Altısekiz (Rock) - Ankara

en sevdiim sarkıyı bensizmi sööledinis ajkolsun ya :LOL: leydiiiiii hir mi tunayttt... neese gelince söölersinis ama sadece bek vokal bey kardesim söölesin :p :p tatilden sefkiler saykılar .......amen.....

eveet bir program günü daha geldi çattı. bu gece bir aksilik olmadığı sürece 23:59 da Garage Bar sahnesindeyiz. aklımızda bir konsept değişikliği var bu hafta uygulayabiliriz ama uygulamayabiliriz de :D akşam ki psikolojimize bağlı. fakat er geç köklü bir imaj değişimi evresine gireceğiz. gelişmeleri takip edin kaçırırsanız üzülürsünüz :D

Altı Sekiz ooOOoO çık çık çık çıkçıkçık... :)

Gelemiyorum programa bu akşam
Dinleyemiyor sizi bu seferlik datlı davşan
Işıklarım var benim kıçıma sokulan (samet tarafından)
İzmrin kızları accaaip sevişken
Özlemiş seni küçük park gitaristyen
Şu sınavı bi kazanamiimde en yakın zamanda gelicem
Baara baara Lady'iyi söylicem.. :LOL:

(Biterken Pearl Jam,Black çalıyodu..)

eet eet bu gece ebem sizden biraz şikayetçi sizi kameraya çekcem die çatalımdan akan terler... böle beni bi hiçe saymalar flan... yazık ettiniz uleaan bana okadar şarkı istedik kameraya da çekelim dedik yer kalmadı oturduk tam böle kesişmelere başlamıştım ki şarkı geldi walla ne diim büyüksünüz süper olan bu gece için teşekkür eder ellerinizden sıkarım.... bu arada davulcunuz mezdeke grubuynan anlaşcakmış benden sölemesi pek bi oryantal hissediomuş artık kendini :D hatta oryantal dansı bile var çektim bugn :D elimde deliller var... o deil de yarın da seyfinin saçlarını kescem adamı eşek gibi çalştırıonuz bi berber parası atmıonuz lan allah doyursun gözünüzü bana da yazık deilmi özellikle samed sözüm sana şuan belki bizim evde saylınt hil oynamakla meşgulsun belkin ama sen orda oyun oynarken yanındaki o bebe sana söleyemio berber param yok die ben burdan onun sesi olmak istiom yarın sabah götür bebeyi berbere....

ARKADAŞLAR! ALTISEKİZ GARAGE PROGRAMINA SON VERMİŞTİR

yıllardır çaldığımız garage bara artık son olarak ve kesin olarak veda etmiş bulunuyoruz. yeni işletmeyle anlaşamamızdan dolayı (bizimle alakası yoktu dimi) yeni işletmenin bizimle anlaşamamasından dolayı artık garage programlarına son vermiş bulunuyoruz.

Garage bara yinede sezonda başarılar diliyoruz.

bizide artık merak etmeyin illa başka mekanlarda dinlersiniz. bizi sevip garage bara alışamamış arkadaşlarımıza da müjde olur herhalde bu

müzikle kalın...

ARTIK HERKES GİDİNCE DE TEK GİTARLA PROGRAM YAPAN Bİ ARKADAŞI ALIRLAR HERHALDE BÖYLE GİDERSE...
..... KODULAR YA DÜKKANIN SALAK SULAK İŞLER YÜZÜNDEN,YETER LAN,BİRLEŞİN OLM BÜTÜN GRUPLAR PARA TOPLASIN BAR AÇALIM ..... KOYYİM :twisted:

BAŞ SAÐLIÐI

İf Perfomance Hall eski işletmecisi YÜCEL abimizi geçtiğimiz Pazar günü bir motosiklet kazasında kaybettik.Hayatımda çalıştığım en dürüst ve iyi işletmecinin ve arkadaşımızın yasını tutuyoruz.

Sevenlerine ve tüm tanıyanlara başsağlığı, ailesine tanrıdan sabır diliyorum.

HUZUR İÇİNDE YATSIN

shener demiş ki:
yıllardır çaldığımız garage bara artık son olarak ve kesin olarak veda etmiş bulunuyoruz.

