DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Göktuğ!

Göktuğ ağbimizin sesi gerçekten süperdi ama biz gitmeden Serzeniş'i çalsaydınız daha da güzel olurdu.Ayrıca grup zaten mükemmel.Daha da yükselmenizi zevkle seyredicem. :D

yaw serzeniş bekliyorduk biz ama siz çalmadan gitmek zorunda kaldık. önceden alınmış stüdyomuz vardı konserden sonra yetişelim dedik. bi ara seyirciler azalınca kalalım dinleyelim falan diye düşündük ama bizimde acil stüdyo yapmamaız lazımdı pazartesi programımız olduğundan. yinede 4-5 şarkı dinledik kısa günün karı. abi son izlediğmden beri baya bi değişmişsiniz sound , gitar , performans olarak. volkan baya iyiydi tebrik ediyorum. göktuğunda sesine zeval gelmesin böyle işine özen gösteren vokal az rastlanır . ama gitar çalarken biraz akort problemi oldu sanırım. davul ve basda da kusur bulamadım. neyse çok güzeldi konser beyler biz umduğumuzdan fazla eğlendik sahnedeykende diğer grupları dinlerkende. bidaha bi organizasyon yapalım yazın buradasınız sizlerede heralde. kolay gelsin !! saygılar. .

ben kendilerini canlı olarak ilk kez bugün dinleyebildim ve süperdi az kişi olmasına rağmaen yinede çok iilerdi özellikle smoke on the waterde çoştum :D bu şekilde bu bestelerle çok ii yerlere geleceklerdir bence albümü olan bi sürü gruptan şahısdtan çok daha iiler başrılar arkadaşlar...

DEDE demiş ki:
DEM BGN GAYET iiidi bide wıcked game calmasa dahada guzel olacak.yarın ki konsere beklıorum ha ona göre------------- NOTLIKE-------------------

Sonuçta adamlar çaldıkları herşeyi mükemmel derecede çaldılar.

Tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Ayrıca dün Göktug abimizin dedigi gibi 2. Dem çıkmış Allah kolaylık versin diyorum :)

zaten serzenişi çaldılar saolsunlar zevle bende söledim bağıra çığıra... :) göktuğcumda by the way söletti bi ara saolsun oda gerçekten uzun zaman sonra yine bir dem konserinde çok eğlendim seyirci yoktu boşverin zaten oraya gelen tipleri çok iyi biliyoruz demden ne anlasınlar onlar!! ben vazgeçemem sevdiklerimden özellikle demden...... :) :tap:

ellerinize sağlık arkadaşlar, dün büyük bir kalabalık yoktu ama en azından "nitelikli" bir kalabalık vardı, önemli olan da bu bence...

ayrıca volkan soundun konusunda şikayet ediyorsun ama bence o kadar da etme be, beş dakikalık soundchecke göre gayet iyiydi dün, zaten taş gibi de çalıyorsun...ayrıca göktuğ daha üçüncü dördüncü şarkıda eriyecek zannettim, bu nasıl enerjidir kardeşim tebrik ederim :)

merhaba ben konserinizi bir kere dinledim istanbulda... forumda yazılanlarıda okuyunca sizinde iyice amatör olupta, hareketlerle tarzlarla kendinizi profesyonel göstermeye çalıştığınız belli oluyor... daha müzik bilginiz ne ki; sahnede doğaçlama yaptık falan diye neyi nasıl yaptığınızı bilmeden yaptığınız şeylerin havasını atıyorsunuz.. bu işler iki akor bilmeyle, gitar pro gibi programlarla akor çıkartmaya, solo atmaya benzemiyo arkadaşlar, yada bazı popüler grupların vokallerini taklitle (duman desem mesela)... müzisyenlik karizmayla olsaydı, başta brat pitt olurdu... davulcu arkadaşa sözüm yok... tabii biraz tuşe çalışsa..

görüşlerin için teşekkür ederiz arkadaşım...diğer grup arkadaşlarımında affına sığınarak grubun en yeni elemanı olarak cevaplamak istiyorum mesajını...istanbul konserinde ben yoktum ama grup arkadaşlarımı iyi tanıdığımı düşünüyorum...
birincisi hiç bir zaman profosyonellik taslamazlar...ikincisi karizmayla müzik yapılmadığını bizde biliyoruz ama sen karizmatik bulduysan arkadaşlarım adına ben teşşekkür edeyim ;) sahne duruşu önemlidir dimi? ;)
üçüncüsü eleştiri yapmak var eleştiri yapmak var ben bu yorumlarda eleştiri değilde biraz art niyet sezdim...nerden geliyor gruba karşı bu kötü duygular merak ettim doğrusu...yinede teşekkürler senin için bir kaç akor daha öğreniriz bu arada dumandan çok kurban severiz biz grup olarak taklit edicek olsak onu taklit ederdik dimi :D neyse sen öyle kin dolusun ki ne desem boş olucak iyi niyetli eleştiri yapsaydın kaile alınırdı ve ona göre daha dikkatli olmamız gereken şeyleri bilirdik...senin canın saolsun ne yapalım bizde brad pitt dinleriz :D hani çok karizma ya süper müzik yapar o şimdi :D yürü be koçum kim tutar seni işte gerçek bir müzik adamı köstekli saat gibi mübarek :D

ne güzel bir cevap ekulak!! + 10 puan benden! :)
(ben olsam bu kadar sabırlı, seviyeli ve aynı zamanda dalgacı bir mesaj yazamazdım heralde sinirden...ne diyo lan bu!!! ;) )

usename, imzandaki linkten şarkılarınızı indirmeye çalıştım ve ancak benden üyelik, e-mail, şifre, vs. istiyor. Güvenilir bir site midir acaba?

Geri