about:Blank

uzun aradan sonra konser :)
6 mart çarsamba gölge pub da sirasiyla

lefter
about:blank
gulyabani

baslangic saati 20:00 olup 23:30 civari biticektir...herkezleri bekleriz...saygilar

Hatırlatma...

Arkadaşlar bu akşam Gölge Pub'da sahne alıcaz. Çıkıcak gruplar:

Lefter :arrow: 20:00
about:Blank :arrow: 21:00
Gulyabani :arrow: 22:30

Girişler ücretsiz...

Herkese bekleriz ;)

Ayyt naberiniz beyler..
Saklıkent konserinde bolca başarılar..
İstanbulda olacağım için gelemeyeceğim=)- (kibardan)
Size iyi performanslar bu arada her interneti açtığımda karşıma çıkıyorsunuz eueheuhe...
=)-

Arkadaşlar 23 Nisan'daki konserde Direc-t, solisti Bilge Kösebalaban'ın sağlık problemi nedeniyle yer alamıcakmış. (daha fazla ayrıntı için bkz. www.saklikent.com)
Direc-t yerine organizasyona bedroomdrunk grubu katıldı. Yani;

23 Nisan Saklıkent Mainhall'da

Bedroomdrunk, Catwalk, Fungu ve about:Blank konseri

Giriş: 5 YTL + 1 yerli içki :)
Kapı açılışı: 20:00

Güzel konser olucak..:D

arkadaşlar,sizleri dun ilk kez dinlemis oldum ve hakkaten begendim :)
franz ferdinand'tan deep purple'a guzel bir repertuar ile karsilasmak hos,sarkilarin da hakkini veriyorsunuz gerçekten,başarılar bundan sonrası için!

28 Mayis Cumartesi gunduzu AFL Mezunlar Gununde kardes grup Catwalk la beraber çalicaz..simdiden haber edelim...yarinda odtü panayirdayiz saat 14:00 unutulmasin :)

hepsini izledin sanki anc :p ama gercekten en güzeli buydu...dinleyen gelen; camurlu cimlerde bizi izleyen herkeslere ve MT ye tesekkürler :)

Yarın saat 21:00'da Yolcu Rock Bar'da
about:Blank'i izleyebilirsiniz.

Bu konserden sonra bir müddet about:Blank ortalarda olmıyacak, ona göre ;)

P.S. Benim de sevgili grubumla son konserim bu arada :(

Çook ama çook güzel bir performanstı.
Valla Emre biliyo hatta bana sen eve git yorgunsun uyu falanda dedi ama dinlemeye geldim bi kere dinlemeden gitmeme dedim=)-
İyi ki de kalmışım yorgunluk falan kalmadı üzerimde çok güzel bir performanstı çok eğlendim.
Çok teşekkürler hepinize bu gece için..
MehmetCan sanada iyi yolculuklar kendine çok iyi bak oralarda=)-
Tekrar hepinize çok teşekkürler..
Başarılar..

Bizi Yolcu'da yalnız bırakmayan herkese teşekkürler. 1 aydır stüdyo yapamamıza rağmen fena bir performans olmadı herhalde.
Benim de about:Blank maceramda böylece güzel bitmiş oldu.
Erinç sana da iyi dileklerin için çok teşekkürler. ŞakaGibi'yi tekrar sahnelerde görmek dileğiyle...

Geri