Karma (ex.Yagmur Project) - Pop&Rock - Ankara

Ankaralı müzikseverlerin yakından tanıdığı müzisyenlerden oluşan KARMA 'nın forum başlığıdır.

Uzun zamandır çalışmalarına kendi adını verdiği "Yagmur Project" ile devam eden Yağmur Özçıtak'ın çalışmalarına ara verdiği yaz dönemi sonrası Gitarda Barış Ceylan, Bas Gitarda Samed Zeydan, Klavye ve alt yapılarda Yamaç Telli ve Davulda Ekrem Eryılmaz ile bir araya gelerek kişisel ve müzikal farklılıklarını ortak bir payda da buluşturdular ve yepyeni bir oluşumla, KARMA ile çalışmalarına birlikte devam etmeye karar verdiler.

KARMA Her Cumartesi saat 21:00'de Gölge Live Kızılay'da sizlerle...
Vokal : Yağmur Özçıtak
Gitar : Barış Ceylan
Bass : Samet Zeydan
Klavye : Yamaç Telli
Davul : Ekrem EryılmazBu forum aracılığı ile iszlerle bestelerimizi, cover çalışmalarımızı ve bizimle ilgili pek çok gelişmeyi paylaşacağız.

Grubumuzun Facebook Grup Tanıtım Sayfası için lütfen tıklayınız...Her türlü konser ve organizasyon için [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
45441752qz7.jpg
 
hueheee bencede gel de bi dinle :) ateşcim iki haftadır bizi yanlız bırakmadığın için ve eski günleri bol bol yad ettiğimiz için sana çok minnettarım ellerine sağlık cumartesiye hazırlan :)
 
önümüzdeki hafta kesin geliorumm yağmur:D sen ve barış için bekleyin beni şov istiorum ama barış yine seyircilerin arasına insin :)
 
Geri
Üst