Redd

scucumm demiş ki:
sevmiyorum bu grbu....aynı tek düze ne bllim hoşuma gitmiyor...

Sözlerine dikkat edersen seversin.Müzik o kadar iyi ki bana kalırsa 2005 yılına damga vurmaları gerekiyordu.Sağlam sözler,sağlam müzikler...Harcanmaya yüz tutan bir grup.
Harcatmayız ama !

nefes

kelebek kadar ömrümüz var
sevmek lazım, hemen başlayalım
kaybedecek daha neyimiz var
aşk için ne gerekiyorsa hepsi bende var

nefes bile almadan seviyorum seni

sarmaşıklar gibi sardın kalbimi
değiştirdin kanımı koydun zehrini
örümcek gibi ördün zihnimi
düşündükce daha çok isterim seni

içimde dolaşan alkol gibi
sana gitgide sarhoş oluyorum
ruhumu kaybetmiş gibi
sadece senin için yaşıyorum

gibi sade bir o kadarda dinlenilesi bir parçaları olan ,yeterince ilham aldıklarında üretken olabilecek bir grup görüntüsü çizen müzisyenler.sorun şu ki asıl desteği sadece İzmir den görmeleri üzücü.müzik evrenseldir ,kalıpları kıralım diyelim...

sinyal programına 2-3 ay önce(sömestır zamanları olsa gerek) konuk olmuşlardı ki birden nerede olduğunu bilmesem de yurtdışında vokal ve ikizinin opera eğitimi aldığı yerde bunlar türk bulduk diye sevinip yanlarına gitmişler, bişeyler falan konuşmuşlar vs komedi olmuş. ancak o zaman konuk oldukları progmramın sanırım sinyal olduğunu bilmedikleri içn program esnasında sunucu bayan(soyadı özgün ayşe özgünün kızı) ı görüce anladılar, sunucuda onlar dedikten sonra arşivden buldurmuş tabi:D

grup sevilir, dinlenir tavsiye edilir ancak beyoğlu şarkısı bir acayiptirki insan şarkıın sözlerini değiştirmek ister:D

tek kelımeyle hem mutlu olmak ıçın hemde bız bahçelere daldık şarkıları bence tek kelımeyle supppper dahda cok konuşmaya gerek yok bence superrrr bıde galıba 6 mayısta studyo lıve da konserlerı var sabırsızlıkla beklıorum...

aldığımız bilgilere göre dün gece 02.00 itibari ile yeni albüm kayıtları bitmiş! :LOL: 19 nisan gibi albüm marketlerde inşallah! sabırsızlanıyorum!

Ehueh gercekleri(!) pat diye yüzümüze vuran mesajlar hakim :D
Merakla beklemekteyiz albümü...Sitelerinin forumunda sanırım bir problem var..Ya da bende..

redd gene bomba gibi! ;) bu adamları anlamak için zeki olmak gerekiyor, anlarsanız beğenmemek mümkün değil! ama klarnet ve saksafonu karıştıran zihniyet zaten redd dinlemesin anlamazzz! :LOL:

en sonunda klibe denk gelebildim..kusura bakmayın, objektif olamıyorum ;) çok güzel olmuş..
onları tekrar sahnede izlemek için de geri sayıma başladım bile.. :LOL:
6 mayıs - studio live

Geri