Washburn Gitarlar ve Yanürünleri?

Fiyatını bilmiyorum, her tarza gider, Washburn'ün fabrika çıkışımanyetikleri oldukça düz (flat) oluyor.
50YTL'ye ancak ikinci el amfi bulunabilir. Hatta bir süre beklemek gerekebilir. 70YTL'nin altında amfi bulmak zor olabilir. Özellikle de iyi bir marka-model söylemek güç. Tabi bu söylediklerim alışılagelmiş kombo amfiler için geçerli. (5-10W ve 6,5" hoparlörü ile)

yaa bende washburn n2 kullanıyomda çok iyi çok rahat tremolo kolu var şahane sololara süper gidiyo ama bayadır kullanıyom satıcam üzerine para koyup yeni bişi almayı düşünüyom aklımdan ibanez veya fender geçiyo ama bakalım... :roll: özellikle ibanezler çok tutuluyo bu aralar rg370dx veya rg2550e filan düşünüyorum banada yarıdımcı olursanız bu konuda sevinirim... :D

satılık washburn

arkadaşlar washburn(d-10) akustiğim var. siyah, klasik kasa, az kullanılmış. aldıktan bir süre sonra gitara zaman ayıramamaya başladım ne zamandır duruyor öyle bi kenarda bari elden çıkarayım diyorum :p ilgilenenlere duyurulur...

arkadaslar b.c. rich warlock kasa special edition kore yapimi gitar aldim zuhalden bu gitar hakkinda bilgi sahibi olan varsa bana yazsin lutfen veya siteye iyi bi gitar mi veya yorumlarini merak ediyorum simdiden tesekkurler

aldıktan sonra iyi kötü olması neyi değiştirir ki
2-3 gün önce fender stratocaster alan ark da aynısını yazmıştı foruma
biraz garip yani
ama tr ye bc rich leri zuhal getirdiği için ucuzdur

SniperWolf demiş ki:
arkadaslar b.c. rich warlock kasa special edition kore yapimi gitar aldim zuhalden bu gitar hakkinda bilgi sahibi olan varsa bana yazsin lutfen veya siteye iyi bi gitar mi veya yorumlarini merak ediyorum simdiden tesekkurler
1-Alırken bize mi sordun? :p
2-Almadan önce neden sormadın bunları?
3-Hangi Special Edition? Dolu modeli var...
4-Büyük ihtimalle iyi değildir, hiç iyisini görmedim... Kötü gitarları süsleyince Special Edition oluyor...
5-Güle güle kullan...
6-Burası Washburn başlığı...
7-Zuhal satıyorsa neden ucuz olsun? (@nadiras)

1.5 sene önce dimarzio breedli + floyd rose'lu coil tapli 24 perde bir Wg500 'üm vardı alder body . Süper gitardı valla şimdiki xler falan hikaye (40 ve 50 altındakiler)
bir de efsanevi Dimelar vardır onlara lafımız yok. Kabiliyetimiz+cüssemiz+paramız artarsa alırız inşallah ilerde :)

Aslında Amerikan Washburnler baya sıkı gitarlar ama buraya gelenler genelde başlangıç seviyesi olanlar ondan washburnun kötü bir şöhreti var.

Washburn WV16GBG1 ve WV160FG2

arkadaşlar...washburn'ün bu gitarından kullanan var mı hiç? veya bu gitar hakkında bilgisi olan (klavyesi, manyetikleri, köprüsü..vs)? biraz bahsedebilir misiniz?
zoom_wv16gbg1.jpg

zoom_wv16ofg2.jpg

bu 2si işte...washburn'ün sitesinde,

Basswood body
Gloss finish
V body style
Tun-o-matic bridge
Stop Tailpiece
Chrome die cast tuners
Rosewood fingerboard with dot inlays
Bolt on maple neck
2 humbucking pickups
3 way toggle switch
1 tone, 2 volume knobs
Adjustable truss rod
Killer Anarchy Graphics

demişler...gigbagi ile birlikte ise 449.90$ fiyat biçmişler...bilgisi olan var mı? teşekkürler....

Geri