şenerim civanim Naaaabtin 8O garage bar gecen sene acilmadimi yillardir caldigimiz demissin (aslinda dogru 8) )

eamükaemlteaeiüeaümeküyaemükaemüeaülmaeümiea

hepinizi cok ozledim tek tek opuyorum gozlerinizden

saygilar & sevgiler

ARTIK TUTAMIYORUM KENDİMİ..

SAHNEDE UZUN SÜRE HİÇ SIKILMADAN AYNI ESPRİLERİ YAPMANIN, SAHNEYE 2 GİTARLA ÇIKMANIN, İNSANLARI RAHATSIZ ETMENİN, GÜRÜLTÜ YAPMANIN NEYİNİ SEVİYORSUNUZ...........................

SIKILDIM SİZİN GİBİ TİPLERDEN............

UFFF BEEEE.......

Teşekkür ederiz yapıcı :!: eleştirin için. Ama böylesine isyankar bir tavır içerisine girmen şaşırttı beni zira bu aralar kısa bir süre hiçbir barda çalmıyoruz. Ve bunu söylemekten nefret ediyorum ama kimseyi zorla da programlarımıza getirmiyoruz. Ayrıca "sahneye 2 gitarla çıkmak" derken asıl demek istediğin neydi ben tam kestiremedim. Zira 1 gitar, bas, davul ve vokalden oluşan bir grubuz.Benim sahneye iki gitar koymam mı rahatsız etti seni? :D Zaten o yedek koyulan gitarlar benim değil ama adı üstünde "yedek" gitar. Sebebi de benim gitarımda tel değiştirme olayının çok zahmetli bir iş olması ve sırf bu sebepten zorunlu ara vermemek adına böyle bir çözüm bulduk. Bunu da dünya tarihinde ilk yapan ben değilim sanırım. 8) Bir müzisyen olarak bu denli seviyeli :!: bir eleştiri yapman beni mutlu :!: etti. Az kaldı, yakında insanları sıkmaya, üzmeye, gürültü yapmaya, "olmaz bu kadar" dedirtmeye başlıyoruz tekrardan. Haberleri burdan iletiriz elbet.

Gürültüyle kalın 8) 8) 8)

Aynı sahneyi farklı günlerde paylaştığımızı sandığım bir müzisyen arkadaşa Miles Davis, Charlie Haden, Donald "Duck" Harrison, Jan Garbarek, Dave Brubeck, Dave Grusin, David Benoit, David Darling, John Coltrane, John Surman, Jack DeJonette ve adını daha hatırlayamadığım birçok üstatla JAZZ dolu günler diliyorum.

Siyah-Beyaz'a filan takılmanı tavsiye ediyorum.Gürültüden uzak, AUDIOSALVE,PEARL JAM,SOUND GARDEN ALICE in CHANIS, RED HOT CHILLI PEPPERS gibi güürültücü ve bir o kadar da seviyesiz grupları dinlemekten kurtulur ve kulaklarına bayram ettirirsin.

SAYGILAR...

Umarız tabi. anlaşılmak senin de hakkın ama yine de sen insanlara ve gruplara eleştiride bulunurken seviyene dikkat edersen öyle umuyorum ki daha çok dikkate alınırsın. biz kimseye "bizim müziğimizi dinleyin, sevin, eğlenin" demiyoruz ama en azından saygı bekliyoruz. hele bu lafları başka bir grubun bir elemanından duymak beni çok şaşırttı. neyse sana insanların seni anlayacağı bol anlayışlı günler temenni ederim. biz anlayamadık kusura bakma...

Saygılar hörmetler...

jazz-bone demiş ki:
ARTIK TUTAMIYORUM KENDİMİ..

SAHNEDE UZUN SÜRE HİÇ SIKILMADAN AYNI ESPRİLERİ YAPMANIN, SAHNEYE 2 GİTARLA ÇIKMANIN, İNSANLARI RAHATSIZ ETMENİN, GÜRÜLTÜ YAPMANIN NEYİNİ SEVİYORSUNUZ...........................

SIKILDIM SİZİN GİBİ TİPLERDEN............

UFFF BEEEE.......

Bu mesajda yanlış anlaşılacak bişey yok.Herşey ortada.Düşünce gayet net belirtilmiş.

E bu durumda kıvırtmanında bir anlamı yok...

Geri