Barış Akarsu

nezahat67 demiş ki:
Mesela Swin arkadaş; avatardaki resmi hiç beğenmedim, çok çirkin bir resim desem hoşuna gider miydi?
burda istediğim eleştiriyi yaparım onun adına bir başlık açılmış ve insanlar yorumlarını yapıyor.herkesi sevmek yada beğenmek zorunda değilim barış akarsuyuda beğenmiyorum..tabiki sende beni beğenmiyebilirsin istersen benim adıma başlık aç :LOL: :LOL: ne komiksin ya..
hoşuna gidermiydi demişin ya gitti valla güldürdün beni şeker şey :LOL: :LOL:

oxoxo Tarih: Pts 14.08.2006 21:11 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

yarışmaların öne çıkardığı isimlerden....geçiniz..pifff
Barış Akarsu fanı değilim, öyle oturup Barış dinleyim demem ve o tür yarışmalardan hoşlanmam fakat bir gerçek var ki Barış Akarsu için gayet iyi bir çıkış oldu. Zaten o yarışmalardan en kalitelisi Akademi Türkiyeydi. Gördüğün gibi artık birsürü seveni, dinleyeni var. Saygılı olalım birazcık ;) Barış Akarsuya da yolunda başarılar.

Adam 2. albümden sonra tarz yapıyor buda güzel...
3. albümde arabesk yapar siz onada tarz dersiniz sanırım...
Güzel oluyor böyle fanlık oynamak yaa...
Sevdim sizin yaptığınızı...
Ben de gidip başka bir dizi oyuncusu pardon bir rockçıya fanlık yapacağım...

Adamın zaten baştan beri bir tarzı var anlayana..
Hala aynı konuları tartışmaktan ben bıktım siz bıkmadınız
Yarışmadan çıkmış olabilir banane dizi filmde çekiyor olabilir banane hatta sinema filmi isterse çizgi film bile çeker banane ayrıca bize (size) ne ben yaptığı müziğe bakarım bana hitap edip etmediğine bakarım...
Madem rockçı neden dizi cekıyor madem rocker neden şöyle yapıyor neden böyle yapıyor diyene kadar at gözlüklerimizi çıkarıp objektıf baksak ya demıyorum kı Barış Akarsu müthiştir harikadır ilahtır dörtdörtlüktür mükemmeldir.... Tabiki değil kendininde öyle bir iddası oldugunu görmedim acıkcası adam cıkıp babalar gıbı ben bunu yapıyorum şunu yapıyorum şunu kendime basamak olarak kullanıyorum diyor kaç tane adam çıkıp bu kadar dobra konusabiliyor birilerinin yalakası olma derdinde olan insanlara bakın dönüpte harbi harbi içinden geçenleri söyleyenlere değil...
Gerçi şuan hiçbirşey yapmıyor olsaydıda bu sefer sıradan dıye elestırilecekti kıçını yayıp yatıyor denilecekti ismi lazım olmayan rocker'lar gıbı attığı her adımında sponsor kullanmadıgı için boy boy reklamlarını yaptırmadığı arkasını birilerine dayamadığı için bu adam ağzıyla kuş tutsada kimseye yaranamaz kardeşim...

Çıkış şarkısını da klibini de çok beğendim..Şarkıya yakışan güzellikte bir klip olmuş..Anlatılmak istenenleri çok güzel yansıtmış..

Vurdum En Dibe Kadar !!! :twisted:

Ön sayfadaki röportajını halen okumayan varsa okusun derim..Barış'ı,düşüncelerini,yapmak istediklerini birazcık da olsa anlayacaksınızdır..Daha da anlamak istemiyorsanız kimse kimseyi sevmek zorunda değil..Kendi müzik zevkinize hitap eden kişileri dinlersiniz..

ozgurv demiş ki:
Adamın zaten baştan beri bir tarzı var anlayana..
Hala aynı konuları tartışmaktan ben bıktım siz bıkmadınız
Yarışmadan çıkmış olabilir banane dizi filmde çekiyor olabilir banane hatta sinema filmi isterse çizgi film bile çeker banane ayrıca bize (size) ne ben yaptığı müziğe bakarım bana hitap edip etmediğine bakarım...
Madem rockçı neden dizi cekıyor madem rocker neden şöyle yapıyor neden böyle yapıyor diyene kadar at gözlüklerimizi çıkarıp objektıf baksak ya demıyorum kı Barış Akarsu müthiştir harikadır ilahtır dörtdörtlüktür mükemmeldir.... Tabiki değil kendininde öyle bir iddası oldugunu görmedim acıkcası adam cıkıp babalar gıbı ben bunu yapıyorum şunu yapıyorum şunu kendime basamak olarak kullanıyorum diyor kaç tane adam çıkıp bu kadar dobra konusabiliyor birilerinin yalakası olma derdinde olan insanlara bakın dönüpte harbi harbi içinden geçenleri söyleyenlere değil...
Gerçi şuan hiçbirşey yapmıyor olsaydıda bu sefer sıradan dıye elestırilecekti kıçını yayıp yatıyor denilecekti ismi lazım olmayan rocker'lar gıbı attığı her adımında sponsor kullanmadıgı için boy boy reklamlarını yaptırmadığı arkasını birilerine dayamadığı için bu adam ağzıyla kuş tutsada kimseye yaranamaz kardeşim...

yorumuna son kelimesine virgülüne ve noktasına kadar katılıyorum arkadaşım albüm süper klip süper BARIŞ AKARSU süper kim ne derse desin layık olduğu yere emin adımlarla geliyor her adımda kendini aşarak ve geliştirerek...

