Mor ve Ötesi

abi adamlar güzel şarkı yapıo ne diim susiim mi konuşiim napıyım cdyi bi kere dinledim ark istedi werdim hala onda...dahada werceğe bnzemio eer olurda werme lütfunda bulunursa bnde yorum yapma lütfunda buluncaaam!

kızlar beni dinleyin duyduğuma göre harun gaymış bir derdim var şarkısnıda derdini anlatamadığı için yazmış yaaaaaaaa

Ne yani burası da Placebo topiğine mi dönüyor :!: :!:
Arkadaşlar yapmayın adamların tercihleri değil müzikleri ilgilendirmeli :!:
Daha fazla yazılmasından yana değilim bu tür gereksiz konular hakkında :evil:

evet yaa ister gay olur ister olmaz bizi ilgilendirmez.bizi sadece yaptıkları müzik ilgilendirir o kadar.fazlasına karışma hakkımız yok..

seymas çok doru sölemiş..adamlar müziklerini hakkıyla yaparken biri çıkıp böle şeyler atıyo ortaya,gerçek yada yalan o bile belli deil..
isterse gerçek olsun bu da önemli deil..önemli olan çok iigidiolar we türkiyedeki en ii gruplardan bi tanesi..bu arada bir derdim war ı onun için yazmış dio arkadaş,baya sağlam birinden duymuş olmalı bu kadar kesin konuştuuna gre:)

mor ve otesı en nefret ettıgım gruplardan bırısıdır hem muzugılyel olsun hem trzıyla olsun hemde sesıyle olsun gercekten rock ıcın ofsayttttttttt nasıl buna prım verıyorsunuız rock bu kadar ınce bır ses tonuyla yada dandık alakasız muzıkle olurmu bye hep kaybedıcıler

onlylovemetal demiş ki:
mor ve otesı en nefret ettıgım gruplardan bırısıdır hem muzugılyel olsun hem trzıyla olsun hemde sesıyle olsun gercekten rock ıcın ofsayttttttttt nasıl buna prım verıyorsunuız rock bu kadar ınce bır ses tonuyla yada dandık alakasız muzıkle olurmu bye hep kaybedıcıler
Rock müzikte önemli olan sesin güzelliği değil gürlüğüdür bunu kafana sok!...

onlylovemetal demiş ki:

Tabi yaa ondan bu kadar hayran kitleye sahipler...

onlylovemetal demiş ki:

Arkadaşım beğenmiyorsan dinlemezsin olur biter.Kibar ifadeyle çamur atmak zorunda hissetme lütfen kendini.Gereksiz atraksiyonlar bunlar :!: :!:

onlylovemetal demiş ki:
doğru onları bu kadar dinleyen kitle tamamen yanılıyo..

yaa gerçeen harunun gay olduğu söylentisi yayılıyor etrafa , yürüyüşünden dolayı böyle anılıyor olabilir. ama adam güzel müzik yapıyor mu YAPIYORR.. boşverin cinsel tercihini!!!

Geri