Pamela Spence

Üzülmeyin, elbet yeni bir tarih belirlenir. İzmir gidilmeyecek yer değil:) Yazın güzel şeyler bekliyor Pamela Spence hayranlarını sanırım (kesin konuşmayayım diyorum, sonra iptal oluyor:))

Zaga da izledim kendisini.0cimdeki cocuk olayinin cilkini cikardi artik.Cok sacma ve gereksiz hareketler yap1yor.Ne bilim insan hic olmazsa azcik kücücük bir agirligi olur.Tarz imaj cok sakat ben diyim.Ama seside güzel.

Showdaki kick-boks da çıktı çok kötüydü ayağındakilerden midir nedir yürümekde zorlanıyordu ama sahnede ordan oraya koşturdu durdu tiksinç bir görüntüydü.Böğğğğkkkkkk

dün akşam ankara siyasaldaydı...kalabalıktı..ben ortalardaydım ama sesini bi türlü alamadım..müziğin arasında kaybolup gitti...evet hiç yerinde durmuyo konser sırasında ama pek de anlamlı hareketler yapmıyo hani...yapmacık geldi bana biraz

Calavera demiş ki:
Üzülmeyin, elbet yeni bir tarih belirlenir. İzmir gidilmeyecek yer değil:) Yazın güzel şeyler bekliyor Pamela Spence hayranlarını sanırım (kesin konuşmayayım diyorum, sonra iptal oluyor:))

bizi aydınlattın ....

seviyeli bir insandan seviyeli bir mesaj okudunuz...

krenk demiş ki:
Calavera demiş ki:

bizi aydınlattın ....

seviyeli bir insandan seviyeli bir mesaj okudunuz...

Çok teşekkür ederim :) Bu akşam da Malatya İnönü Üniversitesi'nde Coca-Cola Sound Wave Üniversite Turu kapsamında sahne alacaklardı ama söylemek için biraz geç kalmış olabilirim, kusura bakmayın :( Oradakilerin haberi olmuştur ama eminim. Bu arada İzmir için de bir tarih söylenebilir yakında. Kesinleştiğinde haberim olduğu an iletmeye çalışacağım. Gözünüz aydın :)

Bir de unutmadan sizlerden bir ricam olacak; elinde konserlere ya da Pamela Spence'in katıldığı etkinliklere ait fotoğraflar olan arkadaşlarla iletişime geçebilirsek çok mutlu olacağım. Çok büyük hayır işlemiş olurlar :D Şimdiden teşekkür ederek huzurlarınızdan ayrılıyorum.

hasan85 demiş ki:
dün akşam ankara siyasaldaydı...kalabalıktı..ben ortalardaydım ama sesini bi türlü alamadım..müziğin arasında kaybolup gitti...evet hiç yerinde durmuyo konser sırasında ama pek de anlamlı hareketler yapmıyo hani...yapmacık geldi bana biraz

bencede yapmacık biraz olgun gibi davransa daha güsel olur bence ..

Kişisel davranışlarının olgunluk düzeyinin yanı sıra, söylediği parçalar gayet hareketli ve kulağa hoş gelen türden.Sesi de harkulade.

Ama teknik açıdan o hoş gelen parçaların oldukça basit ve tekdüze olduğunu söylememek de herhalde gerçekten rock yapanlara haksızlık olur.Belki biliyorsunuzdur nbirkaç ay önce Pamela o ay MTVde türkiyenin en iyi çıkış yapan bayan şarkıcısı seçilmişti.Ve kategoride de pop/rpck bile değil doğrudan pop yazıyordu.Parçaları da incelediğimizde aslında onların rock sounduna sahip pop parçaları olduğunu anlamak oldukça kolay.

Benim illet olduğum bir konu daha var(pamela'dan bahsetmiyorum), önüne gelen herkes rockçı geçiniyor, kimse rock müziğin çıkış noktasını ve çizgisini düşünmüyor.Rockta parçaların içeriği genelde toplumsaldır.Kişisel olsa bile poptaki gibi başını alıp giden bir içeriği yoktur.Şimdiki rockçı geçinenlere bakıyorsun(hepsini demiyorum) kimin ne yaptığı belli değil.

