Barış Akarsu

Datça Windsurf Cup 2006”

rüzgar sörfü yarışmalarının son günü 25 haziran 2006 pazar akşamı ödül töreni sonrası Datça anfi tiyatroda, Barış Akarsu bir konser verecektir

rockerrocker demiş ki:
Bakınız geçip giden 77 sayfa 2 yıla yakın bir süre önceydi bu karalamalar __LeNa__ ama şimdi sen aramıza uzaydan katılmış olduğun için bilmiyor olabilirsin tabi çok doğal :)

mrb rockerrocker.forumdan malum sebeplerden dolayı bihaber kaldım.barış neler yapıo şu anda.yeni albümün çıkış tarihi kesinleştimi.ok.teşekkürler şimdiden.

-GUİTARİST- arkadaşım BARIŞ şu anda çok yoğun.konserler devam ediyor.2. albümün kayıtları belki tamamlanmak üzeredir.2. albümün tanıtım konseri 21 TEMMUZ 2006 stüdyo live(resmi web sitesinde verilen bilgi bu...)

Barışçım, yeni dizin hayırlı olsun. Senin adına çok sevindim müzikte olduğun kadar başarılı olacağını bilüyorum. Albümünü büyük sabırsızlıkla bekliyoruz.

adsz7py.jpg

Barışcım emeklerinin karşılığını alman,en güzel yerlere gelmen,sesinle Dünya'nın her yerine ulaşman ve kendim için bir dilek Konya'da bol bol konser vermen dileklerimle..Doğum gününü kutlarım.. :) Sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte nice mutlu yıllara!!!

78 sayfanın tamamını okumuş biri olarak.. eğer bu başlığı okumamış bir arkadaş varsa ve yorum yazmak isterse.. aman kardeşim negatif bişey yazmayın..haliniz nice olur sonra.. demedi demeyin..
ben deli-gomleki olarak bi donem mavi ve ayrılacağız şarkısını çok dinlerdim barış akarsunun.. mavi sözleri itibariyle ayrılacağız ise önce müziği sonra sözleri itibariyle hoşuma giderdi.. hala gider ama eskisi kadar zevkle dinleyemiyorum nedense..
yoksa bu müzik işi biraz da moda göre değişen bişey olmasın..
barış akarsuya gelirsek.. -tanıyanlarının ve sevenlerinin söylediklerine göre- çalışkan ve azimli bir arkadaş.. sesi güzel.. hatta zamanla daha da oturunca daha güzel olur diye tahmin ediyorum... yorumu da keza..
çalışmalarında başarılar ayrıca..

deli-gomleki demiş ki:
78 sayfanın tamamını okumuş biri olarak.. eğer bu başlığı okumamış bir arkadaş varsa ve yorum yazmak isterse.. aman kardeşim negatif bişey yazmayın..haliniz nice olur sonra.. demedi demeyin..
ben deli-gomleki olarak bi donem mavi ve ayrılacağız şarkısını çok dinlerdim barış akarsunun.. mavi sözleri itibariyle ayrılacağız ise önce müziği sonra sözleri itibariyle hoşuma giderdi.. hala gider ama eskisi kadar zevkle dinleyemiyorum nedense..
yoksa bu müzik işi biraz da moda göre değişen bişey olmasın..
barış akarsuya gelirsek.. -tanıyanlarının ve sevenlerinin söylediklerine göre- çalışkan ve azimli bir arkadaş.. sesi güzel.. hatta zamanla daha da oturunca daha güzel olur diye tahmin ediyorum... yorumu da keza..
çalışmalarında başarılar ayrıca..

sevgili deli gömleki 78 sayfanın bir çoğunda emeği bulunan biri olarak diyebilirimki gerçekten karalama haricindeki tüm yapıcı eleştirilere açık bir kitleyiz biz :LOL: :LOL: :LOL: en güzel şey bir sanatçı için seslendirdiği eserin parçanın uzun yıllar boyu dinlenmesi zevkle dinlenmesi olsa gerek Barış Akarsu nun ilk albümünde bizlerin tarafsız olması çok zor olsa bile bir gerçek varki içinde sabun köpüğü misali 2-3 parça olan albümlerden değil dinledikçe kulağa dahada hoş gelen ve saklanacak bir albüm ki 2 albümü çok yakında çıkacak ve o albüm bu ilk albümden daha rock bir albüm olacak ilk albümdeki genel tarz pop-rock dediğimiz türdeydi. :LOL:

2.albüm

BARIŞ AKARSU 2.ALBÜMÜYLE YENİDEN....

2004 yılının Ocak ayında Seyhan müzik etiketiyle piyasaya çıkan ıslak ıslak isimli albümle müzik dünyasına giriş yapan barış akarsu yakın zamanda çıkaracağı yeni albümünün çalışmalarını hızla sürdürüyor...Sesalan stüdyolarında Ergin Altınel ve Ayhan Orhuntaş prodüktörlüğünde gerçekleştirilen albümde 11 şarkı var...10 yeni ve 1 cover şarkıdan oluşturulan albüm repertuarı 1 yıl süren titiz bir çalışma sonucunda oluşturuldu...şarkıalrdan 2 sinin sözü ve müziği barış akarsu ya ait

2.albümde sözü ve müziği BARIŞ'A ait bir şarkı var diye biliyordum.. çok sevindim ya .. albümün çıkış tarihi kesinleşti mi?sabırsızlıkla bekliyoruz.Neşe Hanım bu konuya da bir açıklık getirir misiniz?(albümün çıkış tarihi ve tanıtım konserinin yeri ve zamanı)teşekkürlerrr :LOL:

Re: 2.albüm

neseaciker demiş ki:

2004 yılının Ocak ayında Seyhan müzik etiketiyle piyasaya çıkan ıslak ıslak isimli albümle müzik dünyasına giriş yapan barış akarsu yakın zamanda çıkaracağı yeni albümünün çalışmalarını hızla sürdürüyor...Sesalan stüdyolarında Ergin Altınel ve Ayhan Orhuntaş prodüktörlüğünde gerçekleştirilen albümde 11 şarkı var...10 yeni ve 1 cover şarkıdan oluşturulan albüm repertuarı 1 yıl süren titiz bir çalışma sonucunda oluşturuldu...şarkıalrdan 2 sinin sözü ve müziği barış akarsu ya ait

gercekten helal olsun dıyoruz... koskoca ıkı parca be... kım baska yapabılır ıkı parca.. hem de sozlerını de yazmıs.. gercekten cok buyuk marıfet tebrık edıyoruz...

Re: 2.albüm

exodus_deniz demiş ki:
neseaciker demiş ki:

gercekten helal olsun dıyoruz... koskoca ıkı parca be... kım baska
yapabılır ıkı parca.. hem de sozlerını de yazmıs.. gercekten cok buyuk marıfet tebrık edıyoruz...

Emeye saygı;şakıyı dinleyip koskoca iki parça olup olmadığını anladıktan sonra tebrik etmek lazım.. ;)

muzısyenlık 2.5 yıl sonra album kaydına ıkı parca hazırlamak ıse barıs akarsu gercektende cok ıyı bır muzısyen olmalı. eee bırılerı ne de olsa ıkı parca yaptı dıye bununla gurur duyup cok mutlu ve bir o kadar gururlu bır bıcımde bundan bahsedebılıyor. gercekten zor olanı basarmak bu olsa gerek.2 parca yapıp 9 parca satın almak. bır de cover koymak. evet gercek bır muzısyen ıcın bu zor olan ama pop zıhnıyetı ıle hareket edenler ıcın kolay yol bu!!!

Geri