albümü aldım.ve büyük bir keyifle dinledim.harika bir albüm olmuş..barışın güçlü sesi ve şarkıların güzelliği birleşince ortaya dinlenesi bir albüm çıkmış..ilk dinlemelerimde öne çıkan şarkılar

adını çıkar deliye,yaz demedim,kayboldum(ölüm) ve barışın kendi bestesi ben...her iki versiyonuda süper..arkadaşlar tavsiye ediyorum...

sevilay_06 demiş ki:

yarın müzik marketlerde yerini alacak olan DÜŞMEDEN BULUTLARDA KOŞMAM GEREKalbümünü seyhan müzik web sitesinden dinleyebilirsiniz..
http://www.seyhanmuzik.com/main/main.php?display=music&act=show_product&cid=1&prdct_id=216Bafif118
BARIŞ AKARSU'NUN kim olduğunu bilmiyorsanız,buyrun albümün demolarını dinleyin.eminim demolardan bile süper bir rock albümü olduğunu anlıyacaksınız.haa ben dinlemem diye tavırlıysanız çok şey kaybedersiniz derim.. :LOL: başka söze gerek yok ki...

Albümü dinledim ve bence çok güzel olmuş...
vurdum en dibe kadar ı cok begendım klıbıde cok guzel olmus Kemal Başbuğ cektı dıye bılıyorum klibi...
Yeter be ve Ben kesinlikle favorilerim arasında ilk sırada :LOL:

Albümün satışa çıktığının hemen ertesinde rock müzik kategorisinde en çok satanlar listesinde 1. görmek beni hiç şaşırtmadı.Albümü aldım,büyük bir keyifle dinliyorum.Çok emek verilmiş,özenle ve çok iyi bir ekiple hazırlanmış bir albüm.Kesinlikle yıllarca dinlenecek ve arşivlik güzellikte...
Albümdeki parçalar ise:
1-VURDUM EN DİBE KADAR
söz:D Neşe Açıker müzik:Namıg Nagdaliyev
sözleriyle dibe vurup müziğiyle bulutlara uçuruyor.
2-VAZGEÇME
söz-müzik:Boğaç Gökmen(Hasan Dağlıoğlu anısına)
çok başarılı bir çalışma,kesinlikle vazgeçilmez...
3-YAZ DEMEDİM
söz-müzik:Ercüneyt Özdemir
mükemmelllll çok beğendim...
4-ADINI ÇIKAR DELİYE
söz-müzik:D.Neşe Açıker
Neşe hanıma alkışlarrrrr çok çok çok güzel bir şarkı
5-BEN
söz-müzik:BARIŞ AKARSU
hocam süpersin..sadece yorumcu olarak değil besteci ve söz yazarı kimliğinle de çok başarılı..
6-RAPATMA
söz-müzik:Fuat Saka
bir Karadeniz türküsünün coveri..olur mu demeyin ... olmuş!hem de çok iyi olmuş.
7-YAZDAN KALMA
söz-müzik:Gökçe Dayanç
yazdan kalma rock'umsu bir tat bıraktı bende..
8-YALAN DÜNYA
söz-müzik:Umut Yıldız
aynı zamanda BARIŞ'IN gitaristi olan bu genç arkadaşımı kutluyorum.
9-ZÜMRÜT-Ü ANKA
söz-müzik:Ayhan Orhuntaş
introsuyla beni benden almıştır bu şarkı...kesinlikle albümün kliplenmesi gereken şarkılardan biri...
10-YETER BE
söz-müzik:BARIŞ AKARSU
ne denebilir ki.kesinlikle çok başarılı..
11-KAYBOLDUM(ÖLÜM)
söz-müzik:Umut Yldız
sevgili UMUT kutluyorum seni. mükemmel bir şarkı bu...
12-BEN(akustik versiyon)
mükemmel mükemmel bir BARIŞ şarkısı..2.klibin bu şarkıya çekilmesini bekliyorum.

Ben bir BARIŞSEVER olarak bu albümü mümkün olabildiğince ojektif olarak değerlendirdim.Bir kusur,eksik aradım.Fakat bir hata bulamadım.Çok ama çok beğendim.Şarkıların sözleri,müzikleri,düzenlemeleri,orkestra vokaller beklediğimden çok daha güzel olmuş.
Aranjör-Yönetmen olarak 4 isim var.Ayhan Orhuntaş-Ergin Altınel-Ercüneyt Özdemir-Eray Uygur(yaz demedim)
Davul-Bülent Ay
Bas gitar-Ergin Altınel,Cüneyt Karayalçın
Gitarlar-Ayhan Orhuntaş,Ergin Altınel,Umut Yıldız,Ercüment Subaşı
Çello-Çita Murat
Kemençe-Tahsin Terzi

Vokaller:Seyfi Yerlikaya-Gizem Kömürcü-Hakan Yeşilyurt

Tüm rockseverlere keyifle dinleyecekleri bir albüm olarak öneririm....

EMEÐİ GEÇEN HERKESİ KUTLARIM

Adam geçen yıl Barışarock'ta cola içen bush olsun diye bağırıyordu, bu yıl cola sponsorluğunda bir aşk dizisinde oynuyor... Nerede rocker duruşu ve kişiliği...
Albümünü dinlemedim ve almayı da düşünmüyorum... O yüzden yeni albümü ile ilgili bir yorum yapamam...
Tutarlılık çok önemli, eğer yoksa niye paramı böyle bir şekile verimki... Gerçekten güzel rock yapan duruşları ve renkleri belli olan, grup ve şarkıcılar varken....

Geri