about:Blank

valla bizi de anfi var diye kandırmadılar, sonra girdik bası mixere..pavyon bası oldu evlere şenlik...
tam bırakıp gitmelik yani...zaten kantindi harbi komikti
ama kızlar güzeldi :p

hatırlatma
yarın yani 9 mart günü saat 15:00 itibari ile odtü mimarlık anfisinde olucağız..
11. rock şenliği kapsamındaki konseremize, oralarda bulunan bulunabilen herkesi beliyoruzdur..

görüşmek üzere :)

Tebrikler beyler.
About:blank , 27 nisan günü Hacettepe üniversitesi rock şenliğinde sahne alıyor...
Bu arada grubun vokali gerçekten etkileyici,çok ii bi ses...
(hacettepe rock şenliği 27-28 nisan,hacettepe üniversitesi beytepe kampüsü...)

guitar352 demiş ki:
Tebrikler beyler.
About:blank , 27 nisan günü Hacettepe üniversitesi rock şenliğinde sahne alıyor...
Bu arada grubun vokali gerçekten etkileyici,çok ii bi ses...
(hacettepe rock şenliği 27-28 nisan,hacettepe üniversitesi beytepe kampüsü...)

teşekkür ederiz eren :)

perşembe günü görüşmek üzere

hacetteperockwebiin2ad.jpg

Elinize sağlık beyler=)
Bir daha görmek isteriz sizi Hacettepe'de tadını tam alamadık organizasyon sağolsun=)
gene de adamlara fazla yüklenmeyim yav=)onlarda yaptılar işte=)

elinize sağlık...
=)

misery teşşekür ederiz, pek bi kısa çalabildik, pek de güzel çalamadık ama beğenmene sevindim:)

erinçcim saol, öyle abi diyicek bişi yok adamlara sarkmış program naapsınlar :) saol, sende bizi yanlız bırakmaz oldun

ciğerinizi yerim burnumuzun dibine gelmişsiniz gelmesek ayıp... Sanırım o ayıbıda istemeyerek Hünkar Bile Begendi'ye yaptık ya=)
gidip bi özür dileyeyim..
hadi kolay gelsin beyler..
bi ara birlikte bi konser fena da olmaz biz hazırız konser olursa aklınızda bulunsun...
öpüldünüz..

Merak ediyordum.Baya bir övüyorlardı . Tesadüf eseri iki grup izledim hacettepede ve birinin siz olduğunu duyunca övdükleri kadar da varmış dedim.Hepinizin ellerine sağlık diyorum.repertuar ne kadr güzel.led zeppelin ler, jimiler.O ne güzel jimi soundu yakalamışsınız.Gitarist ne güzel ton çekmiş.Vokal ne güzel söyledi.Kısacası çok iyidiniz.Piyasada böyle repertuarla çalan pek grup yok.Siz bunu yapıyorsunuz.Tebrik ediyorum.

hacettpe konseriniz gerçekten çok zevkliydi sizinle yaptığımız röportajdan (uzuuuun tutmaya çalıştık) da baya zevk aldım çok eğlenmişiz(fanta limonda gözüm de kalmadı deil hani ama alamadık işte :D ) gurupların hepsi çok cana yakındı ama bi ara sizinle baya siyaset para üniversite sorunları muhabbeti yaptık kırkyıllık tanıdık gibiler çok neşeli insanlar tanıştığıma memnun oldum
başarılar about:blank

ilk defa röpörtaj yaptık, ne konuşucağımızı şaşırdık, muhabbete verdik bizde :) ama çok eğlendik, bizde çok memnun olduk...

teşekkürler :)

Geri