Sahte Gitarlar

şimdi ilanların durumunu bilmiyorum ama karalayamam yine de fiyatlar gayet cazip geldi bana da... insanları böyle nitelendirmemek lazım araştırıp görmek lazım gerçekten öyleyse tamamdır yazın durumu öğrensin herkes cidden bir olayı varsa

şimdi ilanların durumunu bilmiyorum ama karalayamam yine de fiyatlar gayet cazip geldi bana da... insanları böyle nitelendirmemek lazım araştırıp görmek lazım gerçekten öyleyse tamamdır yazın durumu öğrensin herkes cidden bir olayı varsa

Hiç bir fikrim yok gitar ve satıcı ile ilgili ama, eleman gerçekten de A.B.D.'de ise bu fiyata satılması çok anormal değil. 2. el piyasası buradakine kıyasla oldukça düşük oluyor orada.

ya getirtmiş falan desek bile hani mesela atıyorum birinde buldun amerikan fender sen 400 e aldın kimi ilgilendirir sen 400 e aldın diye fiyatı bu değil 1500 de istesen ayıp da değil piyasası bu şekilde çünkü diye düşünüyorum hani forum içi çok cazip oluyor evet ama bu forum ayrı orası ayrı

ilanın feyk olduğunu düşünüyorum ben %99 oranında.Reşadiye'de böyle bir enstruman çalan birisinin bulunması ütopik bir şey.Kendi köyüm olduğumdan biliyorum.

Bilmem kaç bin dolarlık gitarın olacak ama iki yüz liralık bir makinen veya cep telefonun olmayacak resim çekecek? Bu yüzden sahibinden üzerinden şehir dışı satıcılardan güvenip te gitar almıyorum. Buradan veya GP'dan bildiğim, tanıdığım temiz dostları tenzih ederim. Şüpheli bir durum bence.

Adres, kimlik bilgisi, hepsi çakma olabilir, zor iş değil. Belki gitarın Çin üretimi sahtesi vardır elinde, belki de adam tamamen dürüsttür, bilemeyiz. Ben olsam 3.700 lira gibi bir meblağı gözden çıkarmışsam biraz daha paraya kıyar, gitarı kendim görmeye giderim.

bende bir gitar daha var dedi esp eclipse bende onu satın alayım dedim ama resimlerini görmem lazım dedim
bugün resimlerini attığında yine yabancı bir siteden aldığını gördüm
aynı horizonda yaptığı gibi

Geri