Mor ve Ötesi

ne alakası vaR ARKADASLAR?yani birincisiherkese o gozle bakmayın ben de zaten o tıp hemcınslerimden gıcık kaptıgımı sölemıstım...ama her fan da öyle degilir bu böyle bılıne !!! bu zıhnıyetten nefret edıyorum !!!

dead_poet demiş ki:
eniscarter demiş ki:
dark-jansu demiş ki:
kargaaa demiş ki:
tikilerin gözdesi
türkiye de rock müziğin daha geniş kitlelere(harun un tikileri kendine aşık etmesiyle)ulaşan(!!!!) muhteşem(!!!!) rock(!!!) grubu :D
başka söze gerek var mı :D :D
cok yanlıs bı dusunceeeeee

zuhheheahhe
ya bencede müthiş doğru bi düşünce.. :LOL: :p

sevgiler
bence de öyle valla başka söze gerek yok ;)

Aaa abartmayın arkadaşlar Harun'un dudaklarına tapmayan bi kişi daha yoktur şu forumda. Kimse saklamasın.. ehuehaha
-- HARUN FAN (:)

ya mor ve ötesini daha önce de söylediğim gibi 97den beri dinliyorum ben ve şimdi kitleleri saçmasapan bi şekilde genişledi diye böyle demek yanlış, evet o kitle vardı geldi geçti, aynı dumanın herşeyi yak kitlesi gibi, grupların saçmasapan bi şekilde popüler olucağı dönemler olur bırakın biraz da para yapsınlar, nasısa o tikiler 2 gün sonra bırakıyolar grubu gerçek fanları kalıyo

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya bunun belli bi nedeni yok, adamlar o biçimde bi imaj çizmişler kendilerine, hatta yine rock gruplarına baktığın zaman kıyafetleriyle farklı olmaya çalışmayan sayılı rock gruğlarından mvö türkiye'de..

bi arakdaşımız eski mvö olana kadar dinlemicem demiş, bu kış izmir'de konserlerine gittim, o geçici tiki kitle geçmiş gitmiş, şahane eski kitle yine ordaydı..

başka bi arkadaş ta yeni albüm ne zaman demiş, ilkbaharda ing. albüm gelicek..

Geri