2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

Bence kim ne alacaksa en kısa zamanda alsın. Yılbaşından sonra herşeyin fiyatı artar Türkiye'de. Asgari ücret zammını herşeye yansıtırlar hiç fırsat kaybetmeden.
Not: yatırım tavsiyesi değildir 🤓

Son düzenleme:
Asgari ücret artışı ve enflasyon konusu ayrı da.. seçim hesabı ile ciddi baskılanan kur bir noktada faiz artışı olsa da olmasa da yani seve seve ya da ... denge noktasını bulacak. farklı hesaplara göre bunun 22-23 veya 24-26 bandında olduğu ortak görüş. 2023'te almayı düşündüğünüz şeyleri alabileceğiniz en ucuz fiyatlar belki de bugün.

Asgari ücret artışı ve enflasyon konusu ayrı da.. seçim hesabı ile ciddi baskılanan kur bir noktada faiz artışı olsa da olmasa da yani seve seve ya da ... denge noktasını bulacak. farklı hesaplara göre bunun 22-23 veya 24-26 bandında olduğu ortak görüş. 2023'te almayı düşündüğünüz şeyleri alabileceğiniz en ucuz fiyatlar belki de bugün.
Tuğçe Kazaz 2023 yılında dolar 4-TL'ye düşecek. Düşmezse yüzüme tükürün dedi.

Şu aralar Ibanez Prestige RG1570 Mirage Blue rengine kafayı taktım. Çok sanatsal bir alet damarlarımdaki kanı kıpraştırıyor, noel dayı duy sesimizi...

elill0tcu7xzvwlxu7ic.jpg

Kendime yılbaşı hediyesi, Headrush Mx5 ile başladım. Alet lanet çıktı.
Stoklara girince bir Frfr 108.
Yaza doğru da bir Usa Strat'a niyet bozsam da büyük ihtimalle başka bir ntb Jackson gelecekmiş gibi hissediyorum.

Geri