İstanbul'daki Pamela Spence hayranlarına iyi -ve tahminen çoktan bildikleri- bir haber vermek isterim; kendileri -daha önceki mesajımda geç de olsa duyurduğum- Coca-Cola Sound Wave Üniversite Turu kapsamında 27 Mayıs Cuma günü İstanbul Maltepe Üniversitesi'nde sahne alıyor olacaklar. Ayrıntılı bilgiyi edinir edinmez sizlere de bildirmeye çalışacağım. Saygılar :)

ya eskişehir konserinde bi iki kişi yüzünden siz zaten sadece klip şarkılarını bilen bi topluluksunuz falan diyince çok sevdiğim halde ve bütün şarkılarını bildiğim halde ni söledim nede eğlendim

Buyurun burdan yakın :)

geçici sağarlık geçiriyorum şu anda minikonser yeni bitti, biter bitmez sıcak sıcak fotoları ekledim buraya süper bir sahne performansı kadına bi kez daha hayran kaldım :)

36075.jpg

25994.jpg

54371.jpg

61434.jpg

Rage_Against_The_Machine Sen O işletmedemi Çalışıyosun??
Eğer Çalışıyosan Tanışmak İsterim (Çünkü Ben Orda Çalışıyorum) :)

Öncelikle Söylemek İsterimki Pamela'nın Hareketlerini, Tarzını, Müziğini Beğenmiyorum. (Kişisel Görüşüm) Ama Sevenleri Olduğuna Göre Bişeyleri İyi Yapıyor Demek ki. Yani En Azından Birilerine Kendini Beğendirmiş... Takdir Ediyorum Kendisini...

O Resimlerin Çekildiği Konsere Pamela'yı Dinlemek İçin Değilde Orkestrayı Görmek İçin Gittim. (Aslında En Büyük Amacım Konserden Önceki Açık Büfe Servisden Yararlanmakdı :) Malum Çalışıyoduk Acıktık Yani ) Herneyse Pamela Çıktı Sahneye Elekrocu Zaten Tam Artis Sanki Pamela'nın Değilde Onun Konseri :) Basçı ve Davulcuya Laf Yok Sağlam Adamlardı. Klavye'de Fena Değildi Hani.

Orkestrayı Anlattıkdan Sonra Birazda Pameladan Bahsedelim Değilmi :)
Bir Arkadaş "Tam Tiki" Demiş %100 Katılıyorum.
Çok Şımarık Bi Hatun Ayrıca Televizyondaki Kadar Da Güzel Değil.
Ayrıca Konuşması Berbat Bence Sanki Gerçekten Öyle Konuşmuyorda Öyle Konuşmaya Zorlanmış Gibi. Şarkı Aralarında Eli Ayağına Dolaştı Espiri Yapmaya Çalıştı Ama Resmen Sıçtı.
(Aslında Bunlar Çok Normal Çünkü Heyecanlıydı)

Çok Eleştirdim Sanırım :)
Sevenlerinden ve Kendisinden Özür Diliyorum.

Pamela Hakkındaki Nacizane Analizim...

Tarzı : Kesinlikle Rock Değil Acayip Karışık Bişey :)
Hayran Kitlesi : ÇOÐUNLUKLA Lise Çağındaki Hey Girl, Cosmo Girl Tarzı Dergiler Okuyan Kızlar...
Kişiliği : (Gördüğüm Kadarıyla) Bilindik Tiki, Şımarık Kız Havaları...

Kendisine Başarılar Diliyorum. Yolu Açık Olur Umarım...

Bu Arada;
2. Fotoğrafta Pamela'nın Kafasının Solunda Görünen Siyahlı Benim :)
Kırmızı Beyaz Tişörtlünün Yanındaki Arkaya Bakan....
:)

Ünlü Oldum...

Geri