Başınızdan geçen virüs "maceraları"...

• Konuyu açan Konuyu açan Kount
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
_Unforgiven__ demiş ki:
Geçenlerde şu meşhur "gamze özçelik'in evcilik oynarken" çekilen görüntülerini indirirken makinem çöktü bilmiyorum sizede oldumu :D

Geçen gün amcam aradı.Ne oldu dedim,bilgisayara virüs girdi dedi.Az da değil 6 tane.Onları nasıl sileceğini anlatıyorum telefondan (ayrı eziyet) bir yandan da merak ettim nasıl girdiğini.Sorduğumda aldığım cevap:"Oğlum benim suçum yok hep Gamze Özçelik'in yüzünden!.." 8)

benim mkineye se.dll girmişti bir ara,onun kafasına odunu koduktan sonra şimdi bir de m00 diye bir yaratık girdi.Masaüstünde bekliyor ve ne yaparsam yapayım silinmiyor,işin garibi görünürde hiç bir zararı da yok anlamadım walla.Bi daha o crack-warez sitelerine girmiycem allah belamı versin girersem!

evet o www.crack.am a girdim abi geçen ilkönce bu explorerda başlangıç sayfam fu.k-portal diye biyer oldu sonra değiştiriyim dedim bi baktım hiçbi buton yok meğerse trojan girip kitlemiş tüm butonları peder bilgisayara bakcak explorera bi tıklıo 3 sayfa çıkıo allahtan diğer ikisine bakmayı unutuyo:D sonra bir pop up lar çıkıyor sormayın ardı arkası kesilmez alakasız alakasız allahtan bi arkadaşım adware pro yu önerdi onu yükledim ve alet tertemiz oldu şimdi bidaha girmicem o sitelere aman zararlı :D

Geri