DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

vocalinize gerçekten hayran kaldım 8O
scream den clean e geçişleri süperdi ve bunu yaparken detone olmayan nadir insanlardan olduğunu düşünüyorum.
çok ciddiyim: şimdiye kadar o kadar grup dinledim ankara'da, ama böyle bi'vocal duymamıştım.gerçekten tebrik ediyorum, çok daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum.
ayrıca davulcunuz da çok iyi,ama cross çok kısıktı ses az geliyordu.
başarılarınızın devamı dileğiyle..

VOCAL_REDHANDED
Her perşembe 22.30 Tunalı Gölge

Çok teşekkür ederiz...

Arkadaşlar çok üzülerek söylüyorum bence Ankara en güzel mekanlarından birini kaybetti...Backstage kapanmış ve gazino olacakmış yine...Peh....Bu kadar güzel bir mekan yazık oldu yazık çok yazık!!!Ben çalıyorum derdi değil bu...Mekan süperdi ve ne diyelim...Neyse...

...Sevgiler&Saygılar...

kız arakadaşımın en sevdiği grup(bizim gruptan bile daha çok seviyo).ne diyim ister istemez insan kıskanıyor tabii:)
ayrıca backstage in kapanmasına üzüldüm.gerçekten çok süper bir mekandı.kötü olmuş ne diyim.gerçekten YAZIK olmuş!!!
başarılar.kolay gelsin..(geçmiş doğum günün kutlu olsun erto)

evet ya c.tesi ben ugradım backstage na kapı kilitli iki vatandaş oturuyordu.kapandı pavyon olacak dediler cok üzüldüm.gercekten mekan olarak ankaraya lazım olan bır rock bardı.andac rock olarak aynı gün acılış yapmıştık.calışanlarıyle cok iyi bir dayanışmamız vardı garagede oldugu gibi.sahiplerinin işletme zihniyetlerini cok farklı görmüştüm.inşallah degiştirirler kapanmaz diye düşünüyordum.demekki bu kadarmış... hayırlısı olsun..
ama ankaraya böyle mekanlar şart...
ertu dogum gününü kutlarım...ayın 11 dede benim unutma...
başarılarınızın devamı tek dilegim..

yaaaw Göktuuuuuğ sen ne yakısıklıııı karizmatiiiik süper üstü mükemmel adamsın, bütün kızlar hastaaa sana hatta bak sana bi de sarkı
=> yakısıklısııın karizmatiiksiin çagla şikel tostunu yesiin (umarım istediin gibi olmuştur göktucum :p ) ya şaka bi yana çook eglendik finallerden sora "oooh baldaan tatlı" dedik. ya özellikle bassist arkadasa hayran kaldım ( hatta onada bi tapındım :p ) neese yas okulunda :roll: görüşürüz artık :D (tavsiyelerini dinliicem ama banada 7 göründü) 8) sarı çizmeli mehmet ağada sahnedeydik atmadıınız için tesekkürleer :D

not: bööle hoplayan zıplayan smiley lardan koymak istedim ama olmadı :? (ben yeterince hopladım zıpladım smiley a gerek kalmadı heralde :p )

Hayatımda ben bir dogum günümde bu kadar eglendigimi hatirlamiyorum..
3 tane şarkı soylettiniz jestiniz icin tesekkur ederim(killing in the name of icin ozellikle)
Göktugun kafasi bi milyondu cok komik düştün hehehehe aklima geldikce guluyorum..
We dont need...EeooooPS aman..!!!
baştan alalim arkadaşlar hehehe
Birde garaja beleş girmek icin guvenlik gorevi yapiyorsun dedin g*t ettin beni seni kiniyorum conem kardesim
Tekrar bu muhteşem gece icin teşekkurler

Not:Bi ara sahnede 3 vokal bir tane kafa sallayan umursuzsa bi kiz birde elinde tef calan bi adam vardi evlere şenlikti

çok şey kacirdi gelmeyenler!!!

bu 12'den sora çıkma işi yaradı göktuu'a.baya eğlenio iki haftdır.bis de eğlenios tabe haliyle.ama bi de cana sormak lasım dünü :D :p
bu arada can doom günün tekrar kutlu olsun(ne çok can var :p )
bi de son olarak volkan istediim şarkıyı çalmak için verdiin çaba için çokkkk teşekkür ederim.gerçi göktuu bey çaldırtmadı :( ama en azından sen denedin (du hast...) :)
öpüom hepinisi...

maresalx demiş ki:
Hayatımda ben bir dogum günümde bu kadar eglendigimi hatirlamiyorum..
3 tane şarkı soylettiniz jestiniz icin tesekkur ederim(killing in the name of icin ozellikle)
Göktugun kafasi bi milyondu cok komik düştün hehehehe aklima geldikce guluyorum..
We dont need...EeooooPS aman..!!!
baştan alalim arkadaşlar hehehe
Birde garaja beleş girmek icin guvenlik gorevi yapiyorsun dedin g*t ettin beni seni kiniyorum conem kardesim
Tekrar bu muhteşem gece icin teşekkurler

Not:Bi ara sahnede 3 vokal bir tane kafa sallayan umursuzsa bi kiz birde elinde tef calan bi adam vardi evlere şenlikti

çok şey kacirdi gelmeyenler!!!

Çağardın da gelmedik mi ? Bok herif ! :evil: Yine bensiz gitmiş :evil:

Doğum gününde kutlu olsun gözüm ciğerim nice senelere , gerçi sen bu gidişle garageda yaşlanacaksında...Bide şu detone herifi sahneye çıkartıp şarkı söyletip millete rahatsızlık vermeyiniz efenim.Sonra rakzıtar hayalleri depreşiyo zavallımın :LOL:

Ertu beylerinkinide kutlarız efem.;)

yaaa süperdinizz söyliyecek tek kelime bulamıyorum çok ama çok eğlendimmm :D finallerin sonrasında çok iyi geldi... bi ara kendimi sahnede buldum hattaa :LOL: :LOL:

göktuğ'a tapıyoruz.... (özel istek üzerine) :LOL: :LOL: ne de olsa meslektaşım :D

Geri