcı sincaplar falan vardı. üç taneydiler.entari giyerlerdi falan kimse bilmiyo o çizgi filmi bilen var mı?hbb kapandıktan sonra hiç izleyemedim bi daha.hala kahvaltı yaparken en büyük zevkim ağzımdan lokmaları düşüre düşüre çizgi film izlemektir:))
Böyle üzerlerinden sarkan kıyafetleri vardı. çok komik konuşurlardı. Hatırladım galiba ben onu çok severdim ya :D Bak yıllardır unutmuşum hiç aklımda yoktu...

esraa demiş ki:

Beeeen hatırlıyorum aynen aklımdan çıkmıştı. Çok severdim..Hatta biri mavi biri yeşil biri kırmızıydı.Kırmızı olan Alvin-mavi olan Simon- ve yeşil olan da Theodor olmalıydı yanlıiş hatırlamısam.Babaları insandı ama... Neşeli bi çizgi :)

He-man' e gelince..annemler anlatıyorki, küçükken üst komşunun kızıyla he-mancilik oynarmışız :) :) :) :) Hani doktorculuk felan değil yani :) Ben he-man o da Sheila oalrak koşturur dururmuşuz ortamda bağıra bağıra..
He-man'in müziğinide ayrıca çok severdim..

Unuttuğum bir başka çizgi filmde, Hayalet avcıları'nın eski versiyonu..Hani şu maymunun felan olduğu...Kemikten bir asansöre binerek arabaya gidene kadar bir sıra hazırlanma operasyonundan geçiyolardı ki hastaydım o kısıma evde minderlerden çok yapmayı denemişimdir küçükken...Evdeki minderlerden yaptığım ve sabahtan akşama kadar salonunu ortasında duran bir başka şeyde "Kırpık'ın Küfesi"ydi :) :) :) Hastaydım o küfeye,içinde neler vardı acaba? Benim küfemin salonu bile vardı,acaba onunda var mıydı? :) :)

Mahalle maçlarına bir "AAAhhhhh ahh!!!" ta ben çekmeden bitiremeyeceğim bu mesajı :)

Zythum helal olsun abi sincapların isimlerini tek tek hatırladın sen diyince bana da bastı. Cidden tebrik ederim ama :)
He-Man'cilik çılgınlar gibi oynardık biz ya.
Hayalet Avcıları'nın ikinci ersiyonu o kadar iyi değil zaten ama eskisi kopuk zaten arabalarına biterdim. Bir de tipler avcı mavcı ama normal insanlardan çok daha korkak tipler, onların da kasetleri vardı. Sabah akşama aynı bölümü izlerdim.
Ve bir kere daha mahalle maçları için: "Ahh ahhh"
-Gol diil lan o direğin üstünden geçti görmüyormusunuz
- Ya yok böööle taşın yanından geçti işte. Gol olm goolll oleyy oley oley oley.
-Şssst 3 saydırdım ceza alanından çık.
-Bak abi kaleci değiştirirseniz iki kere çekeriz penaltıyı
- O giremez yaşı büyük.
-Annee tamam maç bitsin geliyorum
:)

'Aylık'ı da unutmamak lazım tabii..
Şahıs1 : Son!
Şahıs2 : Son1!
Şahıs3 : Son2!
Şahıs4 : Son1!
Şahıs2 : Lan salak Son1 benim..
Şahıs4 : EeÖöeö, Son2!
Şahıs3 : O da benim aptal..
Şahıs4 : Son3 o zaman be!
Şahıs1 : Yani ilk sen oluyosun..

Neyse oyun başlar.

Şahıs1 : Ikıledin olm ben gordum gec kaleye.
Şahıs2 : Sktr lan, ikilemedim!
Şahıs3 : Lan top auta gidiyo, tutsana!!
Şahıs4 : Banane olm, sen benimkini tutmamıştın!

Ve son gol olayı tabii..

Şahıs1 : Son golü kim atcak?
Şahıs2 : Ben abi ben 16'yım!
Şahıs3 : Ben de 18, banane ben atcam!
.
Şahıs1 : Puhaha, anne çıktı!
Şahıs2 : Hahah, ben baba olcam seni zkcem olm!!
Şahıs3 : Ben dayıyım, ben naaapcam??
:D

21 geyikleri devam:
Kaleci: Kafalık isteyen
Oyuncu: Beenn!!!
Oyuncu kafayı vurur kaleci havada tutar
Kaleci: Eheheh havada tuttum olm ehü ehe geç kaleye

-Abi 7'den sonra silinme yok
-Olm apış 3 müydü 5 miydi?
-2 kere deydin gördüm ama kaleciye söylemicem.

-Aha aut geç kaleye.
-Olm o Erhan Engin'in kardeşi o sütten

küçükken izlediklerime pek benzemiolar ama southpark we simpsons var.. onlar çok güzel.
bi de pwer puff girls harika bence :)) severek izliyodum ama yayından kaldırdılar heralde

ya ne iyi oldu hatırlattınız g.i joe you ya :psevindim sarhos sarhos.
bu arada bi allahın kulu çıksa da su robopt filminin ismini hatırlasa

ayrıca prens valiant vardır bir de onu seven ama onun aşık olmadığı bir hatun neydi ismi?

darthseth demiş ki:
ya ne iyi oldu hatırlattınız g.i joe you ya :psevindim sarhos sarhos.
bu arada bi allahın kulu çıksa da su robopt filminin ismini hatırlasa

ayrıca prens valiant vardır bir de onu seven ama onun aşık olmadığı bir hatun neydi ismi?

dunyada geçiyor ha trt de kuçukken lazerion vardı o olabilir dunyada bi robot aydaki insanlara kotulere karsı savasırlardı duyadaki robot her seferinde zorda olsa kazanırdı ki trt son bolumunu yayınlamamıstı çizgifilmin çok sinir olmustum ellerinde yoktu her halde o son bolum robotu bi eleman kullanırdı iki arkadası daha vardı baska bisi olamaz biraz daha açıklarsan ne olduğunu tam kestirebilirim beynini zorla biraz bende izlediğin seyin ismini soyliyim sana....

Geri