Çalar Saat

çalarsaatgitar popüler oldu yaaa
titreyek kalmıştır öle
bizde o da artık foruma uğramadığına göre ayiçanın yemek programını izler ingiltereden
fransadan yeni pasta tariflerini öğreniriz :)

51. sayfa nedeniyle grup tekrar bayıldı herhalde psykhecim..:) yakında ayılır bi kaç şampanya patlatır,bir kaç saatte ağladıktan sonra mesaj yazarlar herhalde.. :)
popüler olmak ağır bir yük yani,metin olun biraz :) öyle sayfa başına bayılırsanız biz ne yapacağuk? çalarsaatin biyografisinde böyle şeyler olmasın,vallahi yakışmıyor :p

Ben özel teşekkür istiyorum hatta Alberan da.. :D
Bira içerkende bi tokuşturup masaya biranın geniş bölgesiyle vurduktan sonra havaya kaldırıp tombul efes bira şişelerinizi "Alberan ve Kanj'ın şerefine!!!" naralarını atarsanız da pek bir bedbaht oluruz.. -3 defa da Oley..Oley.. Oleyyy.. diyebilirseniz ama zaten bu sizin içinizden gelirdi ve ben yazmadan yapardınız değil mi..-" :arrow:

DipKöşeNot: Bu samimiyet nereden geliyor bilemiyorum ama 50. sayfaya ramak kala büyük başarılara imza attık kanaatindeyim..

inanılır gibi değil....51. sayfaya gelmişiz coşmuşunuz arkadaşlar .... Valla ayılıp bayılmaktan bi hal olduk...ne olcak bizim bu halimiz..... Ama çok iyi yolda yürürken insanlar aa bak Çalar Saat forumda 50 sayfaları var diye bizi gösteriyorlar....İnsan kendini rock star Atilla Taş gibi hissedior....Neyse aranızdan birisi benim bilgisayarımı çökertti biliorum, onu yakalarsam.....Ayaklarından ve kafasından bağlamak suretiyle gitara askı yapacam,yere paspas, yola asfalt, Bülent Ersoy' a iç çamaşırı yapıcam hemde tanka.....Yakalayamassam da allahından bulsun...Kesin sayfa sayılarımızı cekemeyen birisidir bu....Aramızda bir hain var kim olaki bu....Çalar saat in dedektifleri, aynı zaman da avukatları, yeri geldi mi en büyük funı...yeri geldimi de en önde sırıtarak laf sokanları silmarillion ve psykhe ı bu iş için görevlendirioruz saatlerinizi kurun...Kimdir benim bu tez bilgilerimi Çalar Saat kayıtlarını ve married children ın bölümlerini kaybetmemi sağlayan şaşal su akıllı hacker???

arkadaşlar cumartesi süperdiniz...hey you süperdi....hero hele çok ama çok süperdi...
görkem dvd ne oldu bende hep unutuyorum senden istemeye..daha doğrusu kafa 1500 olunca cd.yi düşünen kimmmm...canlısı karşımda dururkene hele....51.sayfaya yazana bira var mı..varsa ben çarşamba içmeye geleyim
bu arada ozee.da neden TEKİLA YOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK.....

ooze da ve beride tekila olmaması benide geriyor ama bunu görkem nerden bilsin..bar yönetimi dışında tutulan kişi o değil mi? :)
katalan bak şöyle yapalım..(dün gece forumun eski sayfalarınıda okudum işim gücüm yoktu ve şöyle bir sonuç çıkardım kendi adıma) bu gidişle sen o cd yi alamıycaksın..aylardır cddd cddd diye bağarınıyosun..sırf bu sebepten ötürü arkadaşının çok güzel şarkı söylediğini,karne verdiğini,bilmem ne ot b.k püsür bi sürü şey yazmak zorunda kalmışsın (kendini daha iyi ifade edebilmek için tabikide) en iyisi sen o cd yi alma ya da sarımsak bağla bir tarafına ooze a gelirken gördükçe hatırlarsın..ya da bir çözüm daha var boynuna üstünde 'ben aylardır cddd cddd diye bağırıyorum ama neden bağırdığımı unutuyorum sanırım ben cd istiyorum ama emin değilim..katalan ' yazan bir karton as..çünkü bunca zamandan sonra artık ben bile sana yardımcı olmak istiyorum..ya da arkadaşını gönder...amaç neyse hallolsun herkes huzura ersin...
:) :)

ya katalan cd yi alınca susucak mısın?? susucaksan ben verebilirim cd yi tabi benim cd m arkadaşını tatmin eder mi bilemiyorum?gerçi bu cd yi alınca ne bahane bulucaksın çok merak ediyorum??
pike yapınca 20 oluyolar psykhcim valla yapıcak birşey yok..:) :)

Bundan bir önceki sayfada almış olduğumu beyan ettiğim gitarımı çeşitli nedenlerden dolayı geri vermiş bulunuyorum lütfen kimse bana bu konuyla ilgili soru sormasın...:( yoksa çektiği acıdan kaynaklı olarak gözünden yavaşça süzülen bir damla yaşa rağmen bir adam nasıl olurda bu kadar saldırgan ve acımasız olabilir diye düşünebilirsiniz....

ılla bıseye benzetcen ın-sanı atılla tass :) cok gulduk valla allahtan banu alkan fılmleınde kı saldıran arkadasa coskun benzetmedın yıne de saooll :) aramızda bı hcker var...kacın arkadaslar
:)

calarsaatgitar demiş ki:
Bundan bir önceki sayfada almış olduğumu beyan ettiğim gitarımı çeşitli nedenlerden dolayı geri vermiş bulunuyorum lütfen kimse bana bu konuyla ilgili soru sormasın...:( yoksa çektiği acıdan kaynaklı olarak gözünden yavaşça süzülen bir damla yaşa rağmen bir adam nasıl olurda bu kadar saldırgan ve acımasız olabilir diye düşünebilirsiniz....

kıyamam sana ben çalarsaatgitarcım hayırlısı diğelim geçelim bu konuyu o zaman
bu arada tuşeni çok beğeniyoruz zaten senin fenderin çok gusel :)

ne oldu yine mi bayıldınız?
tamam tammaaaammm amma uzatyonuz sizde bazı şeyleri yaww

keşke hap 51'in altında kalsaydık çok durulduk şimdi pızt .............pızt..........pızt......... diye ilerliği önceden bölmiydi pızttttt diye ilerliğydi sayfalar yawww
:( :)
şimdi napacağuk acaba çok merak ediyorum
vallla silmarillioncuğumda gayet medeni bi şekilde kataloşla muhabbet ediyo sohbet eddiio :)
sizde bayıldınız mı kaliiniz öle kalkkkkkkkkın yaaa

Görkemcim geçmiş olsun bir müzisyenin çok sevdiği sazını geri iade etmek zorunda kalması her ne nedenden dolayı olursa olsun zordur. Buarada ne almıştın sen ibanez falanmı?

Geri